🔥 Джан Яман 🔥 Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 8

  • 49 970
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 864
Привет, рагаци!


Добро начало на седмицата Trophy Hands Clap

"В IMDb Starmetre Can Yaman не слиза от върха на списъка от 6 седмици.
Тази седмица той стана единственият турски играч, който е сред първите 5000 имена,
като 3331 сред над 11 милиона имена в света."



Скрит текст:

------------------------------------

(Оригиналният) турски сериал на Disney+: Джан Яман, Ханде Ерчел... И Керем Бюрсин?



Disney+ се готви да кацне в Турция и иска да го направи в голяма степен. В крайна сметка, това е втората страна в света, която изнася най-много аудиовизуални продукти, след Съединените щати, поради което подготвя оригинална стратегия за съдържание, за да отвори бариерата с добро мотивационно писмо и в същото време да достигне до още повече хора извън нейните граници.

Към момента не са известни много подробности около проектите му, но това, което излиза наяве е, че той ще има своите най-важни и международни фигури. Един от първите потвърдени е Джан Яман. Този, който може да се счита за най-популярния турски актьор, нямаше как да липсва от шаблона на платформата за „стрийминг“.
Имената на Ханде Ерчел, Елчин Сангу и Пинар Дениз също звучат много силно, но от Керем Бюрсин няма и следа, въпреки че се говореше за евентуално участие. Тук обобщаваме всички сериали, които Disney+ пускат в Турция.

ЗАВРЪЩАНЕТО НА ДЖАН ЯМАН



Can Yaman от дълго време опитва късмета си в други индустрии. След като помете страната си на произход, актьорът се премества в Италия, където е заснел "Viola come il mare", трилър, базиран на романа "Цветът на страха" от Симона Танзини, и стартира "Sandokan", международна продукция, която поради пандемия, отложи записа му. Следователно подписването му с Disney + представлява дългоочаквано завръщане в Турция.

Що се отнася до сериала, малко подробности са известни. Изглежда, че продуцентската компания Ay Yapım , една от големите аудиовизуални къщи, стои зад него. Негови са Ярги, Кузгун, Любов 101 и др. Не е разкрит сюжет или актьорски състав, но е потвърдено, че Яман ще бъде в главната роля.

Скрит текст:
АРАС БУЛУТ ИЙНЕМЛИ КАТО МУСТАФА КЕМАЛ АТАТЮРК



Друг проект, който изглежда е в ход е този на Арас Булут Ийнемли . Актьорът от Miracle in Cell 7  и Çukur , наред с други продукции, се е подписал да играе Мустафа Кемал Ататюрк , по-известен като Ататюрк, основател и първи президент на Република Турция. Стрийминг платформата ще прегледа живота на тази важна фигура в страната в биографичен сериал, който според няколко турски медии се очаква да има два сезона.

„KAÇIŞ“, ГОЛЕМИЯТ ЗАЛОГ



Изглежда, че Disney+ Turkey има всичко вързано и добре подредено за стартирането му в страната. Един от основните му залози е сериалът Kaçış, за който са известни някои подробности, за разлика от останалите продукции. Известно е, че в него ще участват Енгин Акюрек ( Фатмагюл , Контрабандна любов ) и  Ирем Хелваджиоглу ( Беглец ).

Историята, написана и режисирана от самия Акюрек, се съсредоточава върху двама военни кореспонденти. Снимките вече са започнали в и около Газиантеп.

ХАНДЕ ЕРЧЕЛ, В ПРЕГОВОРИ



Това, което все още не е потвърдено, е участието на  Ханде Ерчел в един от популярните проекти на Disney +. Говори се, че актрисата ще преговаря за подписа си за фантастика, в която също ще има Пинар Дениз ( Ярги ) и  Елчин Сангу ( Давам под наем любовта си за теб ) като главни герои. Не са известни подробности за него, нито сюжетът, нито актьорският състав, така че ще трябва да сме наясно с нови подробности.

Щастливи сме да видим ангажимента на платформата към главна женска роля и въпреки че все още не е официално, се надяваме, че ще стане реалност.

А КЕРЕМ БУРСИН?



През юли 2021 г. турският журналист Бирсен Алтунташ обяви, че  Керем Бюрсин е получил предложение от услугата да участва в един от първите й сериали. Според информацията, предоставена тогава, продуцентската компания MF Yapim, същата като Love is in the air, стои зад проекта, въпреки че не бяха разкрити повече подробности. Измина половин година и няма новини за това, така че можем да си представим, че Бюрсин няма да участва в тази измислица . Не знаем дали ще е същият, в който Джан Яман ще участва, но това, което е сигурно е, че феновете на актьора ще трябва да изчакат още малко, за да го видят на „стрийминг“ с нова роля.



https://www.sensacine.com/noticias/series/noticia-18590730/

Злате Hug живо, здраво и успешно да ти е момчето! Flowers Four Leaf Clover а на теб бързо излекуване/възстановяване! Flowers Rose

Последна редакция: пн, 17 яну 2022, 13:15 от grozdence.

# 61
  • Мнения: 10 948
Злате, честит ти именик, да е здрав и щастлив! Hug

Испанците знаят кой е най-известният турски актьор Grinning Изпитвам голямо задоволство като го квалифицират като такъв, щото освен, че е вярно, натрива носовете на всички Джанови „фенове” Grinning

Обаче, рагаци, малко съм притеснена за екранната партньорка на Патрона в Дисни проекта. Не, че нещо, но Ханде Ерчел въобще не я харесвам, нито визуално, нито блести с актьорски талант... Пу пу, дано не е тя. Освен това не искаме любимия й Киро да ревнува от нашия секси италианец Smile Пънар Дениз не я знам коя е, по снимки и тя ми една постна, но който е запознат да каже как е откъм игра. Най-приемлива ми е Елчинката, симпатяга е, харесвам я как играе.

Общо взето най-достойна да играе с Джан съм аз, нищо, че не съм туркиня, еле пък актриса. И все пак Sweat Smile

# 62
  • Мнения: 41 946
Здравейте! Hug



Джаки Hug,Грозде Hug,Ели Hug,благодаря ви за пожеланията! Two Hearts

Ели,аз предпочитам Пънар Дениз.Гледала съм я в ''Любов 101'' и сега в ''Присъда''.В другите й предишни проекти не съм!Но ми хареса играта й! Ханде и Елчин съм ги гледала в повече сериали,но заради партньорите изтърпях и тях! Wink



# 63
  • Мнения: 6 027
А бе тази Пънар Дениз не е ли тая, където отказа да се снима с Джан в отложения сериал след скалъпения скандал "либидо".
Ханде Ерчел като актриса е много скована от това, което съм гледала. Признавам, че последният й сериал с Керем не съм го гледала (пробвах с първа серия, но когато си гледал Джан, някак си Керем ми е много бозав и сухар и бях до там, Хандето също не ме впечатли с игра).
А за Елчинката, не знам какво да кажа, освен в Любов под наем, другаде не съм я харесала, въпреки че не го изгледах до края, защото стана боза.
С една дума на никоя не симпатизирам. А бе за мен е важно Джан да участва, той умее да запълва екрана и ми е достатъчен.

# 64
  • Мнения: 10 948
Джаки, да!! Сега проверих, вярно, че тази Пънар е отказала участие с Джан зарад' либидото. Тая пък, будала! Joy А, значи отпада и тя! Либидото на Джан се е умножило много от тогава Grinning Елчин игра с Къванч в Курт Сеит и Шура и в Сблъсък (май така се казваше), както и в един спрян сериал с Кадир, мъжа на Неслихан Атагюл. Най не ми допада участието й в Любов под наем.  Не, че е за Оскар, ама става Simple Smile

Вярно е, че Джан ни е достатъчен, но не ща да целува някоя неприятница пред очите ми, дори да е наужким Joy

# 65
  • Мнения: 6 027
Ели-МелиЗначи за мен всички отпадат, но бих ги изтърпяла заради Джан.

# 66
  • Мнения: 3 864
Ама пукнах се от смях с вас бе! Grinning Ели и Джаки много сте ми сладки! Grinning
И аз да си кажа "компетентното" мнение, като една върла ценителка на турските сериали (изгледала съм ги почти всичките) Hands V Grinning

