DC Fandom - мястото в Бг мама за филми и сериали от Вселената на Ди Си

  • 19 435
  • 249
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 839
Вселената на Вещера има невероятен потенциал. Това е материал за сезони основен сериал и няколко спин-офа. Обаче Нетгликс просто не им се получава. Изобщо толкова повърхностно се плъзгат по повърхността, че няма накъде. Най-силната черта на вселената е, че няма правилни и грешни решения, няма добро и зло, няма черно и бяло. Това аз не го видях. Не видях обяснение що е то вещер, знаците, отварите, маслата за мечовете. Изобщо Ваземир казва, че ловът е 80% подготовка. Това къде беше? Даже няма да повдигам въпроса за актьорите. Фринджила Виго е смятана за най-красивата жена на континента?!?! Като видях актрисата си казах -Тия в ред ли са изобщо?

# 151
  • София
  • Мнения: 27 188
Black Adam
https://www.imdb.com/title/tt6443346/

Гледах го в HBO Max. Добре, че не дадох пари на кино.
Този филм е крещящ пример за това колко е зле положението в ДиСи. Един класически тюрлюгювеч!
Бясно темпо, никакво изграждане на характера на героите, претенциозно-кичозен хумор и самоцелно насилие.
Лек плюс: екшъна и някои иронични реплики на Скалата.
Всички персонажи до един и без изключение - супер дразнещи и натоварващи, включително досадното детенце, а майка му във филма, която ми е любимка по принцип, също едвам я изтърпях. Скалата бе казал, че щял да се превърне във флагмана на ДиСи и че с този филм ще започнат една нова  Ера. Ами да си бе мълчал...
-
6.0

# 152
  • София
  • Мнения: 1 654
Нова вселена ще се гради около 50-годишния Джонсън, но Хенри на 39 бил твърде стар вече. Новите собственици на WB се оказаха по-големи нещастници и от предишните. Снайдър имаше страхотна концепция около Justice League и изграждането на всички персонажи. Кастът му беше перфектен.

Последна редакция: чт, 22 дек 2022, 13:37 от Mandalorian

# 153
  • Мнения: 839
Тия са МЕГА некадърници. Просто обичат да се стрелят в краката сами. Абсолютно безидейни и хаотични. Снайдер знаеше какво прави, но после...

# 154
  • София
  • Мнения: 1 654
Реших да изгледам Блек Адам и не знам какво гледах. 2 часа нон-стоп екшън, без развитие на героите, на моменти майтапчийска музика и плосък хумор. DC Вселената по-принцип винаги се е отличавала с тъмни окраски, монотонност и тъга. Винаги различно от детските и цветни филми на Марвел.

Гледах клипче от киносалоните на финалната сцена и как публиката полудява при вида на Кавил. Сега това изглежда крайно нелепо. Убеден съм, че едно 30-40 минути от филма са брутално изрязани като в JL.

п.п. Май и на Скалата са били шута. На този етап няма да има продължение на Black Adam.

# 155
  • Мнения: 8 227
Ми какво продължение да има? Аз по-тъпо нещо не бях гледала.

# 156
  • Мнения: 611
Снощи по Бтв Синема даваха като премиера Жената чудо 1984

# 157
  • Мнения: 839
Доста слаб филм. Така и не ми стана ясна мотивацията на оная мацка дето първо беше приятелка на Диана.

# 158
  • Мнения: 611
нов Постер за последния сезон на Светкавицата


https://www.cbr.com/stephen-amell-green-arrow-return-flash-final … chobox=1672853434 Стивън Амел АКА Зелената Стрела ще се появи във финалния сезон

# 159
  • София
  • Мнения: 1 654
По непотвърдена информация от DC Comics искат да запазят Езра Милър към бъдещия каст Grinning

Вече копаят под дъното.

# 160
  • София
  • Мнения: 27 188
Нямам търпение за последния сезон на Флаш.
Това ще е краят на цяла една ера за ДиСи и изобщо за телевизията...

# 161
  • София
  • Мнения: 27 188
Таман приключих с Doom Patrol
https://www.imdb.com/title/tt8416494/

и си викам, нее, не може това да е краят и разбирам, че са обещани още 6 допълнителни епизода през 2023 г. които да приключат нещата. Сезон 5 не е невъзможен, но малко вероятен, предвид всичко случващо се с Уорнър/Дискавъри и HBO Max.
Иначе сериалът е находка и го препоръчвам за пореден път. 🙄

# 162
# 163
  • София
  • Мнения: 27 188
Уникални идиоти са това, УНИКАЛНИ!!!

# 164
  • София
  • Мнения: 1 654


От преди малко

Общи условия

Активация на акаунт