Оцветител за коса върху къна

  • 357
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 438
Здравейте! Понеже повече от година се къносвах с индийска къна за коса, цвят кестен ( много харесвам ефекта на къната, косата ми беше много здрава, не цъфтеше, нямах чак такова омазняване), но понеже няма голям избор на цветове, от повече от половин година не съм се къносвала, уж за да изчакам моя цвят да избие. Но за момента може би 5-6 пръста, макс 7 са поникнали от моя цвят(тъмно русо) и нямам търпение. Искам някаква промяна с цвета. Затова искам да се допитам дали оцветител за коса може да хване върху къната или ще хване само върху моя цвят? Пробвах да се оравя с червена къна, ефект нямаше, хвана предимно в корените и надолу си беше тъмния цвят. А не искам пак толкова траен цвят, затова за момента се отказвам от къната. Питам за оцветители от рода на Леганза, Виктория и тн.

# 1
  • Мнения: 1 436
А ти какъв цвят ш-н оцветител искаш да сложиш? Знаеш предполагам, че те не могат да изсветляват така че според мен само по-тъмен от къната би имал ефект и то само като тониране в/у вече оцветената с къна коса.
В/у светлата ти, небоядисана коса/корени ще хване.

# 2
  • Мнения: 438
А ти какъв цвят ш-н оцветител искаш да сложиш? Знаеш предполагам, че те не могат да изсветляват така че според мен само по-тъмен от къната би имал ефект и то само като тониране в/у вече оцветената с къна коса.
В/у светлата ти, небоядисана коса/корени ще хване.


Искам да сложа някакъв червен цвят, вишна, махагон, от този род, не някакво много ярко.

# 3
  • Мнения: 12 864
Аз съм чувала, че никак не е добре да се боядисва върху къносано.

# 4
  • Мнения: 1 436

Искам да сложа някакъв червен цвят, вишна, махагон, от този род, не някакво много ярко.

В най-добрия случай ще има лек нюанс в/у къносаното. Пробвай. Въпросът е какво ще стане в/у корените, колко ярко, но ти и сега имаш сериозна разлика м/у 2те.

П. С. Червеният нюанс може да се позадържи в/у корените по-дълго време, въпреки че е ш-н, от русо трудно се отмива на 100 %

Иначе няма проблем да ползваш ш-н оцветител в/у къна, това не е боя, няма агресивен окислител

# 5
  • Мнения: X
Ако хване въобще тоя шампоан оцветител, ще си на петна и цветът няма да е равномерен.

Общи условия

Активация на акаунт