Първо ще започна с това, че никъде не спрягат Джано с тези трите дами (за наше щастие....)!
Изобщо, ама изобщо не ми е по вкуса да давам отрицателни оценки и да коментирам други колеги на нашия (освен, ако не е с добро)! Simple Smile
Но сега, понеже влезнахме в дискусия, ще си кажа безпристрастното мнение Hands V Grinning

Пинар Дениз я гледам в момента в Присъдата и мн. я харесвам и като актриса и визуално. Гледала съм я и в другите й проекти и винаги съм я харесвала. Бих се радвала да стане партньорка на нашия, ако не се беше изказала преди време за Джан и скалъпения скандал с либидото, но ми остана горчив привкус и няма как.. Не я искам до Джан! Grinning

Ханде Ерчел съм я гледала/опитвала да я гледам във всичките й сериали, но точно защото не ми допада играта й, винаги съм приключвала още в първите епизоди Grinning изобщо не я виждам до Джан и не искам да я виждам!
Ако не беше отложила да посети американските курсове по акт. майсторство.. можеше Джано да се опита да я "разчупи"! Joy (последното изречение е в кръга на шегата)

Елчинката си я харесвам като цяло, сладурка ми е, много добре се справи в Любов под наем. Не бих искала да я видя до Джан, единствено, заради това, че ми изглежда (и май е) по-възрастна от него.  

От турските актриси не знам с коя бих искала да видя Джан.. ей сега като се замисля Rolling Eyes със Серенайката биха били взривоопасна и гореща двойка Grinning Аз нея си я харесвам като актриса, а и визуално ми е една такава ексцентрична и различна от останалите. Достатъчно скандална е.. точно като Джан! Grinning
Абе не ми се вярва до ЯРКИЯ, цветен и всепризнат световноизвестен красавец и секссимвол и "най-популярният турски актьор" в момента, да лепнат някоя невзрачна и неподходяща актриса..

Като разберем какъв ще е проекта (драма, екшън, трилър, ромком или др) и малко от сценария, тогава вече ще добием представа за ролята/характера на героинята и спокойно можем да почнем да си избираме подходящи партньорки Grinning

Айде бакалъм.. скоро ще разберем! Още един път да спомена Hands V все още не се спряга нито една актриса за партньорка на нашия, няма и намек дори за общ проект с гореспоменатите три дами!

# 67
  • Мнения: 6 027
Грозденце За Серенайката съм с две ръце, за мен е много добра, темпераментна и разчупена актриса.Те са лошите момче и момиче на турското дизи, и най-важното, че не плащат данък общественото мнение.
Е как да не му се радва човек

# 68
  • Мнения: 14 397
Здравейте, момичета на Джан!


     Грозденце, моля те сложи снимката на Хандето в спойлер, че ме стряска.
     Изприщих се докато прочета статията и разбера, че тя просто преговаря за участие в проект. Отдъхнах си с облекчение! Всяка друга актриса (дори и Серенай, която не харесвам) бих приела до Джан, но Ханде не я понасям.
     Гледах  я в "Черната перла" заради маминия красавец и през цялото време се чудех как Толга издържа 20 епизода с тази "актриса", която не знаеше защо и как се е озовала на снимачната площадка.
     Втори път не искам да си причиня това терзание. Хандето си е лика-прилика с Кирето, да си стои при него и да се върти около него. Да си снимат заедно, да се обичат и да не се разделят. И да забрави за партньорство с Джан. Няма да я огрее ...

"В IMDb Starmetre Can Yaman не слиза от върха на списъка от 6 седмици.
Тази седмица той стана единственият турски играч, който е сред първите 5000 имена,
като 3331 сред над 11 милиона имена в света."


    Злати, честит празник! Да ви е живо и здраво синчето и само радост да ви носи!

# 69
  • Мнения: 10 490

Flowers Rose ЗЛАТИ* честит празник, жив и здрав,
здраве ,късмет и успех във всичко!!
Wine Glass

# 70
  • Мнения: 3 864
Сет Sign Clapper CanYamanMania в Милано Sign Clapper Nature Boom Nature Fire Nature Fire Nature Fire Nature Fire Nature Fire Nature Fire Nature Fire Nature Fire





ИГ Стори от @canyamanmaniaofficial

Със звук/музика https://vk.com/canyamanfanklub?z=video-199343470_456243041%2Fln- … l_wall_-199343470




Тази lasimo3.0/Simona, от която Джано е репостнал сторито е фотографката, галиба..
Хареса ми как си е надписала ИГ страницата:

"Разбери ме. Не съм за обикновен свят.
Имам своята лудост, живея в друго измерение
и нямам време за неща, които нямат душа."


