Имате ли пластични операции?

  • 4 779
  • 101
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Нямам, а и не бих си направила Peace

# 76
  • Мнения: 2 498
Нямам, но замислям една.....

# 77
  • Мнения: 2 229
...
Естествената красота силно се надценява .......

Е това е доста нелепо, сериозно ли го мислиш?! Shocked Няма по хубаво от естественото.  Peace Нямам нищо против корекциите по тялото ако е наложително...с течение на годините...но да е "надценявана" естествената красота определено не мисля. Rolling Eyes

# 78
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Нямам, иначе съм За, но ако човек наистина има нужда, така за щяло и нещяло да лягаш под ножа ми се вижда тъпо.

 Peace
И аз нямам, и мисля точно по този начин.

# 79
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 573
Нямам,но не е късно  Peace!

# 80
  • Мнения: 372
За сега нямам  Simple Smile

# 81
  • Мнения: 217
Аз имам три + една неуспешна, която ще поправя веднага щом беба се роди, а догодина планирам още една.

Категорично съм ЗА пластиката, ако човек има нужда.  Променя самочувствието тотално. 

Против силикон в гърдите и устните съм. 

Какви са ми операциите не казвам     nnnuu

# 82
  • Мнения: 619
не ,но ми се ще да си направя някой ден.

# 83
  • Мнения: 3 932
Не, засега спестявам Mr. Green

# 84
# 85
  • Мнения: 1 546
Не, ама и аз на цици хич не го докарвам  Flushed Обаче и мен много ме е бъз от операции и болници и ще си карам с каквото си имам... bombs

# 86
  • Мнения: 3 042
Нямам, иначе съм За, но ако човек наистина има нужда, така за щяло и нещяло да лягаш под ножа ми се вижда тъпо.

Съгласна с Лейди-то  Heart Eyes

 Peace

# 87
  • Мнения: 307
Това пък, 4е упоиката скасява живота кой го измисли??? И аз като вси4ки тук  Sunglasses Sunglasses Peace Peace съм убавица и нямам операции, но искам след 2-то раждане и кърмене  едни нови гърди, ина4е се харесвам, но забелязвам 4е много майки с бебета (поне това лято) бяха с разни интервенции, най-ве4е в джуките.....нямат мярка оба4е.   Една приятелка си сложи инжекция на усните, но толкова фино и колкото е нужно....супер е и не те кара да възкликне6 "ааауу каква уста , като на ...." Все пак на Анджелина Джоли устните не подхождат на всяко(на пове4ето) лица. А това за упойката е изми6лйотина, както и за епидурела- 4е предизвиквал мигрена....никога не сам имала мигрена и сега нямам, а не мисля 2-я път да ползвам епидурел, поради кекавите лекари и анестезиолози тук, дето не са сигурни във способностите си да слагат епидурел и разправят глупости, за да разубедят жените, да си спестят болката.

# 88
  • Мнения: 597
И аз родих първата си щерка с епидурална опойка..4 пъти сръ4ко ме дуп4и в гръбна4ният стълб,защото се слага между не помня кои прешлени беше.Да не разказвам,4е това ми го правиха ве4е с много силни контракции,преди да родя.,и пак трудно родих.И аз знам,4е пълните упойки съкращават живота,но съм ЗА тях.По темата: Да,и аз мисля,4е ако ти се налага си струва,ако е за разкрасяване-само ако съм сигурна,4е ефекта ще е много добър,ама то гаранции няма...А за големите цици...аз си имам големи и винаги съм си имала цици...ами не са удобни,нито по корем мога да спя както си искам..абе по-добре по скромни цици,ама как да го обясня на някое маце което си няма и иска да си има..Хубаво е да си с пищен бюст,но дале4 не е най важното нещо.Бих си поопънала някоя бръ4ка,защото ве4е ги имам,но нали ако по4неш,трябва да те поддръпват на всеки 2 години...е,аз на 50 на какво ще прили4ам от поддръпвания? Ако можем да се запазим максимално естествени и хубави за по дълги години,ще е най добре,но генетиката  си е генетика...

# 89
  • Мнения: 4 621
За момента не Naughty Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт