Кауфланд - тема 53

  • 41 307
  • 805
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10 212
Нищо й няма на инката в кутия, перфектна е. Нито ми се вдървява, нито има неразтворими вкаменелости. Съхранявам правилно, не овлажнявам. За толкова години все щеше да се прояви проблем. Освен това червата ми я толерират отлично, а те реагират на бъркочи, млечни и други субстанции, които други приемат без да им мигне окото и да ги затормозява.

Мислех, че новата електронна брошура е качена, но още я няма. Явно съм твърде ранобудна. 😁

# 61
  • Мнения: 27 736
Не казвам, че и' "има нещо" на инката в кутия- просто моята беше в плътно затворен и неовлажнен буркан за много време. Вероятно става така след определено време...Кауфландската напитка- при същите условия- не беше станала така. И двата буркана не бяха отваряни от месеци.

# 62
  • Мнения: 10 212
Казваш, че има нещо, което не се разтваря от почти нищо, дори от вода. В една от къщите ни имам инка в буркан, която не е ползвана от около 6 месеца. Сега по Коледа ходих, перфектна е, в оригиналния си вид. Та за толкова време не можах да попадна на това неразтворимото аз. Може би трябва да играеш тото. 😃

Май ще слизам към пощата, защо не я качват тази нова брошура онлайн. Преди все ми се струва, че рано-рано я имаше. 🤔

# 63
  • Мнения: 27 736
Това казвам- отне и' 3 дни, за да се разтвори. Тотото няма нищо общо с този факт. 😉 А моята инка беше...хм, по-отлежала от 6 месеца. Ако знаех, че такава дискусия ще се заформи, щях да снимам съдържанието в буркана... 😃

# 64
# 65
  • Мнения: 2 395
За да уцелите брошура за вашият, а не за друг филиал отваряте текущата и само сменяте номера на седмицата с 1 по-голям. Тази седмица номер BG02  става на BG03 Не че имат разлика в съдържанието, но вече правиха този експеримент и никога не е късно да го повторят пускайки различни промоции в различните филиали.
Скрит текст:

# 66
  • Мнения: 10 212
Eee, най-после. 😃 Благодаря за линка. Любимото на майка ми филе риба тон е намалено. За мен ще погледна пълнозърнестата паста. И други глезотийки. В Кауфланд дали има пълнозърнести кори за баница. 🤔

# 67
  • Мнения: 9 776
Благодаря за брошурата!
Така и никога не успях да намеря торбите за фино пране. Знаете ли къде стоят в магазина?

# 68
  • Мнения: 39 583
Благодаря за брошурата. Моля за снимка на инката от К, която е без цикория. И да питам дали е хубав зехтина от кюспе, който ще е на промоция другата седмица?

# 69
  • Мнения: 5 801
Eee, най-после. 😃 Благодаря за линка. Любимото на майка ми филе риба тон е намалено. За мен ще погледна пълнозърнестата паста. И други глезотийки. В Кауфланд дали има пълнозърнести кори за баница. 🤔
Soul, може ли да споделиш как го готви майка ти това филе от риба тон?

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 4 736
Eee, най-после. 😃 Благодаря за линка. Любимото на майка ми филе риба тон е намалено. За мен ще погледна пълнозърнестата паста. И други глезотийки. В Кауфланд дали има пълнозърнести кори за баница. 🤔

Да, има пълнозърнести кори за баница. На Бела са. Стоят при другите кори.

# 71
  • Мнения: 7 308
Благодаря за брошурата! Нищо не харесах, само това, но се чудя дали е хавлия или някакъв плюш
Скрит текст:

# 72
  • Мнения: 2 395
Благодаря за брошурата! Нищо не харесах, само това, но се чудя дали е хавлия или някакъв плюш
Скрит текст:

За тези пари не очаквам да е памук или ... коприна.

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 4 736
Благодаря за брошурата! Нищо не харесах, само това, но се чудя дали е хавлия или някакъв плюш
Скрит текст:

Аз ще взема авокадото.
Ще има макаронени изделия от нахут и червена леща. Но миналата седмица имаше подобни в Лидъл и взех от тях.

Последна редакция: сб, 15 яну 2022, 09:44 от marzeliva

# 74
  • Мнения: 10 212
Eee, най-после. 😃 Благодаря за линка. Любимото на майка ми филе риба тон е намалено. За мен ще погледна пълнозърнестата паста. И други глезотийки. В Кауфланд дали има пълнозърнести кори за баница. 🤔
Soul, може ли да споделиш как го готви майка ти това филе от риба тон?
Слага във фурната и пече. После прави овкусяване с лимон и подправки. Харесва й самият вкус на месото, аз лично не съм чак толкова запленена. Лефер повече харесвам, примерно, но не съм обръщала внимание има ли в Кауфланд. 🤔

Общи условия

Активация на акаунт