Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 79

  • 52 495
  • 748
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 35 961
още не съм се възползвала от кода на лили за недоставената поръчка
купих си нужното от дм - обичайни неща - любимите кремове на дева, разни продукти за баня и един нов за мен балсам (или маска) за коса
Скрит текст:

# 2
  • Мнения: 2 689
Благодаря за новата тема 🌷
Наскоро гледах реклама за 7 секундна маска за коса на Gliss. Някой да я е пробвал вече?

# 3
  • София
  • Мнения: 28 563
Благодаря за темата и за препоръката за червило Simple Smile

# 4
  • Сливен
  • Мнения: 4 052
Препоръчвам тези

# 5
  • София
  • Мнения: 28 563
Мерси, и тях ще ги погледна Simple Smile

# 6
  • Мнения: 626
Благодаря за темата Flowers Hibiscus
Тези на Голден роуз са балсами, но и аз много ги харесвам.

# 7
  • Мнения: 1 147
Благодаря за темата! 🤗
Bubanka, кода за Лилито от 20ти мисля, че е активен.

# 8
  • Мнения: 35 961
благодаря! Flowers Hibiscus
не бях обърнала внимание от кога, повече ме интересуваше до кога

# 9
  • София
  • Мнения: 28 563
Благодаря за темата Flowers Hibiscus
Тези на Голден роуз са балсами, но и аз много ги харесвам.
А горе-долу трайни ли са? Защото всъщност се колебаех между червило и балсам с цвят, но понеже искам повече трайност, написах червило. Но ако са прилично трайни, и те ще станат.

# 10
  • Сливен
  • Мнения: 4 052
Ако не слагаш маска и не се храниш за мен са трайни.Имат цвят,от ДМ ги взех на 6.99лв.Ако заредят и 01 бих си го купила.

# 11
  • Мнения: 626
За мен лично не са кой знае колко трайни и не мога да го сравнява с червило,  бих го сравнила с един гланц на Нивея, който имам, но този на ГР ми допада много повече. Качвам и снимки от моя стара публикация тук в темата като си взех въпросния гланц.
Скрит текст:



# 12
  • София
  • Мнения: 28 563
Цветът ми хареса, явно ще пробвам и ще решавам на място. Мерси за отзивите Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2 092
Catrice имат такива балсами с цвят, отдавна ги оглеждам и все не мога да реша кой! Те са 3-4, дори изглеждат без цвят в гилзата, нанесени на устните според   ph  променят цвета в нюанс розово. Единия е с коноп и ментол, има и с увеличаващ ефект.Имат и балсами от Дисни колекцията.

Последна редакция: пт, 14 яну 2022, 17:58 от mama irina

# 14
  • Мнения: 1 989
На мен от години ми е любим балсамът с касис на Апивита - цветът се задържа, балсамът е хубав.

Последна редакция: пт, 14 яну 2022, 18:08 от Елмайра

Общи условия

Активация на акаунт