Детска кухничка за игра

  • 9 731
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • в стаята
  • Мнения: 469
гледах в Хилопед -  различни видове, хубави са Peace

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Трилиън, и аз мерси заедно с ДЕ ВАня. Колко е висока куФнята, викаш?

# 17
  • София
  • Мнения: 2 298
да тази е много сладичка обаче е нисичка  Tired и аз си харесах 1 на смоби ама нещо никъде не мога да я намеря. Според мен кухничката трябва да е около 100 см висока да и е удобничко на малката да си играе е не да се навежда поне като се дават парички да е удобна за игра   bouquet

По ринцип си права, тази е от по-ниските, но аз се влюбих в нея, защото е като истинска, а и нашето дете още е малко и става. А и тя си сяда на едно столче пред кухнята и така си готви. Като поотрасне може да се сложи на нещо като поставка и така ще е според ръста й.
Но в Хиполенд има всякакви и по-високи ...

# 18
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Трилиън, и аз мерси заедно с ДЕ ВАня. Колко е висока куФнята, викаш?
Ами..... 60 и нещо ми се върти в главата. Пише, че е за деца над 3 години. Сигурно е помислено.  Thinking

Това са на smoby-то, предполагам, че и размерите са изкопирали Mr. Green
600x 315X 585 cm

# 19
  • Мнения: 5 228
Има няколко вида кухни Smobi, дъщеря ми има по-скромен вариант за 50-60 лв. Има печка, фурна, мивка и отделно разни тенджери, кренвирши и други чудеса. Много й е любима. Пак от Хепи  Ленд.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 181
http://bgphoto.net/photos/1511/o632959834679687500.jpg
http://bgphoto.net/photos/1511/o632959836082343750.jpg

Това е нашата кухня.Дъщеря ми е на 2г. и много си играе.Звук издава само котлона.Само че аз нямам спомен каква марка е.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Бу, имат склад в Пловдив

Трилиън, случайно да знаеш дали имат склад или представител във Варна?

# 22
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Бу, имат склад в Пловдив

Трилиън, случайно да знаеш дали имат склад или представител във Варна?
Ще мога да ти кажа в понеделник. Дадоха ми от склада един каталог с адресите отзад, но го оставих в офиса.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Добре!
Благодаря ти предварително! Hug
Дано да имат, че точно щях да се оръся 100 лв за кухнята на Смуби...

# 24
  • Мнения: 103
Има и по евтини кухнички на Смоби за 70 80 лева по добре такава да вземеш защото тази китайската  Sad не струва чесно казано  има и друге фирми които имат качествени   bouquet

# 25
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Добре!
Благодаря ти предварително! Hug
Дано да имат, че точно щях да се оръся 100 лв за кухнята на Смуби...


БУРГАС

бул. "Одрин" , борса " Цортови семена" 6
моб.тел. 0899/160347
officebs@felix-toys.com

Ако някой се интересува- има складове още във Варна, Ловеч и Велико Търново. Както и магазин на Илиенци

# 26
  • София
  • Мнения: 1 845
Тези Феликс Тойс имат ли интернет адрес?
А въпросната кухничка издава ли звуци и други подобни, ако някой знае?

# 27
  • София
  • Мнения: 281
ние имаме много готина кухня - купихме я за 39 лв. от един магазин срещу кино арена-запад. на него пише преоценени мебели от германия, но кухнята е чисто нова и съкровището мнооооооооого си играе с нея.  Laughing

# 28
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Тези Феликс Тойс имат ли интернет адрес?
А въпросната кухничка издава ли звуци и други подобни, ако някой знае?
Да, кухнята е музикална.
http://www.felyx-toys.com/

Момичета, да не ви подведа- нямам нищо общо с Феликс тойс и моето лично мнение е, че там продават изключително некачествени играчки- предимно копие на други по-известни марки. Същата фирма е и вносител на така разпространилите се обучки Бенетон, които са всичко друго, но не и Бенетон.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 11 340
БУРГАС

бул. "Одрин" , борса " Цортови семена" 6
моб.тел. 0899/160347
officebs@felix-toys.com

Ако някой се интересува- има складове още във Варна, Ловеч и Велико Търново. Както и магазин на Илиенци

Мерси!
Аз всъщност за Варна се интересувах (преместихме се), но мъжът ми ще е в Бургас в събота и, ако му остане време, ще провери на този адрис, който си дала. Все пак, във Варна ще ми е по-удобно - ще ми се и аз да я видя.

Общи условия

Активация на акаунт