Детска кухничка за игра

  • 9 741
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771


Мерси!
Аз всъщност за Варна се интересувах (преместихме се), но мъжът ми ще е в Бургас в събота и, ако му остане време, ще провери на този адрис, който си дала. Все пак, във Варна ще ми е по-удобно - ще ми се и аз да я видя.
Ето тогава за Варна:

ВАРНА
бул." Владислав Варненчик" 271- завод " Родакар"
тел: 052/505 522
мобилен: 0899/888115
e-mail: mis69vn@felyx-toys.com

Ето и останалите:

ЛОВЕЧ
ул." Проф. Иширов" 10 ет3 ст 13
тел: 068/624 180
мобилен: 0899/888119
e-mail: mis69@felyx-toys.com

ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Търговска база "Велтед" , слад " Феликс Тойс"
тел: 062/ 603 761
мобилен: 0899/195422

# 31
  • Мнения: 8 505
В момента същата кухня на Smoby е намалена от 95 на 75лв в Хепиленд.

# 32
  • Мнения: 2 575
В момента същата кухня на Smoby е намалена от 95 на 75лв в Хепиленд.

 Oх, това ми е болката на мен - купихме въпросната кухня на Smoby, която е наистина страхотна от към електроника, звуци , светлини и всичко, от Комсед до Била и какво да кажа - струваше 129лв. и аз мислех, че е нормално, защото подобни аналози, но без никаква електроника бяха на цени 60-80 лв. ( да не говорим, че я взех за РД на Ясен, но това е друга тема - той обожава да готви)
 А ти на място ли видя тази цена или в брошурите на Хепиленд, които идват в новогодишните списания? Защото аз видях брошурата и помислих, че цената е печатна грешка Sick... за мое успокоение Embarassed

# 33
  • Мнения: 8 505
Днес бях там.

# 34
  • Мнения: 2 575

Никак не ме успокои Cry
Здраве да е  - но пък кухнята наистина е страхотна ( нищо, че не е висока - много е удобна за игра седнал на земята) Simple Smile

# 35
  • Мнения: 103
Всъщност аз още не съм взела на моята кукла кухничката и явно трябва да отскоча до Хепиленд да поразгледам   bouquet а ако някой има възможност може ли да снима кухничката си и да разкаже дали сте доволни от покупката Hug

p.s. СПОРЕД МЕН Е ПО ДОБРЕ ДА СЕ ДАДАТ ОЩЕ 15 20 ЛВ ЗА ОРИГИНАЛНАТА КУХНЯ НА сМОБИ ОТКОЛКОТО ТАЗИ КИТАЙСКАТА ЗАЩОТО ПО ЕВТИНОТО ОБИКНОВЕНО СЕ ОКАЗВА ПО СКЪПО   bouquet

# 36
  • Мнения: 2 575
Всъщност аз още не съм взела на моята кукла кухничката и явно трябва да отскоча до Хепиленд да поразгледам   bouquet а ако някой има възможност може ли да снима кухничката си и да разкаже дали сте доволни от покупката Hug

p.s. СПОРЕД МЕН Е ПО ДОБРЕ ДА СЕ ДАДАТ ОЩЕ 15 20 ЛВ ЗА ОРИГИНАЛНАТА КУХНЯ НА сМОБИ ОТКОЛКОТО ТАЗИ КИТАЙСКАТА ЗАЩОТО ПО ЕВТИНОТО ОБИКНОВЕНО СЕ ОКАЗВА ПО СКЪПО   bouquet

 Ами аз мисля, че ти отговорих, колко много съм доволна ( като изключим цената ,която сме платили в Комсед) , а за снимка - няма проблем да я снимам, но я имаш показана на предишната страница ит всички мами, които са ти писали за Smoby-то около 100лв.

# 37
  • Мнения: 1 455
Днеска купих от Хепиленд кухня на промоция за 75,00 лева.Става въпрос за мини тефал.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Трилиън, мерси много!

Този "Хепиленд" само в София ли го има?

# 39
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Трилиън, мерси много!

Този "Хепиленд" само в София ли го има?
Ей, ако бях видяла, че си писала, щях да мога да ти отговоря.
Аз днес ходих на обед в Хепиленд и купих кухничката. 75 лева е  Peace

Иначе телефонът на магазина е 92 71 27 с работно време от 10 до 19h.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 845
А обърнахте ли внимание само тази кухничка ли е на промоция или и други модели има?

# 41
  • Мнения: 103
Ами аз ходих днес освен тази кухничка на промоция са и други неща от серията мини тефал. Като например малки тостерчета канички пасатори май бяха около 12. 13лв.  Heart Eyes Иначе имаше 1 кухня от 100лв и още 2 за 125 и 145 от тези на Тефал   bouquet

# 42
  • София
  • Мнения: 1 845
Оф, благодаря за отговорите. Толкова искам да й купя такава кухничка, че ми се плаче. Обаче таткото е решил да не дава- иска да не й даваме насочващи играчки. Twisted Evil. Вече съвсем полудях и се ядосах.
А промоциите имат ли някакъв краен срок? Бабите се ослушват, ама ако звъннат за съвет за подъръка, направо натам ги изпращам-хем живеят в Драгалевци-на път им е.

# 43
  • Мнения: 1 455
Промоциите са до изчерпване на количеството.Кухнята е страхотна и си заслужава парите,навсякаде е над 100,00 лева.

# 44
  • Мнения: 2 575
Оф, благодаря за отговорите. Толкова искам да й купя такава кухничка, че ми се плаче. Обаче таткото е решил да не дава- иска да не й даваме насочващи играчки. Twisted Evil. Вече съвсем полудях и се ядосах.

Леле - ти ме уби.... - какво значи насочващи играчки??? Че аз на моя син взех такава ( все пак децата са на по 2-3 годинки) - да не би мечтата за него да е ГОТВАЧ? Shocked
Или не съм разбрала правилчно смисъла? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт