Пъзели - 36

  • 21 488
  • 741
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 36 841
Дотук имам два в количката и май няма да слагам повече. Колебая се за един, ще изчакам още малко и поръчвам. Разочарована съм от намалението, ако това е всичко, но от друга страна така ще ми остане голяма част от предвидения бюджет за да се вихря в Амазон Simple Smile

# 91
# 92
  • Мнения: 4 370
От мойте в любими само 3 намалени 25, 26, 27%. Няма да поръчвам, ще чакам. Миналата година след това намаление имаше 50%, друг е въпроса дали харесаните от мен ще ги има в наличност.

# 93
  • Мнения: 1 468
И при мен греда, три пъзела от списъка с любими са намалени, но не тези, които искам най-много. Приемам го като повод да се престоря, че умея да се въздържам от покупки Innocent

# 94
  • Варна
  • Мнения: 36 841
Аз съм сложила в количката само два и даже не надхвърлям сумата за безплатна доставка. Но ще си я платя. Явно това ще е тоя път.

# 95
  • Мнения: 2 447
High, добави някое лепило, моливче, книжка.
Ioana, от показаните ми харесаха двата на Eurographics:)

# 96
  • Мнения: 2 015
Много разочароващо намаление. Нищо няма да поръчвам засега.

Йоана, аз съм за тези двата:
https://www.ozone.bg/product/1000-bakery/?utm_source=bgmamma& … paign=cybermonday

https://www.ozone.bg/product/pazel-master-pieces-summer-carnival … paign=cybermonday

# 97
  • Мнения: 424
Мисля, че не са качили всичко. Като кликна на "Класически пъзели" ми излиза, че само 11 пъзела участват в промоцията, от които 9 са от 1000 части. Надали това е "Голямото разчистване".

# 98
  • Мнения: 2 447
Falcon, 1000 части

# 99
  • Мнения: 1 814
Моите са тези, но пак не ме радват много, че чакам още малко
Скрит текст:

# 100
  • София
  • Мнения: 2 342
Аз вече се отчетох с поредните пилци Laughing и то защото видях, че са ограничено количество. Сложих и един детски и набързо заформих поръчката. Имам няколко с добри намаления, но мога с тях, мога и без тях. И два детски  следя дали ще намалят. С една дума - изчаквам.

# 101
  • София
  • Мнения: 1 254
Пъзелите Eurographics със стандартни или криви части са?

# 102
# 103
  • Варна
  • Мнения: 36 841
Пъзелите Eurographics със стандартни или криви части са?

Криви Simple Smile

# 104
  • Мнения: 6 940
За Eurographics доколкото знам пише Smartcut на кутията на нестандартните части. Другите би трябвало да са стандартни.

Общи условия

Активация на акаунт