Сватба в Гранд Хотел Милениум София

  • 5 236
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17
В Шератон като отидохме тази година да попитаме за сватбата. Те ни казаха, че може, защото залата не е реновирана. И затова позволяват да се пуши. Иначе да ако има деца и бременни не е окей. Но на нашата сватба няма да има затова на мен не ми пречи. И ми се искаше да накарам и гостите ми пушачи да се чувстват добре, а не да им се налага да излизат навън, за да пушат. За мен попринцип също ще е добре да не се пуши, защото аз не дъм пушач, но просто искам на всеки да му е удобно и да му е приятно.

# 16
  • Мнения: X
И ми се искаше да накарам и гостите ми пушачи да се чувстват добре, а не да им се налага да излизат навън, за да пушат. За мен попринцип също ще е добре да не се пуши, защото аз не дъм пушач, но просто искам на всеки да му е удобно и да му е приятно.

Пушачите вече трябваше да са се понаучили да излизат навън от бизнес сгрди, офиси, банки, ресторанти и тн.

Мисля, че ако вътре се пуши на гостите ти непушачи няма да им е неудобно, ами отблъскващо и неприятно.

# 17
  • Мнения: 17
Да може и да сте права. Това, което не ми харесва в хотела е, че пушачите трябва да слизат чак долу на рецепцията, за да пушат. Вместо да има някаква тераса или определено място за пушачи на етажа. Все пак са направили зала за сватба можеше да помислят и за това. Както и да е темата много се измести. Аз просто исках да попитам дали някой знае дали има шанс да се пуши. И най- много ме вълнуваше въпроса за шума и дали правят проблем за шума. А то стана  огромен дебат по темата с цигарите.

# 18
  • Мнения: 95
Да може и да сте права. Това, което не ми харесва в хотела е, че пушачите трябва да слизат чак долу на рецепцията, за да пушат. Вместо да има някаква тераса или определено място за пушачи на етажа. Все пак са направили зала за сватба можеше да помислят и за това. Както и да е темата много се измести. Аз просто исках да попитам дали някой знае дали има шанс да се пуши. И най- много ме вълнуваше въпроса за шума и дали правят проблем за шума. А то стана  огромен дебат по темата с цигарите.

Коя зала обмисляте? До Моцарт има площадка/тераса, ако не се лъжа и пушачите излизат там. За бална зала не съм сигурна дали има.
Но определено Милениум е едно от топ! Местата откъм обслужване и атмосфера, аз съм много приятно впечатлена. За звука не мога да кажа обаче, залите са на отделни нива и предполагам е помислено за това.

# 19
  • Мнения: 17
Ами ще сме в залата на 2рия етаж тя се казва “Милениум” и там няма тераса, а се излиза навън. Искаше ми се да сме в “Моцарт”, но сме много хора и няма да можем да се съберем в тази зала.

# 20
  • Мнения: X
На закрито може да се пуши в Резиденция Тера.
За мен обаче пушенето на закрито е ужасно отблъскващо (дори и като бивш пушач го казвам) и ще си тръгна още при първите запалени цигари незаивисимо колко са ми близки гостите.

# 21
  • Мнения: 1 409
На нас в Тера ни позволиха пушене на закрито, защото сватбата е частно събитие. Ние с мъжа ми не сме пушачи и не искахме всичко да задими, но родителите ни са, затова имахме уговорка с персонала след рязането на тортата да се раздадат пепелници. Аз обаче не видях някой да пуши вътре. Терасата е изключително удобна и хората си излизаха навън на цигарки и лафче.
За някои хора пушенето си е задължителна част от купона. Ако не искате да причинявате дискомфорт нито на пушачи, нито на непушачи, помислете за място с удобен достъп до открито пространство.

# 22
  • Мнения: 1
Аз бях преди около 2 години и беше уникално, малко по-скъпо излзиа, ама ако не ви е проблем си струва според мене! Simple Smile

# 23
  • Wonderland
  • Мнения: 741
На нас в Тера ни позволиха пушене на закрито, защото сватбата е частно събитие.
На закрито може да се пуши в Резиденция Тера.
За мен обаче пушенето на закрито е ужасно отблъскващо (дори и като бивш пушач го казвам) и ще си тръгна още при първите запалени цигари незаивисимо колко са ми близки гостите.


Ъм, сватбата ни беше в Тера през септември и категорично казаха, че пушенето вътре е забранено, още като ходихме да я гледаме..

# 24
  • Мнения: X
Рапунцел, аз февруари 2020 я гледах и при посещението вътре миришеше на цигари. И също ни питаха дали искаме да се пуши вътре. Може нещо да се е променило, но на нас не само, че не ни забраниха, ама ни предложиха.
Сватбата ни беше юни 2021.

# 25
  • Мнения: 1 409
Рапунцел, вашата сватба беше в другата зала, която май беше прясно ремонтирана, може и с това да е свързано. Ние също не питахме сами, направо ни казаха как седят нещата с пушенето.

# 26
  • Wonderland
  • Мнения: 741
Рапунцел, вашата сватба беше в другата зала, която май беше прясно ремонтирана, може и с това да е свързано. Ние също не питахме сами, направо ни казаха как седят нещата с пушенето.

Makes sense, то горната има и тераса и е доста по-сложно.
Ок, значи да си знаете за долната Grinning но пък нямахме проблем с това, пушачите не бяха много, предимно родителите и чичовци/лели, излизаха си навън, останалите с електронни цигари вътре и всичко беше точно Simple Smile

# 27
  • Мнения: 4
Здравейте,
правили ли сте сватба в Гранд хотел Милениум. Аз много го харесах, но ме притеснява това, че е в хотел и се чудя дали няма да има проблеми с шума. Също така, в залата не се пуши, а аз държах да се пуши, за да може гостите да седят в залата, а не да излизат навън да пушат. Ако някоя от вас е правила сватба там, моля ви кажете ми какви са ви впечатленията. Днес ще ходя на среща с жената отговарваряща за събитията и ще са ми от полза  вашите мнения.

# 28
  • Мнения: 4
Здравейте,
правили ли сте сватба в Гранд хотел Милениум. Аз много го харесах, но ме притеснява това, че е в хотел и се чудя дали няма да има проблеми с шума. Също така, в залата не се пуши, а аз държах да се пуши, за да може гостите да седят в залата, а не да излизат навън да пушат. Ако някоя от вас е правила сватба там, моля ви кажете ми какви са ви впечатленията. Днес ще ходя на среща с жената отговарваряща за събитията и ще са ми от полза  вашите мнения.
Здравейте,
правили ли сте сватба в Гранд хотел Милениум. Аз много го харесах, но ме притеснява това, че е в хотел и се чудя дали няма да има проблеми с шума. Също така, в залата не се пуши, а аз държах да се пуши, за да може гостите да седят в залата, а не да излизат навън да пушат. Ако някоя от вас е правила сватба там, моля ви кажете ми какви са ви впечатленията. Днес ще ходя на среща с жената отговарваряща за събитията и ще са ми от полза  вашите мнения.

Общи условия

Активация на акаунт