Професия учител - 13

  • 56 397
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 901
Благодаря за темата!
Това с ранното начало на учебната година е пълна безумица и за децата и за учителите, а и за родители,  които почиват тогава

# 16
  • Мнения: 1 249
За да започнем по-рано да си обменяме вируса, че през лятото спада заболеваемостта. Друго си е да ги затворим в жегата, какво ще се разхождат свободно по улиците.

# 17
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 724
Благодаря за темата! А също не съм съгласна с по- ранното започване на учебната година.

# 18
  • Мнения: 797
Малко черен хумор позволявате ли - вие и аз може да не сме съгласни с между с очната от 28 или с началото на годината от 5, но има двама (бих ги нарекла телевизионни директори), чиято дума е закон и обикновено всичко по техните предложения е най-умно то.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 1 982
Малко черен хумор позволявате ли - вие и аз може да не сме съгласни с между с очната от 28 или с началото на годината от 5, но има двама (бих ги нарекла телевизионни директори), чиято дума е закон и обикновено всичко по техните предложения е най-умно то.
Единият е "Голият директор". Вече като видя  някой от тях и се питам, "този е министърът", нали?

# 20
  • Мнения: 85
Здравейте! Плаща ли Ви се тестването на децата за корона вирус ?

# 21
  • Мнения: 266
Здравейте! Плаща ли Ви се тестването на децата за корона вирус ?
не

# 22
  • Мнения: 6 666
Здравейте! Плаща ли Ви се тестването на децата за корона вирус ?
Не! Вече е част от задълженията ни.

# 23
  • Мнения: 345
Да. Само че не по 100, а по 50 лв. месечно - откакто ги тестваме по веднъж в седмицата.

# 24
  • Мнения: 82
Да, но при 3 тествани миналият месец взехме 75 лева.

# 25
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 122
И при нас не плащат за тестване, не съм ползвала отпуск за ваксина.

# 26
  • Мнения: 9
Здравейте! Не знам дали е за тук темата! Искам да попитам ако има някой, който работи или учи за предучилищна педагогика- заслужава ли си, добро ли е заплащането(може би в по-малките градове по-малко плащат), хубава ли е работата, сложна ли е, в какво се изразява един ден с децата от детската градина!
Една моя приятелка иска да кандидатства това и иакаме да намерим информация!
Ще сме много благодарни!

# 27
  • Мнения: 149
А заплащане за онлайн обучение получавате ли?-питам за 30те лв.

# 28
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 363
За тестването - в нашето училище получават само началните, както и администрацията.

Нищо не получаваме за онлайн обучението, а уж щеше да се плаща.

От две години съм в екипа за обхват - подписваме договори, но за заплащане - нищо…

# 29
  • Мнения: 1 901
Аз също да попита, ако работим съвместно онлайн и присъствено трябва ли да ни плащат тези 30 лв.?

Общи условия

Активация на акаунт