Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 79

  • 52 580
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 990
Ей, тези капки са точно за нетърпеливи като мен, вършат ли работа наистина?

# 691
  • Мнения: 689
Да, буквално за секунди изсъхва лака. Но с този топ лак на Essence не се получава. Дали комбинацията не е добра, но лака направо се отлепя.
С други лакове и тези капки не съм имала проблем.

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 4 733
Какво олио за коса бихте препоръчали? До сега ползвах Alfaparf Milano Precious Nature Long&Straight търся бюджетен вариант

Langhaarmädchen от ДМ.

Олиото за коса на Шаума и кристалите с арган на Виктория Бюти са ми фаворитите напоследък.

# 693
  • Мнения: 14 942
На Есенс лаковете не ги харесвам изобщо. Много бързо ми се олющват от моите нокти. Тези двата продукта изобщо не съм ги ползвала, но щом са на тази марка и са за нокти - за мене са не.

# 694
  • Сливен
  • Мнения: 4 063
На Балеа нов шампоан

Има и балсам,цена 3.99лв

# 695
  • Мнения: 397
Много съм доволна от олиото за сваляне на водоустойчив грим на Балеа!
Малкото шишенце е 2,59 и изчиства буквално с две движения целия ми грим. Не ми щипе на очите , супер е.
За сравнение бях вземала малкото шише двуфазен на Гарниер за около 5лв. и ми пареше ужасно на очите...

# 696
  • Мнения: 865
Дълбокопочистващият шампоан продават ли го още?

# 697
  • София
  • Мнения: 22 889
Много съм доволна от олиото за сваляне на водоустойчив грим на Балеа!
Малкото шишенце е 2,59 и изчиства буквално с две движения целия ми грим. Не ми щипе на очите , супер е.
За сравнение бях вземала малкото шише двуфазен на Гарниер за около 5лв. и ми пареше ужасно на очите...

Няколко шишенца съм изхабила от това олио. Откакто го открих, друг продукт за сваляне на водоустойчив грим не ползвам.

Последна редакция: пт, 04 мар 2022, 18:39 от Amiamo

# 698
  • Мнения: 191
Мисля, че и на InoPharm има с ниацинамид.

Тъкмо ги загледах в брошурата на DM, хубави ли са?

# 699
  • Мнения: X
Благодаря, отидох все пак до Дъглас и си взех на The Ordinary.

# 700
  • Мнения: 865
Знаете ли нещо, което помага нацъфтели краища?

# 701
  • Мнения: 14 942
Знаете ли нещо, което помага нацъфтели краища?
Ножица. Козметиката няма да ги залепи.

# 702
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Знаете ли нещо, което помага нацъфтели краища?
Ножица. Козметиката няма да ги залепи.
За съжаление...само ножицата ще ги премахне.
Косата ми беше дълга,ужасно суха към краищата,подрязвах краищата редовно(но по мъничко),какво ли не правих...Цъфтеше.
Накрая отидох на фризьор и от коса до под кръста,оставихме коса над раменете.
Видимо живна,посгъсти се,спря ужасният косопад...Явно наистина няма смисъл от дълга и изтощена коса.
Аз отрязах моята по друга причина,имах доста израснали бели(сиви) корени и за съжаление няма как да продължа да се боядисвам.Оставих ужасната сива коса и просто исках да махна оцветената част.
Много къса коса не харесвам,но ще се наложи вероятно да поддържам дължина малко под раменете,по-дълга(и здрава) коса не мога да отгледам,дори в по-младите си години не успявах да поддържам коса с дължина до кръста.

# 703
  • Мнения: 14 942
Снощи точно си гледах косата и май имам 4-5 цъфнали косъма, но наистинс не мога да разбера дали са цъфнали, или само са наелектризирани. Фризьорката не ги е отрязала, та разчитам, че просто стърчат.

Снощи сложих от златната маска на Балеа - косата ми не стига до раменете и пак половината опаковка отиде. доста е гъста и мирише божествено. Като за едно ползване, бих казала, че съм много доволна.

# 704
  • Мнения: 9 486
Може ли снимка на олиото за сваляне на грим на Балеа? 
Набелязала съм си да пробвам това, което е 5-6лв, мисля, че е в лилава опаковка. Това, което коментирате за 2.50, същото в по-малко опаковка ли е или друго?

Общи условия

Активация на акаунт