Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 79

  • 52 509
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 76
Здравейте, може ли да ми препоръчате балсам, който да се използва след процеса на боядисване на коса, когато това става в домашни условия. На пазара вече има доста професионални и полупрофесионални бои, които нямат придружаващ балсам в кутията. Четох, че трябва да е киселинен. Дали е необходимо?

# 736
  • Мнения: 22 908
Да, ама киселинен не си намерих аз и ползвам козметика за боядисана коса.Това бях прочела като вариант.

# 737
  • Асеновград
  • Мнения: 1 371
Аз душ гела за бременни го видях случайно и го взех да го пробвам и защото ми хареса състава и как мирише, без слс е този, но не е нищо специално, просто маркетигнови трикчета😃. Даже още един имам за бременни на биобаза, обаче още си седи в кутията, и сега имам два обаче си ползвам другия в банята, на а дерма, защото искам да си изхабя първо него. Вече съм в 5-тия месец та да взема да се сетя да ги ползвам, не само да купувам.😂😂

# 738
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Вместо киселинен балсам, изплакнете накрая с разтвор вода и оцет, ябълков, домашен. Така се фиксира цвят.

# 739
  • София
  • Мнения: 639
И преди съм го ползвала и сега пак съм с него. На мен много ми харесва и как мирише, и как мие и каква ми става косата от него. Взимала съм го много пъти и ми харесва повече дори от някои от професионалните шампоани, които съм си взимала.

Имате ли отзиви за този шампоан?


# 740
  • Мнения: 14 862
Хм, аз реших, че продуктите за бременни нямат аромат и чаках потвърждение , та да хукна към магазина. Явно ще ги пропусна.

# 741
  • Мнения: 2 586
Аз душ гела за бременни го видях случайно и го взех да го пробвам и защото ми хареса състава и как мирише, без слс е този, но не е нищо специално, просто маркетигнови трикчета😃. Даже още един имам за бременни на биобаза, обаче още си седи в кутията, и сега имам два обаче си ползвам другия в банята, на а дерма, защото искам да си изхабя първо него. Вече съм в 5-тия месец та да взема да се сетя да ги ползвам, не само да купувам.😂😂
И аз заради миризмата го купих, че след ковид и първите 3 месеца гадене, тотално ми се сбъркаха предпочитанията за аромати, парфюми и тн.

# 742
  • Мнения: 190
Изпратиха ми като подарък мостра от този антицелулитен крем. Не съм фен на такива продукти по принцип, защото знам, че не правят чудеса. Обаче снощи като се намазах усетих доста силно загряване за около 20 мин. и ми хареса. Има ли някой който е ползвал подобни кремове и вършат ли някаква работа, макар и минимално? Да отбележа, че си спортувам редовно и нямам заседнал начин на живот, имам наченки на целулит, но не толкова засилени.

Последна редакция: нд, 06 мар 2022, 16:20 от Амбър

# 743
  • Мнения: 15 317
Момичета, ако някоя има желание, предоставям пускането на новата тема на желаещите. Ако ли не, по късно вечерта ще я пусна или утре. Grinning

# 744
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 745
Аз ли нещо не съм наред? Тези антицелулитни кремове и гланцовете за обемни устни изобщо не ми парят/щипят. Аз усещам охлаждане и ми става студено. Единствено буустера за устни на Евелин ми щипе.

# 745
  • Мнения: 865
Шампоана сега е намален в Лили

# 746
  • Мнения: 14 862
Бях пробвала преди време да се мажа антицелулитно с домашна бърканица от бебешко олио, утайка от кафе и лют червен пипер - всичко това се намазва и се увива в домакинско фолио. Издържах на два пъти по около 10на мин. Антицелулитен ефект нямаше, но усещах леко парене 2-3 дни след това. Пиша, ако някоя желае да се пробва срещу пипера.

# 747
  • Мнения: 1 333
Амбър аз съм ползвала антицелулитния серум на Кройтерхоф - не премахва целулита, но определено заглажда и стяга, също има загряващ ефект.

# 748

Общи условия

Активация на акаунт