Тя казва че е качила само 3кг за 9 месеца - дали е вярно?

  • 4 514
  • 115
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 506
Най са ми любими крайните изказвания.

С втората бременност качих 2 кг. от забременяването до раждането.

Ако нямах някакъв специален повод да се съмнявам в думите на приятелката ми, определено бих и повярвала.

# 16
  • Мнения: 7 186
Възможно е  Peace особено, ако е била с наднормено тегло  Wink

Така е.

# 17
  • Мнения: 4 629
Не вярвам, ако не видя с очите си  Crossing Arms

# 18
Абсолютно е възможно.Има жени,които свалят от собственото си тегло по време на бременността, а бебетата се раждат с нормално тегло и така качват само по2-3кг. Имам позната, която и при двете бременности стана кожа и кости.Не че не се  е хранила, но ужасно много слабееше, а пък децата се родиха нормално.

# 19
  • Мнения: 393
   Склонна съм да и вярвам-аз съм в 28 г.с. и съм качила само 1 кг,което доста ме притесняваше преди докторката ми да ме увери,че бебето нараства нормално,плацентата и водите също са в норма.Раста само на корем и това ме радва тъй като по принцип имам мноооого излишни килограми.Но пък кой знае-имам още три месеца и може бързо да си наваксам. newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 2 105
вече като чета и аз почвам да се замислям
по време на бременността качих 8 кг, изписаха ме с 1 кг по-слаба отколкото като забременях
знам, че и 8 не са много, ама пък 3 #Crazy
съвсем малко ми се виждат newsm78

# 21
  • Мнения: 2 936
една позната беше качила само 6-7кг.,от които 3 са били до 7-ят месец  Rolling Eyes
докато пък друга която е била с наднормено тегло,когато е казала на моя приятелка че е бременна в 9-тия месец,тя не и е повярвала и я е питала къде и е корема. Mr. Green

# 22
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Зълва ми е спортистка. С първата бременност е качила 3 кг, с втората - 4 и то защото още е кърмела първото дете и е хапвала "здраво"  - 100 гр. ядки на седмица.
В момента е на 52 години и тежи 46 кг. при височина 165. Ако качи 1 кг го сваля веднага.

Аз с първата си бременност качих със зор 10 кг като първите три месеца свалих 4 кг така че от кг преди забременяването на практика съм била + 6 кг  и то защото живях 3 месеца при свекитата а те на всяко ядене ми обясняваха че трябва да ям за двама и за двама ми сипваха.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
По време на бременността си свалих 7 килограма Crazy това до седмия месец...после качих 6 от свалените...и като родих излезнах от болницата -10 кг.....Слави се роди 3,600кг.

# 24
  • Мнения: 2 498
Напълно възможно е!

# 25
  • Мнения: 574
Дори и да е така няма начин да повярвам! smile3516за което съжалявам,виж за 5 или 6 кг ок побива ама 3 (къде  ти бебе, вода,плацента и т.н.) Thinking Thinking Thinking

# 26
  • Мнения: 574
Зълва ми е спортистка

Аз също но това не ми пречи да съм +18,но ако наистина е възможно-какво по хубаво от това!

# 27
  • София
  • Мнения: 39 776
Мога само да завиждам на тази жена. Аз бях +25.

# 28
  • Мнения: 2 249
вярвам защото моя позната качи точно толкова-3 кг-бебчето-момче си се роди доносено-малко преди термин-мисля че около 2700кг и си е много добре-вече е на 2 месеца
само да кажа,че тя беше много слаба и се опитваше да качи повече,но не успя-аз съм й била свидетел как яде мазна пица Crazy и цяло меню в макдоналдс,но уви-не качи повече-явно всичко е възможно Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 5 605
И аз й вярвам, нолежка качи 4 килограма за цялата бременност, но тя не спираше да повръща и почти нищо не ядеше, защото й ставаше лошо

Общи условия

Активация на акаунт