Детски магазини в гр. Русе

  • 52 229
  • 81
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна,Младост
  • Мнения: 200
Предлагат ли се в Русе обувки на марката Барби и къде?

# 31
МАГАЗИНИ "УСМИВКА" СА НАЙ-НАЙ

# 32
  • Мнения: 429
колев и колев е преместен на мария луиза май беше само да не объркам някого
намира се по борисова като тръгнеш за гарата, където беше видеотека терминатор завиваш покрай нея и на 20 метра от лявата страна под блока - малко магазинче е със стъклени витрини

А относно магазини "Усмивка" - бях видяла едно яке, което ми хареса в този на центъра - към халите. Бях с една позната тя каза, че го има същото яке за 20 лв във Феникс. До тогава не бях ходила там само съм чувала, че има евтини неща, но отидох за да се убедя. Е наистина якето в Усмивка беше 33, а във Феникс 20 - там видях и други стоки от Усмивка на много по ниски цени

В "Габи" има много хубави неща - играчки и дрехи - за обувки няма голям избор, но все се намира по нещо. Магазинът се намира от мелницата по новото кръстовище като се продължи - от лявата страна - под кооперацията.

# 33
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Ново магазинче има и на новия булевард, като се идва от гарата движейки се по ''Борисова'' на кръстовището преди Приста ойл се завива на дясно. Магазинчето е добре заредено, а и цените не са зле Peace
Магазина се казва ''Бебешки свят Габи'', пада се от дясната страна в една нова кооперация.

# 34
  • Мнения: 429
това, което казва ivaaa е същото, но аз се сетих само за Габи - не можах да се сетя цялото име

# 35
  • Мнения: 706
 к-с "Евас",от страната на дет.консултации  - нов м-н  за дрешки Unique

# 36
  • Мнения: 429
к-с "Евас",от страната на дет.консултации  - нов м-н  за дрешки Unique

Има страхотни неща и качеството е отлично  Peace

# 37
Zdraveite na vsicki znaete li za novia magazin v Ruse koito se namira do borisova novata ulica neznam kak se kazva , no magazina se kazva Gabi i imaq vsi4ko mnogo e hubav i dobre zareden.

# 38
АЗ ОТКРИХ ЕДИН МАЛЪК, НО МНОГО СЛАДЪК МАГАЗИН НА ПАЗАРЧЕТО НА ВЪЗРАЖДАНЕ-НА УЛ СТУДЕНТСКА. ИМА СТРАХОТНИ НЕЩИЦА-И ДРЕХИ, И ИГРАЧКИ, НА МНОГО ПРИЛИЧНИ ЦЕНИ. ВЧЕРА ЗА ПО-МАЛКО ОТ 40 ЛВ СИ ТРЪГНАХ СЪС НЯКОЛКО ТОАЛЕТА ЗА КУКЛАТА МИ Simple Smile ОСТАНАХ МНОГО ДОВОЛНА. А И ПРОДАВАЧКАТА Е МНОГО УСЛУЖЛИВА, БЕЗ ДА Е ДОСАДНА

# 39
  • Мнения: 10
АЗ ОТКРИХ ЕДИН МАЛЪК, НО МНОГО СЛАДЪК МАГАЗИН НА ПАЗАРЧЕТО НА ВЪЗРАЖДАНЕ-НА УЛ СТУДЕНТСКА. ИМА СТРАХОТНИ НЕЩИЦА-И ДРЕХИ, И ИГРАЧКИ, НА МНОГО ПРИЛИЧНИ ЦЕНИ. ВЧЕРА ЗА ПО-МАЛКО ОТ 40 ЛВ СИ ТРЪГНАХ СЪС НЯКОЛКО ТОАЛЕТА ЗА КУКЛАТА МИ Simple Smile ОСТАНАХ МНОГО ДОВОЛНА. А И ПРОДАВАЧКАТА Е МНОГО УСЛУЖЛИВА, БЕЗ ДА Е ДОСАДНА
Май се сещам за този магазин.До него няма ли магазинче за керамика и сувенири? newsm78

# 40
  • Мнения: 527
Искам да попитам някой пазарувал ли е от тзои новия /вече не чак толкова нов де/ детски магазин на ул. Конст. Иречек срещу Странджата.Има много интересни плючени и пластмасови играчки на сносни цени.Казаха, че всичко е руско, та ми е интересно дали са качаствени най-вече пластмасовите играчки  newsm78 Харесах един паркинг на няколко нива, та се чудя дали да купувам или да търся на Wader или друга по-известна марка.

# 41
  • Мнения: 47
Интересувам се детска пижама по дебела къде мога да купя

Последна редакция: вт, 27 окт 2009, 15:48 от elitu1

# 42
  • Мнения: 1 043
Eni27, предполагам се включвам късно, но да кажа, че купих пластмасова играчка от този магазин- за подарък- определено си заслужава. Все още е здрава играчката  Peace
elitu1, точно в този магазин- Тигрес май се казваше, гледах че има такива пижамки.

# 43
Открит е нов "Детски магазин" на ул. Воден № 6 (срещу спирката на Механотехникума, посока гарата). Работят и по поръчка. Предлагат детски  легла, скринове, обзавеждане на детска стая ( пердета, спални комплекти, обиколници, балдахини. Предлагат се, храни, дрехи. Всичко за вашето дете!

# 44
Zdravejte mojete li da mi kajete za magazin bebe na koq ulica se namira poneje ytre 6te patyvam do ruse a iskam da go posetq i su6to taka koi drug magazin e s dobri ceni i ka4estva stava vupros za novorodeno beb4e Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт