Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Всичко за всички марки гел лакове - 39 тема

• 27 508
  • 787
  •   1
Отговори
# 120
Благодаря ти Heart Eyes Цветът е Kira nails 029, марката е украинска, от сайта kodi.pro.

# 121
И на мен синьото е любимо 💙

# 122
Не съм чела всички теми и навярно сте обсъждали,но да питам ..

Ползвате ли продуктите на Red carpet и при вас лака трудно ли се пече както при мен?
Държа го по 3-4 минути на печенe и въпреки всичко е мек,лепкав.
Лампата ми е Гелиш.Имам и лампа на Le mini Macaron(чиито лакове са много добри между другото).

# 123
Благодаря ти Heart Eyes Цветът е Kira nails 029, марката е украинска, от сайта kodi.pro.

А топът? Simple Smile

# 124
И топът е на Kira nails, no wipe. Но откровено казано не ми допада особено - идва ми гъстичък и бая ме затрудни изравняването с него, свикнала съм на по-течния на Коди. Ще видим как ще се държи но отношение на блясък, топът на Коди се поочуква след десетина дни и не изглежда така добре като в началото.

# 125
Здравейте, знам че много неща има написани за алергийте. Чела съм. Но някоя да сподели с какъв лак се лакира който да не се лющи и да стои максимално добре. Трябва да изчакам тялото ми да се пребори с алергия и вече три месеца търся хубав лак който да стои елегантно
Някоя от вас минала по този път с алергийте може ли да сподели хубав продукт който не пада още първия ден
Ноктите са ми меки

# 126
Алергията към гел лак ли е?

Аз се лакирах преди с обикновени лакове на Флормар, Перфект и Есенс (бързосъхнещите). Важното е да обезмаслиш добре нокътната плочка със спирт или ацетон и след това да нанесеш обикновения лак. По тази процедура ми държеше почти седмица (но аз чинии не мия).

# 127
Здравейте, моля за съвет как да премахна останала база от ноктите си в домашни условия, и въобще възможно ли е. След последното посещение при маникюристката не поднових лака, а само го махнах, но базата остана, и уж щяла да падне сама, но вече три седмици минаха, някъде се е обелила, някъде не, и е много грозно и неприятно.

# 128
Памучета, натопени в ацетон или лакочистител с ацетон, слагаш върху ноктите и завиваш с алуминиево фолио, след 10-15 минути избутваш.

# 129
Благодаря, esmeralda, прочетох темата назад, и да използвам да кажа, че маникюрът ти е страхотен!

# 130
Момичета идвам да ви кажа да не губите надежда, че пратките ви от Али ще дойдат.Joy
Пристигна ми базата на IBD най-накрая.

Скрит текст:
Днес по случайност съм си вкъщи. И преди малко звъни на вратата един куриер с две грамадни торби. Пристигнаха ми 5 пратки. Една от юни, две от юли месец, базата която е от септември, и още едни лакове за които тези дни беше време да пускам диспут

# 131
Да се похваля с първия си маникюр (простете за омазаните кожички) Grinning

База и топ(diamond top без лепкав слой) - Claresa
Цвят -hi hybrid 311 deep blue shine

Скрит текст:

Скрит текст:

# 132
  • на брега на морето
Браво, Бейбипош! Blush Супер е! Още много хубави маникюри да имаш! Hug

# 133
Този Силкеър брутално се отдръпва от връхчетата
Дясна

Лява

За кожичките имам обяснение... сезона Stuck Out Tongue Winking Eye

# 134
Пробвах  neesss top of the top - на първо четене страхотен блясък, дано така се запази! Но не мога да се разбера с claresa 17, млечната база, става ми на бучки и цветът ми е неравен, а с другите бази нямам проблем. Топлих го, баях му с нънка четка изравнявах и пак не. С млечните с блестящи частици няма такова нещо също. Не разбирам
Маникюр от днес:
Скрит текст:

Цветовете пакфсе смениха при качване, но ще ги напиша по номера после, че ги нямам. Блестящото е но claresa- много красив, но непокривен цвят и трудно се разнася под кутикула-все залепва по някое брокатче!
Венислава, много як линал цвят и маникюра е супер!
Есмералда, мтого прецизно и супер съчетано!
Бейбипош, много си прецизна! Браво!

Общи условия

Активация на акаунт