DC Fandom - мястото в Бг мама за филми и сериали от Вселената на Ди Си

  • 19 432
  • 249
  •   1
Отговори
# 180
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 107
Някой накратко може ли да обясни каква е драмата с Езра Милър?

# 181
  • София
  • Мнения: 27 187
Ами държи се супер неадекватно (меко казано) и докато на някои хора не се прощават и най-малките прегрешения, то за други (ако са Гей, Транс или Небинарни като въпросния кретен) всичко е простено. Езра го хващаха пиян и дрогиран, агресивен, вилнееше в закусвални или ресторанти не помня вече. Призна си за кражба с взлом, вилня в караоке бар на Хаваите, където трошеше чужд инвентар. Заплаши със самоубийство и преселение в някакъв друг свят заедно с някаква жена, която била с него. Имаше слухове, че тази жена не е с всичкия (като него) и че не знае какво прави и че той се възползва и че е опасен, но много бързо потулиха всичко. Призна си, че има психични проблеми и се подложи на лечение, но не виждам да има някакъв положителен резултат. Това е съвсем накратко.

И след всичко това го пускат да играе един от най-обичаните от децата супергерои. После децата ако питат родителите си кой е този батко и искам да съм като него???
Е, това ако не е перверзия не знам кое е. Наистина живеем в извратен и несправедлив свят и плачем за някакво опустишително цунами...

# 182
  • София
  • Мнения: 27 187
Супербоул трейлър

# 183
  • София
  • Мнения: 1 654
Бих го гледал заради Бен Афлек и Кийтън. Да видим новото момиче от Криптон как ще се справи.

# 184
  • София
  • Мнения: 27 187
И аз се радвам много за Майкъл Кийтън. Първия и истинския Батман! Simple Smile
Трейлъра е як, но Езра не мога да го дишам. Ще се опитам да дам обективна оценка, но ще ми е много сложно.
И Гън копира яко от СпайдиВърса и Марвел. Същата работа като с него, само че тук вместо Паяка, Флаш ще забърка тази мултивселенска каша.
Колко батмана ще видим, това се пита в задачата? И дали ще има изненади, защото се носят слухове и за Крисчън Бейл...

# 185
  • Мнения: 8 222
Ще изчакаме и ще видим. Езра и на мен ми е много анти, та съм предубедена. Крисчън Бейл ми е любимия Батман, както и филиите на Нолън, ако се появи ще се радвам.

# 186
  • София
  • Мнения: 1 654
Ако съберат повече от две версии на Батман, може да избухнат като No Way Home с трите паяка. Бейл има страшно много фенове, както и трилогията на Нолан.

# 187
  • Мнения: 839
Езра май всички не можем да го дишаме. А какъв добър Флаш имаме в лицето на Грант Гъстин. Ако Бейл участва може и да го изгледам. Въпреки, че последните филми на ДС са изстрели в крака винаги.

# 188
  • Мнения: 611
Езра май всички не можем да го дишаме. А какъв добър Флаш имаме в лицето на Грант Гъстин. Ако Бейл участва може и да го изгледам. Въпреки, че последните филми на ДС са изстрели в крака винаги.
Грант Гъстин  едва ли ще го видим във филма явно не са го поканили все пак нали онзи Келеш е звездата на Филма

# 189
  • Мнения: 611
Епизод 1 от новия финален сезон на Светкавицата е качен във FilmiSub

# 190
  • София
  • Мнения: 27 187
Лейди Гага и Хоакин Финикс в сцена от новия Жокер, който всички мисля, че чакаме с нетърпение. 😮😊

# 191
# 192
  • София
  • Мнения: 27 187
Изгледах епизод 2
Hear No Evil


Оф, защо, защо трябваше да убиват Кейтлин (вече официално се води мъртва), а след това и Фрост, а реално актрисата си е тук и ще си снима с тази нова празна идентичност. Кому бе нужно това, кому??? Не разбирам. Отвратително решение на сценаристите! 😠
Бях забравил за дразнещия Хартли, сега и него набутаха в историята. Дано да е за кратко. С изключение на Бари Алън и донякъде Айрис (докъде стигнах, да хваля Айрис, просто защото няма други) целия каст е от някакви хора за които грам на ми пука. Ревящия Джо Уест ми дойде вече повече. Яко криндж сцена, хора, не издържах. Вземай си Сесил (че без нея Бари няма никакъв шанс разбира се, тц тц) и да ви няма с двеста!
Този епизод също ми стоеше като нещо изрязано от нещо друго, което е имало някакво цяло преди това. Не знам, странен епизод.
Хубави новини обаче, не съм сигурен, че са потвърдени официално, но ще видим Зуум отново в този последен сезон.

# 193
  • Мнения: 611
Изгледах епизод 2
Hear No Evil


Оф, защо, защо трябваше да убиват Кейтлин (вече официално се води мъртва), а след това и Фрост, а реално актрисата си е тук и ще си снима с тази нова празна идентичност. Кому бе нужно това, кому??? Не разбирам. Отвратително решение на сценаристите! 😠
Бях забравил за дразнещия Хартли, сега и него набутаха в историята. Дано да е за кратко. С изключение на Бари Алън и донякъде Айрис (докъде стигнах, да хваля Айрис, просто защото няма други) целия каст е от някакви хора за които грам на ми пука. Ревящия Джо Уест ми дойде вече повече. Яко криндж сцена, хора, не издържах. Вземай си Сесил (че без нея Бари няма никакъв шанс разбира се, тц тц) и да ви няма с двеста!
Този епизод също ми стоеше като нещо изрязано от нещо друго, което е имало някакво цяло преди това. Не знам, странен епизод.
Хубави новини обаче, не съм сигурен, че са потвърдени официално, но ще видим Зуум отново в този последен сезон.
официално е за Зуум  иначе Акрисата явно е решила така едва ли новата роля ще бъде зле

# 194
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Еее спойлер 🤣

Общи условия

Активация на акаунт