Имате ли пластични операции?

  • 4 771
  • 101
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 361
не, но ако имах възможност бих си увеличила гърдите bombs

# 91
  • Мнения: 683
Нямам, според мен нямам и нужда, особено пък на лицето Crossing Arms
Но и аз съм "за" пластичните операции,защото в повечето случаи повдигат самочуствието, и помагат за "избиването" на комплекси относно недостатъци, които в повечето случаи само ние виждаме(недостатъците де) Crazy
Важно е човек да се чувства добре! Това влияе на околните.

# 92
  • Мнения: 9 095
аз смятам че до 10- 15 години, дето всички тогава се каним, ще има такива добре кремове, че няма да има нужда от интервенции Peace

# 93
  • Мнения: 929
Нямам, а и едвали някога ще си направя мразя болници в всякакви такива заведения, дори като родих ме изписаха по-рано защото неможех да остана там -ужасно се чувствах.
 Sick

# 94
  • Мнения: 1 043
направих си две години след като роди пластика на гърдите че нищо не беше останало само кожа  Embarassed и кости както се казва , малко неприятно е но поне след това както каза една позната - не ти излизат от банския като се наведеш  Joy

# 95
  • София
  • Мнения: 3 880
не съм против, след години може би бих си направила инжекции ботокс за опъване кожата на лицето...ама съм голяма страхливка, та не знам.

за силикона обаче и аз съм шубе...мисълта за чуждо нещо в циците или устните ми ме плаши newsm78
моя позната, вечеряла на една маса с видна фолк певачка ми разказа как мацето през цялата вечер си намествала и придърпвала устните, които в различни моменти, докато говори или се храни придобивали гротескни форми. звучи страшничкооо, брррр

# 96
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Нямам. За сега  Wink но си точа зъбите за корекция на гърдите, като смогна финансово за тази интервенция.

# 97
  • Мнения: 2 242
само липосукция на мозъка  Flutter

# 98
  • София
  • Мнения: 4 966
Нямам,но след второто бих си сложила силикон в циците.
И не заради друго,ами просто преди да родя-най готиното нещо в  тялото ми бяха гърдите.Но след раждане и дълго кърмене формата се промени.След второто живот и здраве ще искам да си придобия чрез интервенция старата си форма:))))

# 99
  • Мнения: 254
 За сега не,но след,като спра да кърмя и стигна старите си килограми ще играе ножа Sick.Няма начин,положението е плачевно!

# 100
нямам, но много искам да си направя корекция на ушите, струва ми се че едното е с отклонение от нормалното положение Laughing   
много ме е страх от такива интервенции ,иначе съм ЗА

# 101
  • Мнения: 891
Нямам, но с удоволствие бих си направила корекция на гърдите.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт