Пъзели - 36

  • 21 416
  • 741
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 334
Аз завърших този Блубърд:

Леко хлабава сглобка, но приятен и лесен за редене дори и за моите критерии.
Сега ме чака това GrinningStuck Out Tongue Winking Eye:

5-6 пъзела с различен брой части (до 260)омешани от децата в детската градина. 1 мин.невнимание и сега цял ден сортиране. Даже не знам дали всички имат кутии:grinning:

# 106
  • Варна
  • Мнения: 36 754
Да знаете, май това са намаленията този път. Аз мисля, че повече няма да качват цени.

# 107
  • София
  • Мнения: 8 586
иванита, това последното изглежда и звучи съвсем не весело.
HighSpeed, не малко пъзели са намалени; просто не са най-атркативните.

За да сме честни, няма как да им се сърдим, че не разчистват по-оборотните си стоки. Човек обикновено разчиства ненужното Simple Smile Аз поръчах ето тези, че някои от тях се търкаляха с ограничена наличност. Искате ли да се обзалагаме дали подаръкът мини пъзел ще пристигне в нормален вид? Аз имам предчувствие, че този път ще ми провърви  Sweat Smile
Скрит текст:


Разбрах какъв ми е филмът с доставките. Понеже съм във вилна зона, явно са решили при нас вече да не е безплатна доставката, независимо от сумата. Но поне е 2.99, колкото е и до офиса на Еконт. Единствена безплатна опция мога да ползвам с магазина им в Студентски, но да ида до там и да се върна, ще ми излезе повече от 3 лв Grinning

# 108
  • София, България
  • Мнения: 5 604
Да, явно това ще са намаленията. Имам големи надежди за 29-ти, нали е денят на пъзела. Чудя се дали да поръчвам каквото и да било.

Йоана, този на Шмидт ти го препоръчвам, защото нали аз купих другите 3, два от които наредих и са страхотни.
За Мастъра - Мастърите от тази поредица са много хубави и са с малки части

В Любими нямам почти нищо намалено, а ако е намалено е с 20-25 %.

# 109
  • Варна
  • Мнения: 36 754
Аз поръчах ето тези двата, намалени с около 40%. Толкоз засега.



# 110
  • София, България
  • Мнения: 5 604
Докато се чудя какво да поръчам с играта на Джо и то тя свърши. Малко ме е яд за играта, но и без това е презадоволена. Това реши проблемът с поръчката, няма нищо да поръчвам. Добре че имам пъзели да си редя до Голямото Лятно разчистване. Joy

# 111
  • Мнения: 4 369
Денят и Нощта на Heye. Много са забавни тия човечета. Има го и Микеланджело, а чирака му зяпа надолу от скелето 😀

# 112
  • Варна
  • Мнения: 389

Страхотни са. Не знаех, че се сглобяват по този начин. Дали има други подобни?

# 113
# 114
  • София
  • Мнения: 8 586
Йоански, аз от първите два бих избрала Schmidt

# 115
  • Мнения: 1 468
Страхотни са. Не знаех, че се сглобяват по този начин. Дали има други подобни?
Heye имат още едни подобни с човечета и цяла серия с хабитати от една зоологическа градина. Може и други да има, не знам 🙂

https://www.ozone.bg/product/pazel-heye-ot-1000-chasti-spz1000-r … radise-in-winter/

https://www.ozone.bg/product/pazel-heye-ot-1000-chasti-spz1000-r … radise-in-summer/

https://www.ozone.bg/series-heye-funky-zoo/

# 116
  • Мнения: 2 762
Много са забавни тези...де да бяха намалени. Аз май нищо няма да поръчвам. Имам три ненаредени, редя бавно....

# 117
  • Мнения: 6 921
Между другото миризливят пъзел е наказан днес на терасата. Сложих го на завет доколкото е възможно, въпреки че пак си подухва днес. Интересно ми е какво ще намеря довечера. Все си представям как някоя птица каца и ми кълве частите Joy
А иначе и моето предположение е, че се е получило от влага. Продават го само в Англия и като нищо да е купен втора употреба от там. Ще ми е обеца на ухото вече да питам за състоянието...


Иначе в количката съм метнала скромно 3, сигурно ще поръчам, добре са намалени, само дето не ми бяха съвсем в топ на желанията. Но според мен има шанс да пуснат повече намаления другата седмица за деня на пъзела. Попадна ми миналогодишната промоция, била е 29%, не на всичко предполагам, но може би на повечко неща.

# 118
  • Мнения: 4 061
В крайна сметка поръчах пекарната на Шмид, и цветята на Eurographics  и летния на Master pieces. Поръчах няколко книжки на децата и три детски пъзела и пак минах 100 лв.

# 119
  • Мнения: 4 369
Между другото миризливят пъзел е наказан днес на терасата. Сложих го на завет доколкото е възможно, въпреки че пак си подухва днес. Интересно ми е какво ще намеря довечера. Все си представям как някоя птица каца и ми кълве частите Joy
А иначе и моето предположение е, че се е получило от влага. Продават го само в Англия и като нищо да е купен втора употреба от там. Ще ми е обеца на ухото вече да питам за състоянието...


Иначе в количката съм метнала скромно 3, сигурно ще поръчам, добре са намалени, само дето не ми бяха съвсем в топ на желанията. Но според мен има шанс да пуснат повече намаления другата седмица за деня на пъзела. Попадна ми миналогодишната промоция, била е 29%, не на всичко предполагам, но може би на повечко неща.

Не знам дали при вас грее слънце (въпреки студа), но внимавай да не ти избелеят цветовете ( споделям от личен опит, пъзел който беше наказан на терасата 2-3 дни)

Общи условия

Активация на акаунт