Мнение за д-р Румен Иванов Димитров, Благоевград

  • 999
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте имате ли мнение за Д-р д-р Румен Иванов Димитров, лекар по дентална медицина в Благоевград,отнася се за вадене на мадреци (зародиши)

Последна редакция: вт, 11 яну 2022, 12:39 от Не се сърди, човече

# 1
  • Мнения: 1
Инетересно защо никъде из интернет няма едно мнение за този доктор Румен Димитров . Не ходете при него особено за изваждане на мъдрец направих тази грешка и сега съм в най- тежката фаза която може да бъде след изваждане на зъб. Ръцете му треперят, исках да си тръгна преди да започне но той не ме пусна, буквално ме бутна по рамото и каза че не можел да поеме такъв риск да ме пусне. И му казах няколко пъти но не ми даде възможност да продължа. Процедурата беше кошмарна, в кабинета му цари истинска мизерия, непочистени уреди, навсякъде беше мръсно, работи без ръкавици, инструментите стоят в шкаф на бюро без опаковка, без подложка. Щеше да ми пореже устата опитвайки се да среже конеца при зашиването, ужасно много трепери. Възрастен е и нямам нищо против да работи но нека да са дейности, които няма да повлияят на здравето на човек. Просто това ми остава като травма. Не си изваждайте зъбите при този!

Последна редакция: ср, 24 май 2023, 12:53 от К. Тодорова 740918

# 2
  • Мнения: 3
Потвърждавам. Жалко, че не прочетох поста ви преди да вляза в кабинета за вадене на зъб. Тръгнах си с бонус два шева заради треперещата му ръка! Не го препоръчвам на никого.

Общи условия

Активация на акаунт