Предполагам Джан няма да ни го покажат сега...... така че ще ви кажа отново - Сядате и чакате! Joy
Елке, сигурно се радваш, че си виждаш палмата отново.. Wink


Пост от преди малко от ИГ @canyamanmaniaofficial
Надписан: "You Can"
   
обърквам се в превода .........  Joy





# 71
  • Мнения: 6 027
Хайде посмейте се!
Решил тоя Угур и той да стане известен покрай Джан, но поне да беше влезнал в БГ МАМА и да попрепише нещо.

Uğur Alev:
Джан Яман беше гост в програмата Che Posta Perte! Счупи рекордите по гледаемост
Гост на предаването Che Posta Perte онзи ден беше нашият красив актьор Джан Яман, който от дълго време живее в Италия и стана световноизвестен. Програмата Che Posta Perte, на която присъства Джан Яман, счупи рекордите на публиката. Програма; Беше в списъка на TT в Португалия, Испания, България, Унгария и Чехия.
Нашият красив актьор Джан Яман, който участва в много успешни продукции като Любов под наем, Ранна птица, Мистър Wrong и много други, имаше огромна фен база в Италия след Турция.
Джан Яман, който нашумя с успешната си актьорска игра в проектите, в които участва, беше гост на популярната италианска програма Che Posta Perte.
Според новините на Бирсен Алтунташ; Джан Яман, който от година живее в Италия, беше гост на "Che Posta Perte", програма за помощ на Canale 5. Програмата, която се срещна с публиката вчера, счупи рекордите по рейтинг в Италия. Програмата също е не само в Италия; Беше в списъка на TT в Испания, Португалия, Унгария, България и Чехия. От друга страна,  проектът на Джан Яман, който изигра главната роля в детективския сериал "Viola Come Il Mare", ще се срещне с публиката на 6 март. И накрая, нашият красив актьор Джан Яман ще изобрази историческия герой на име "Сандокан" в телевизионния сериал, който ще се излъчва по Disney Plus.

Последна редакция: пн, 17 яну 2022, 21:05 от jackie123

# 72
  • Мнения: 3 864
 Рагаци, имаме си официално резюме вече!
Имаме си и лого, сега чакаме официален афиш/постер и най-вече ТРЕЙЛЪРА! Heart
В резюмето няма нищо, което да не знаем, но се радвам, че се започна с офиц. представяне : ))
Трейлъра ще тръгне по канала, Джано ще набере още по-голяма популярност (особено сред тези, които не гледат турски сериали и не го познават) и ще стане истинска МАНИЯ сред италианските жени, в това съм убедена! Ей тук го записвам! Joy След Виола, вече няма да смее да си покаже и носа навън! Grinning
Трябва да направят и ПРЕМИЕРА! Heart Eyes Animal See No Evil Всичко по реда си, само здраве да е! Simple Smile
Повече от сигурна съм, че Джан се е справил перфектно с ролята! Nature Star Толкова е амбициозен, че ще е дал всичко от себе си! Момичета нямам търпение, нямам .................. Simple Smile

-----------------------------------


Официално резюме на "Viola Come Il Mare" на уебсайта на Lux Vide



Виола Витале, красива и магнетична жена, която винаги е работила в областта на модната журналистика, се връща от Париж обратно в Палермо, въоръжена само с оптимизъм и доверие, за да търси бащата, когото никога не е познавала.  

Там Виола започва работа за онлайн издател, отразяващ криминалния ритъм, като си сътрудничи с инспектор Франческо Демир. Той е харизматичен и съблазнителен, с изключителен разследващ талант, но с малко вяра в човечеството... точно полярната противоположност на Виола. Силно интуитивен в работата, Демир също е импулсивен и непокорен към правилата.

Двамата работят рамо до рамо по дела за убийства, тя като репортер, той като ченге. В началото е изключително трудно, предвид сблъсъка на противоположностите, с времето те се научават да си сътрудничат успешно. Отчасти защото Виола може да разчита на своя специален дар: синестезия.

