Моля ви, да изпратим положителна енергия на Дуци!! В болница е с Пепи.

  • 10 747
  • 281
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 1 654
От няколко дни не съм влизала и едва сега виждам темата. Съжелявам Дуци за това което сте преживели -преди месец лежахме 5 дни в Пирогов с Ния. Радвам се, че вече сте си в къщи и малкия Пепи отново е добре- Hugнека не му се налага повече никога да лежи в болница!

# 271
  • Мнения: 4 362
Дуци,знам колко сили са необходими за да издържиш всичко,но знам и че си силна  Hug
Бях с малката във вашето положение и затова сега ви пожелавам всичко бързо да остане зад гърба ви и само здраве да има  Hug
Целувки на Пепи  Hug

# 272
  • Мнения: 1 391
ох, Дуц! Направо изтръпнах като четох! Не съм влизала от седмици във форума и изобщо не знаех какво става - и сега като видях темата ми се сви сърцето........---- отначало чета за препятствията, и изведнъж видях че вече са ви изписали и се поуспокоих!!!

Моля се да се оправи бързо малкия герой!  Praynig Hug
Какво си преживяла само ти си знаеш! Леле Дуц, като се сетя как сме треперили заедно и преди и след раждането.... направо чувствам Пепи като мое детенце!
Дано бързо да забравите за лошите случки и да се радвате вече на спокойствие и добро здраве   Flutter Flutter Peace Hug

Целувам ви много!  Heart Eyes  bouquet
И двамата!

# 273
  • Мнения: 463
Дуцка,  Hug  bouquet

# 274
  • Мнения: 1 202
Бързо да оздравее малкият юнак и да бъде отново весело и жизнерадостно детенце ! newsm51

# 275
  • Мнения: 1 187

Хиляди целувки за малкото юначе и неговата слънчева мама.  Heart Eyes
Бъдете здрави и повече никога да не се налага да влизате в болница  Hug
Сърдечни поздрави!   bouquet










# 276
  • Мнения: 743
Да е здраво малкото детенце и да прави щастливи всички около себе си!

# 277
  • Мнения: 7 430


Изпращаме ви много положителна енергия Hug

# 278
  • Мнения: 4 371
Благодаря ви, приятели.

# 279
Привет Дуци Hug радвам се че всичко е минало добре!!!!!!  bouquet

# 280
  • Мнения: 1 930
Сърдечни поздрави и прегръдки за силния Пепи и мъжката мама Дуци   bouquet

# 281
  • Мнения: 1 698
Дуци и Пепи, и аз ви прегръщам милички. Изпращам ви цялата си положителна енергия и се надявам вече да сте добре и двамата. Hug

Общи условия

Активация на акаунт