DC Fandom - мястото в Бг мама за филми и сериали от Вселената на Ди Си

  • 19 424
  • 249
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 27 160
Батман Вселената ще се разраства. Simple Smile
Новите проекти, потвърдено:

# 46
  • София
  • Мнения: 1 651
Само да не си изгонят всички добри режисьори. Да върнат Зак Снайдър, да правят Адам vs Супермен и ще сложат Марвел в малкия си джоб.....wait...току-що се събудих Grinning

Време беше за една такава Вселена. Паралелно с това и Joker 2.

# 47
  • Мнения: 611
Добро утро скоро четох някакъви слухове че може би обмислят да подновят Batwoman за сезон 4 ако 3 е добър

# 48
  • София
  • Мнения: 1 651
Сериозно разместване в календара на DC Comics

DC League of Super-Pets - Jul 29, 2022
Black Adam - Oct 21, 2022
Shazam! Fury of the Gods - Dec 16, 2022
Aquaman and the Lost Kingdom - Mar 17, 2023
The Flash - Jun 23, 2023

# 49
# 50
  • София
  • Мнения: 27 160
Приключи сезон 7 на DC’ s Legends of Tomorrow
Като цяло ми хареса, но силно се надявах да приключат със сериала с този седми сезон.
Но уви, завърши по начин по който ако няма сезон 8 ще е нелепо, защото нямаше истински финал. Видяхме и финала на историята за Ник Зано като Нейт или последния читав мъжки персонаж в цялото шоу.
За сезон 8 останаха само дразнещи герои, нито един не харесвам.

Супермен и Лоис 2.7
Засега без изненади. Този сезон е доста предвидим, но държат нивото и си остава едно приятно местенце.
Не ми харесва концепцията с тази главния антагонист. Много е безлична, а я изкарват голямата заплаха. Някак си е нелепо.

# 51
  • София
  • Мнения: 27 160
След близо 3 месеца пауза най-накрая нов епизод и на The Flash
6.8 ''Impulsive Excessive Disorder''

Ами след този епизода ми се иска инфото в линка малко по-нагоре е вярно и това да е последен сезон. Поне ще го заснемат като за последен за да се подсигурят, а нататък вече каквото сабя покаже. Няма повече какво да измислят, да го приключват. А това с децата им просто не работи. Много са досадни и двамата, особено Импулс а.к.а. Барт.
Най-интересното в сезона беше, че видяхме, Ейвъри, 'флаш на Китай'
ама се съмнявам да я покажат повече.

# 52
  • Мнения: 611
След близо 3 месеца пауза най-накрая нов епизод и на The Flash
6.8 ''Impulsive Excessive Disorder''

Ами след този епизода ми се иска инфото в линка малко по-нагоре е вярно и това да е последен сезон. Поне ще го заснемат като за последен за да се подсигурят, а нататък вече каквото сабя покаже. Няма повече какво да измислят, да го приключват. А това с децата им просто не работи. Много са досадни и двамата, особено Импулс а.к.а. Барт.
Най-интересното в сезона беше, че видяхме, Ейвъри, 'флаш на Китай'
ама се съмнявам да я покажат повече.
ами последно видях че Гранд е подписал договор за още  1сезон да участва тоест 9 ти ако този е успешен

# 53
  • Мнения: 611
Светкавицата официално е подновен за сезон 9  а Супермен и Лойс за 3 ти сезон

# 54
  • София
  • Мнения: 27 160
The Flash 8.7
беше страхотен епизод, страхотен!! 🙂
Ето това искам да гледам, а не лигавщини. Ако правят такива епизоди в 80% от сезона има логика това подновяване на сериала. Но наистина 9 сезона вече е множко.
Какво се случва с Айрис? 😮

Супермен и Лоис 2.8
Също добър епизод. И какъв туист в края, хах. Имаше индикации за него, но си признавам изненадаха ме. В смисъл не е изненада, но аз лично не го очаквах. 🙂

# 55
  • София
  • Мнения: 27 160
Езра Милър може и да не дочака новия Флаш... 😮

--> ‘Flash’ Star Ezra Miller Arrested for Incident In Hawaii Karaoke Bar <--



# 56
  • София
  • Мнения: 27 160
Батман на 83!

Началото:
30 март 1939 г.





Изгледах епизод 8 на Флаш
Отново ми хареса, не колкото епизод 7, но достатъчно.
Дано задържат или развият това ниво.
И о, чудо на чудесата, Айрис вече не ми е дразнител номер 1! 😃🙄😎

# 57
  • София
  • Мнения: 27 160
The Flash 8.9
Phantoms

https://www.imdb.com/title/tt14677096/

Продължава добрата история. Три поредни добри епизоди! 🙂

Този черен пламък от студен ядрен синтез е брутално жесток и зловещ. И явно неуловим и извън възможностите им. Разбра се, че се храни с техните слабости, тяхната мъка и съжаление.
Какво се случва с Айрис? Мутация? Да не ни подготвят за евентуалното и напускане... Ама то ще е тъпо това да се случи в края на шоуто, защото предполагам, че сезон 9 ще е последен предвид рейтингите и ревютата.

п.п. Алегра е дразнител номер 1 в момента. Всеки сегмент с нея е 'мех'



Superman and Lois 2.9
30 Days and 30 Nights

https://www.imdb.com/title/tt18568036/

Уау, какво се случва по дяволите? Къде е Супермен, какво става? 😮
Накрая се появи 'Бизаро Джонатан' (защото истинския се хвана за главата, както в началото на сезона, Супермен). Резултат от мръстоиите на лудата кучка, Али, която в началото на епизода премина 'отвъд'

Вече си имаме 'Супербой'
Джордан е вече почти готов да замести татко си. Разбира се дано това да не се случва, а и няма да се случи според мен. Всички искат да гледат истинския Супермен, не синът му. Заедно може, но да не е прекалено.
Иначе много добре и постепенно развиха историята на Джордан и как се превърна в това което е вече.
Радвам се, че най-накрая Джонатан си призна за това кой му е доставял, Х-криптонита. Че ми писна от това премълчаване.

Кога Джордан ще признае за силите си на Сара?

И сега близо месец пауза! тц тц 😠

# 58
  • Мнения: 611
The Flash 8.9
Phantoms

https://www.imdb.com/title/tt14677096/

Продължава добрата история. Три поредни добри епизоди! 🙂

Този черен пламък от студен ядрен синтез е брутално жесток и зловещ. И явно неуловим и извън възможностите им. Разбра се, че се храни с техните слабости, тяхната мъка и съжаление.
Какво се случва с Айрис? Мутация? Да не ни подготвят за евентуалното и напускане... Ама то ще е тъпо това да се случи в края на шоуто, защото предполагам, че сезон 9 ще е последен предвид рейтингите и ревютата.

п.п. Алегра е дразнител номер 1 в момента. Всеки сегмент с нея е 'мех'



Superman and Lois 2.9
30 Days and 30 Nights

https://www.imdb.com/title/tt18568036/

Уау, какво се случва по дяволите? Къде е Супермен, какво става? 😮
Накрая се появи 'Бизаро Джонатан' (защото истинския се хвана за главата, както в началото на сезона, Супермен). Резултат от мръстоиите на лудата кучка, Али, която в началото на епизода премина 'отвъд'

Вече си имаме 'Супербой'
Джордан е вече почти готов да замести татко си. Разбира се дано това да не се случва, а и няма да се случи според мен. Всички искат да гледат истинския Супермен, не синът му. Заедно може, но да не е прекалено.
Иначе много добре и постепенно развиха историята на Джордан и как се превърна в това което е вече.
Радвам се, че най-накрая Джонатан си призна за това кой му е доставял, Х-криптонита. Че ми писна от това премълчаване.

Кога Джордан ще признае за силите си на Сара?

И сега близо месец пауза! тц тц 😠
Сценаристе на сериала Светкавицата че чудят какво да ги правят Алегра и Честър понеже се вижда че искат да ги съберат ама нали Актрисата е би малко ми идва нагласено всичко  а Айрис може да е болна нали в нея се събира някаква сила и явно това ще доведе до нещо лошо след време

# 59

Общи условия

Активация на акаунт