Пъзели - 36

  • 21 311
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 288
И аз съм готова с Eurographics https://cdn.ozone.bg/media/catalog/product/cache/1/image/a4e40eb … velosipedi-31.jpg . Много лесен и интересен за разглеждане, всички части са нестандартни, но много хлабава сглобка. Килимчето ме изнерви много, стана рошаво, няма местене на части.

Скрит текст:




Бухтичка, интересни котки!
Зори, светещи пъзели закачваш ли?

# 736
  • Мнения: 6 901
Нямам никаква идея какво се е случило, но темата ни е живнала много! Отново е време за нова тема и хвърлих поглед на старите, започнали сме все по-бързо да ги изписваме. 
Пъзели 28 - 1 година е писано в нея
Пъзели 29 - 8-9 месеца
Пъзели 30 - 3 месеца
Пъзели 31 - 5 месеца
Пъзели 32 - 1,5 месеца
Пъзели 33 - 1 месец
Пъзели 34 - малко под 1 месец
Пъзели 35 - точно 1 месец
Пъзели 36 - 2 седмици и половина!!!

# 737
  • София
  • Мнения: 1 248
Ето го списъка за сувенирите:

Зори
Бухтичка
Евето
Mimok
Vartoglava
white duckling

Няма проблеми, ако сте отказали всички, просто Зори ще ми го изпрати на мен. Joy

Аз още искам да го наредя.

# 738
  • Русе
  • Мнения: 996
Зори, светещи пъзели закачваш ли?
La_Valleta,тези двата специално,ще прибера в кутиите и ще ги закача на Хелоуин,защото малкия ми син много им се радва.Иначе преди време бях закачила един Равенс,свтещ в три цвята,много е красиво,но го прибрах пак в кутията,че се притеснявам да му избелеят цветовете от слънцето. Аз си имам такива рамки с клипсове,закачам някой пъзел за определено време да му се радвам и после на големи парчета,обратно в кутията.На негово място слагам друг и така си имам постоянно различни картини.Имам и няколко постоянно закачени,вече 15 години,рамкирани в рамка по поръчка,но са на места,които не се огряват от слънце и няма опасност цветовете да се изгубят.

# 739
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Нямам никаква идея какво се е случило, но темата ни е живнала много! Отново е време за нова тема и хвърлих поглед на старите, започнали сме все по-бързо да ги изписваме. 
Пъзели 28 - 1 година е писано в нея
Пъзели 29 - 8-9 месеца
Пъзели 30 - 3 месеца
Пъзели 31 - 5 месеца
Пъзели 32 - 1,5 месеца
Пъзели 33 - 1 месец
Пъзели 34 - малко под 1 месец
Пъзели 35 - точно 1 месец
Пъзели 36 - 2 седмици и половина!!!

Ковид, хоум офис, като ме нервира някой клиент отивам и бодвам 2-3 парчета пъзел и се успокоявам.
Ей сега един изискан французин ми писа, че моят трабълшуутинг не служи за нищо и ми трябваше освен да изям 1 вратна пържола и да няредя половин портокал от пъзела, че да му отговоря учтиво.

# 740
  • Мнения: 1 462
И много промоции имаше, а покрай тях много пишем 🙂

# 741
  • София
  • Мнения: 8 561
Готова е новата тема
И според мен намаленията силно повлияват скоростта на изписване, но имаме и нови участници в нашето хоби кътче Hug

Общи условия

Активация на акаунт