Всякакви въпроси относно съдомиялните - тема №26

  • 34 874
  • 880
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 2 134
Аз не мога да разбера идеята за премахване на предварителното плакнене/миене.
Някой може ли да ми даде логичен довод?

# 871
  • Мнения: 1 392
Здравейте! След 7 годишна вярна служба, от снощи миялната - Bosch ме изостави. Няколко пъти я пусках, резултатът все един и същ. Таблетката цяла, има вода и пара след като я отвора, но съдовете мръсни. До сега не сме имали проблем. Чудя се какво да направя, за да установим проблемът или директно техник да търся?
Здравейте, аз имах проблем със съдомиялната си звъннах на кол център на Бош. Оттам съдействаха и не се стигна до викане на техник!!

# 872
  • Мнения: 26
Намаляването на солта не свърши работа. Съдовете са добре измити но не са добре изплакнати.

# 873
  • Мнения: 2 134
Намаляването на солта не свърши работа. Съдовете са добре измити но не са добре изплакнати.
Проверете дюзите на перките за запушвания, маркуча на входящата вода за прегъване и недобро налягане, почистете филтрите, пуснете празна машина с препарат за почистване на съдомиялната.

# 874
  • Мнения: 26
Намаляването на солта не свърши работа. Съдовете са добре измити но не са добре изплакнати.
Проверете дюзите на перките за запушвания, маркуча на входящата вода за прегъване и недобро налягане, почистете филтрите, пуснете празна машина с препарат за почистване на съдомиялната.
Всичко това съм го направил миналата седмица.

# 875
  • Мнения: 3 338
Намаляването на солта не свърши работа. Съдовете са добре измити но не са добре изплакнати.
Проверете дюзите на перките за запушвания, маркуча на входящата вода за прегъване и недобро налягане, почистете филтрите, пуснете празна машина с препарат за почистване на съдомиялната.
Всичко това съм го направил миналата седмица.
В инструкцията нищо ли не пише за такъв проблем? Евентуално от сервиза някакви насоки дадоха ли?

# 876
  • Мнения: 26
Намаляването на солта не свърши работа. Съдовете са добре измити но не са добре изплакнати.
Проверете дюзите на перките за запушвания, маркуча на входящата вода за прегъване и недобро налягане, почистете филтрите, пуснете празна машина с препарат за почистване на съдомиялната.
Всичко това съм го направил миналата седмица.
В инструкцията нищо ли не пише за такъв проблем? Евентуално от сервиза някакви насоки дадоха ли?
В инструкциятя не пише нищо което би ми помогнало. Сервиза няма да ми помогне.
Ще пускам доп. изплакване след всеки цикъл.

# 877
  • Перник
  • Мнения: 4 863
mlad tehnik, а гланца? Ползвате ли гланц и на каква степен е настроен?

# 878
  • Мнения: 26
mlad tehnik, а гланца? Ползвате ли гланц и на каква степен е настроен?
Никога не съм ползвал гланц. Настройката му е на 0.

# 879
  • Мнения: 35 973
Моля някой да пусне нова тема, защото ще заключа текущата.

# 880

Общи условия

Активация на акаунт