Тя казва че е качила само 3кг за 9 месеца - дали е вярно?

  • 4 531
  • 115
  •   1
Отговори
# 90
# 91
  • Мнения: 28
Аз също съм от тези мами които не са наддали повече от 5кг. през бременноста(имам две деца) Simple SmileОтначало си мислех,че нещо в мен не е наред Rolling Eyesкато гледах мамите с големите тумбаци...а аз слаба,слаба...мале.Когато забременях с първото бях 49кг. и едвам ги направих 54кг.при положение,че бебето се роди 3кг.При второто пак така...и все още немога да кача някое кило.Сега съм 51кг и нъц отгоре.Може да ви се стори ненормално #Crazyно смъквам кг.за един ден.Повярвайте ми ям понякога като за световно...правя обратното на диетите(но няма никакъв ефект) Rolling Eyes

# 92
  • Мнения: 437
Колкото и да не ни се вярва - възможно е. Имам позната, която качи само 5 кг. А въпросната жена, която е качила само 3 си е имала и малко излишни килограми, така че е възможно.

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Майка ми която няма 40кг беше качила с братчето ми точно 4.5кг.Той се роди 3.0кг

# 94
  • Мнения: 1 878
Не знам дали е възможно, но определено звучи нездравословно за плода  Thinking

# 95
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Според мен е възможо. Имам позната, която много се горедее, че е качила само 5 килограма със двете си бременности. Ама пропуска факта, че това не е съвсем така щото тя много повръщаше и смъкна по около 5 килограма в началото та после ги наваксва и кача още 5 отгоре. Накрая сметките излизат май общо 10 килограма въпреки, че само 5 са над обиновенното й тегло. Та в този смисъл ако и тая твоя приятелка е била така  newsm78.

# 96
  • Мнения: 5 026
Всичко е възможно! Защо й е да лъже-все пак нали сте близки? 

# 97
  • Мнения: 595
възможно е - аз качих 5 и свалих 6 със раждането - що да не е възможно

# 98
  • Мнения: 9 990
Не знам дали е възможно, но определено звучи нездравословно за плода  Thinking

Ай стига бе...незрдавословно е да се качи над 20 кила и да си като плондир... ooooh!Вдига се и кръвно, което не е добре за плода...
Приятелка свали докато беше бременна, ок е И тя И бебето, чувства се прекрасно, че не тресе и не виси отвсякъде...

# 99
  • Мнения: 5 362
Ееей,от къде я изровихте тази стара тема?!?
Викам си нова такава ли има,а тя старата!

# 100
  • Мнения: 9 990
И аз така...ама си рекох-дай пак да си кажа.... Laughing

# 101
  • София
  • Мнения: 2 968
Според мен няма как това да е факт. Може да е факт само в главата й или хък в счупения кантар. Да беше казала 7-8-9, тогава със сигурност аз щях да вярвам, ама при това положение....

# 102
  • Мнения: 9 990
Герберче, да ти пратя снимки на приятелката-преди да забременее и бременна?Колко по-слаба е, а с коремче...Има и потребителки от форума, които са се виждали по сбирки и ясно личи, че макар и бременни, не са качили и 3-4-5 килца...Факти са това, не измислици...

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Възмозно  при жени с наднормено тегло

# 104
  • Мнения: 2 529
Възможно е  Peace особено, ако е била с наднормено тегло  Wink

Така е.

Именно при наднорменото тегло се случва така. Моята гинеколожка има пациентка свалила килограми през бременността, но все пак тя е 90 кг...
Иначе моя позната, която е много слаба по принцип качи 5 кг, но и майка й е била така и с двете си бременностти - при тях се дължи на бърз метаболизъм и някакви генетични особености.

Като цяло въобще не ме интересува другите колко качват или свалят, гледам да се съобразявам с моя си организъм и много внимавам  Peace

Общи условия

Активация на акаунт