пуснете си Искрено и лично - Хриси от НБМ....

  • 1 704
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 534
Брей , колко хубаво се е подстригала Миглена Ангелова , просто е супер новата и визия

# 16
  • Мнения: 11 004
Веднъж в "Тази сутрин" по bTV имаше репортаж за дрешките - показаха долнище, на което двата крачола бяха с поне 5 см разлика в дължината Sad

# 17
  • София
  • Мнения: 1 951
На мен също ми харесва новата й прическа.Дано да има някаква развръзка.Този анцунг е друг,нали щяха да бъдат еднакви?Моите са други>

# 18
  • Мнения: 2 534
Това с разликата в крачолите и аз го помня като репортаж

# 19
  • Мнения: 2 534
Сложили са си емблемата , та да им гледа цялата държава резила
Ей , т`ва е цитата , който ще си сложа в подписа , вервайте ми


Тази Гергана , з акоято говори майката , е всъщност Гери ( Коала) , нали така , Коалке , обади ли ти се тази майка ?!

# 20
  • Мнения: 4 406
кажете как върви предаването за тези, които сме на работа

# 21
  • Мнения: 4 406
забих една вилица в ТВ от training room и гледам предаването... дано не дойде шефа, че ще  цъфна и вържа

# 22
  • Мнения: 2 534
Тази майка от Пловдив от нашите майки ли е , да си признава без бой ...
Хриси , Влади , вие взехте ли телефоните на тези журналисти и на майката

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
кажете как върви предаването за тези, които сме на работа
Предаването върви добре. Ангелова е с нас и ги орезили всички от минестерството. Показва им недостатъците. Дано си вземат поука и догодина да си поправят грешката.

# 24
  • Мнения: 2 070
Аз също пуснах, шефките ги няма, дано се забавят...

Браво Хриси!!!

# 25
  • Мнения: 2 534
Много комерсиално е станало това предаване  Thinking

# 26
  • Мнения: 4 406
шефа ме хвана

# 27
  • София
  • Мнения: 1 951
Nqma[e nikoj predstawitel  от министерството,.Просто резил.Канили са ги ,но никой не е откликнал.ЗАщо ли?А аз направих всичко по силите си да съм против тази помощ.още напролет пуснах тема,но никой не ми обърна внимание.Жалко.анцузите на моите деца не стават вече за нищо след второто изпиране в пералнята.А на всичкото отгоре приличат на затворнически детски екип.

# 28
  • Мнения: 15 217
Много ми хареса тази майка от Пловдив. Всичко това, което гледах ако не знаех, че става в БГ и е вярно бих го приела като комедия. Боже, Масларова с такава загриженост и доволство говори, какво е успяло да направи подчиненото й м-во, че направо бях й повярвала. Сега вече се убедих, че помощта е била за някой "нещастник" от шивашкия бизнес, а не за първолаците.

Общи условия

Активация на акаунт