Вбеси ме яко!

  • 1 821
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 418
Съвсем пресен случяй:Влизаме на обяд с мъжът ми в едно заведение,което подчертавам е полупразно,изчакваме сервитьорката,която се мота насам-натам,след което тя пристига и обявява:"Ако поръчвате нещо от кухнята(а ние сме отишли да обядваме и заведението е точно такова,не кафе)няма да стане по-рано от час,защото имаме голяма поръчка".Щях да падна.Имаше хора в заведението,но те се хранеха,не чакаха...Кракът ми няма да стъпи там!

# 16
  • Мнения: 9 483
 hahaha А аз бях още по-бясна и изумена, когато ми отказаха да ми дадат да меря рокля с оправданието "че ние от де да знаем дали наистина ще се мъжвате? Знаете ли колко минават само така, да се видят в б. рокля, пък те се цапат!!!"
Отговора ми беше..ми понеже не ходя всеки ден с б.рокли-респективно немам идея  коя как ще ми стои, та вземете си ушийте за пробни в черно!!!!!! #Cussing out #2gunfire
P.S.- Irena80 все пак когато откажеш помощта на обслужващия персонал /в случея за обличането/ може пък и да има някаква СЪЩЕСТВЕНА причина, а не просто каприз..... newsm78

# 17
  • Мнения: 707
Az moga ziala kniga da napi6a za Bg obslujvaneto,no kato zyalo vpe4atlenieto mi e,4e kato vleze6 o6te v magazina ,ti-klienta,gi drazni6 tiah-obslujva6tia personal !?

# 18
  • Мнения: 490
 hahaha hahaha hahaha
Ква е тая бре? Ужас! Тръгнала да облича голяма млада жена.... че и се дзвери !

# 19
  • Мнения: 984
и аз лятото се сблъсках с такива продавачки, ходих с една приятелка да си купува рокля и във всичките магазини влизаха по този начин, едните я караха да се съблича само по гащи при положение че роклята е с обръч и няма нужда да се събува в Младост в някакъв пак булченски салон имаше една продавачка която пак я обличаше, но се носеше воня на запръшка с пот  Sick и направо се задушихме, други те гледат подигравателно като кажеш че си търсиш рокля а пък в един салон пишеше че 15 мин е безплатна консултацията след това се заплаща и имаше тарифи, които не помня въоражи се със здрави нерви  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт