Нощно кърмене = нервно бебче. Вярно ли е?

  • 1 096
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 289
Със сигурност не сте нервни от нощното кърмене.
Мен ме съветваха още първия месец да спреме с нощното кърмене!?! Съветвали са ме и да давам кисело мляко с мед, да спра да го къпя всеки ден, а начело в класацията от глупави съвети беше когато заспива и спира да суче, да му запушвам носа, за да продължи  ooooh! така че, съвети колкото искаш, повечето абсолютно неадекватни... не слушай никого, защото ти знаеш най-добре. Ние спряхме нощното кърмене на 6 месеца, обаче само 1 месец издържахме така, и сега покрай зъбките отново го почнахме, и то по два пъти на нощ. И ще си караме така, докато бебо отново не спре сам.

# 16
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
По-скоро е обратното.
Ако бебето се буди и е гладно, ако не го нахраниш, тогава ще разбереш какво е "нервно бебе", и съседите ще разберат даже.
Бебетата растат не само денем, а и нощем, и им трябва храна.

# 17
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
За мен нощното кърмене е равно на само на спокойно бебче, но и на наспани родители Mr. Green Постави се например на негово място, да си гладна, а някой да ти бута вода Thinking

# 18
  • Мнения: 2 467
При нас не я вярно. Напротив  Naughty Бебата е на 15 месеца и все още се кърмим вечер. Когато излизат зъби цока по 3-4 пъти. Винаги е била много спокойна. Не знам какво е това дете да ти реве и да се дере. А по логиката на твоята приятелка би трябвало да е супер нервак  Laughing

# 19
  • Мнения: 320
бебо е на 4 м. и 10 дни и го кърмя по 2-3 пъти през нощта.Всички ме съветват да го залъгвам с вода, но след прочетеното си промених решението.Благодаря ви. А иначе Гого е спокойно и лъчезарно бебе. Rolling Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 2 164
Поредната глупост  Naughty!

Общи условия

Активация на акаунт