Синестезията не е просто фигура на речта, но и действителното спонтанно и неконтролируемо смесване на множество сетива – зрение и слух, например. В случая на Виола тя свързва емоциите с цветовете. Когато гледа човек, тя вижда цвят, който излъчва, което й позволява да прочете най-дълбоките, вероятно скрити, чувства: страх, радост, болка...

Виола развива способността да схваща истинския начин на мислене на хората, които среща. Зад синестезията си обаче тя пази по-голяма тайна, свързана с истинската й причина да се върне в Палермо.


Източник: Официален уебсайт на Lux Vide https://www.luxvide.it/en/violet-like-the-sea/
Скрит текст:

П.С. Страхотна история, с тази красива и талантлива двойка ударихме бинго Heart Eyes и ако позволят на нашия да импровизира и да даде от себе си за образа, ще бъде прекрасно! (защото, в европейското кино усещам някакво театралничене и рецитиране на актьорите, което не ми харесва, лично на мен..)

-----------------------

Копирах няколко интересни и информативни коментара Simple Smile

- Чудя се в какъв цвят е видяла инспектора?
-  каза се, че ще прелива от един цвят в друг! 😊Това ще я заинтригува!

Един от актьорите на живо в Instagram каза, че всеки епизод ще бъде посветен на отделно разследване.

От рускините:
- Интересува ме същият въпрос, ще има ли превод?
- Основното нещо е да влезете в мрежата, преводите са на платена основа

(демек, ако съберат нужната сума, ще има превод, точно както и с турските сериали)

---------------------------


Рагаци, нося ви и една много хубава новина! Grinning
Тате Гювен, току що (посред нощите), е премахнал пластмасата от списъка на "последвани" в ИГ  Joy ох, ще умра от смях Joy Бях спряла да го уважавам (сърдита му бях, за дето я последва и се снима с нея), но сега нещата се променят и отново ми стана симпатичен.. прощавам му! Hands V Joy

Сега чакам Джано да я махне........... Head Band Joy



И снимките с нея да изтрие задължително!! Head Band Joy На него не съм му сърдита, защото ми е слабост и каквото и да направи, му прощавам предварително Confused Joy

Италианските фенки празнуват.. ей ги на, откачалки! Joy Joy




Последна редакция: вт, 18 яну 2022, 04:20 от grozdence.

# 73
  • Мнения: 10 948
Добро утро Wink

Имаш поща с италиански и аглийски субтитри:

https://www.instagram.com/tv/CY2NGAbIT1S/?utm_source=ig_web_copy_link

Много хубаво резюме Heart Eyes Друго си е вече като има лого, резюме, качени на сайта на ЛуксвидеТО!!! Усеща се, че приближва Джано Grinning

А ПВЦ е с ново гадже/ годеник, разочоровал се е ТатЮ, не я е мислел за „такава” JoyJoyJoy Наздраве! Tropical Drink

# 74
  • Мнения: 6 027
Добро утро и от мен, момичета!

Грозденце, благодаря за среднощните новини, хубаво е като си отвориш очите и да прочетеш хубави новини около патрона.

Ели и на теб благодаря за превода.
Много ми хареса един коментар към историята и ще си позволя да го пусна, защото си заслужава:
"Несъмнено история, в която горивото винаги е била любовта, защото любовта е тази, която кара живота да се върти, а #Canyaman може да бъде само протагонист на история като тази, защото Can е любов в цялата си същност. Той е несравним човек за това, което е и за това, което прави, за всичко, което представлява, той е същество, озарено от светлината на своето щедро сърце. Той блести с лъчи на любов, доброта и благодарност и излъчва блясъка си на другите. CAN обича живота, обича хората и ги цени, особено тези, както разказва историята на Емануеле, която е подобна на вашата, които никога не се отказват и успяват да преобърнат положението си към по-добро.
Поздравления за всички"

Грозде, според мен Джан не би я отследвал и махнал снимките, защото той е над тия неща. Може би, когато реши да си разчиства инстаграма, евентуално би я разкарал(периодично си го изчиства от непотребните)



Пожелавам ви един прекрасен ден!

Последна редакция: вт, 18 яну 2022, 08:40 от jackie123

Общи условия

Активация на акаунт