ДЕСЕТИ клас 2022/2023

  • 61 836
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 855
Доня, изчакай малко, първо виждам сватба в групата между двете кученца и след това поколението ще раздаваме с предимство на мамите тука.
Много са сладки и двете кученца!

# 46
  • София
  • Мнения: 1 531
То сватба хубаво, ама фантазията ми е бедна каква окраска би се получило между тези двете. 😁 Въпреки, че майката на Нори е чисто черна, бащата е светъл и бяха 5 черни и 5 светли бебета.

# 47
  • София
  • Мнения: 2 855
Наборите ако не оженим по между си, поне кучетата.. 😂 😂 😂 Че като чух за репортажа със сватбата на 12 год, рязко се притесних, че закъсняваме. 😁

# 48
  • Мнения: 856
Наборите ако не оженим по между си, поне кучетата.. 😂 😂 😂 Че като чух за репортажа със сватбата на 12 год, рязко се притесних, че закъсняваме. 😁
Grinning А набора даже и гадже няма.

# 49
  • София
  • Мнения: 2 855
Наборите ако не оженим по между си, поне кучетата.. 😂 😂 😂 Че като чух за репортажа със сватбата на 12 год, рязко се притесних, че закъсняваме. 😁
Grinning А набора даже и гадже няма.
Ох, ratridi, направо не ви виждам 😁сериозно е положението много, но мога да те успокоя, че и ние сме на същия хал. 😂

# 50
  • Мнения: 6 587
Наборите ако не оженим по между си, поне кучетата.. 😂 😂 😂 Че като чух за репортажа със сватбата на 12 год, рязко се притесних, че закъсняваме. 😁
Grinning А набора даже и гадже няма.
И Моника няма🙂 И не е имала досега.

# 51
  • София
  • Мнения: 3 610
И моят така, но той и батко му не е имал , поне аз не знам. Яко сме изостанали Stuck Out Tongue Winking Eye

# 52
  • София
  • Мнения: 2 855
Като прочетох още снощи ssani за тяхното гадже и ми се сви сърцето. Къде сме ний, къде са те 🤣

# 53
  • Мнения: 856
“Ако си на 18 и още нямаш гадже, спри да вярваш на майка си , че си най-умния и най- красивия!” Grinning
П.п. Това в кръга на шегата.
П.п.п. Ами какво да направя като наистина е и умен и красив. GrinningGrinningGrinning

# 54
  • София
  • Мнения: 12 554
На 15 да има гадже ми идва в малко повече.
Предпочитам да е изостанал като майка си.

# 55
  • Мнения: 856
Мен повече ме притеснява агресията.
Снощи в Парадайс е имало полицаи и са искали лични карти на всички тийнове. Записвали са телефони. Детето каза, че е заради боевете, които се случваха там.

# 56
  • гр.София
  • Мнения: 4 154
Ако гадже означава да разхождат заедно кучето,или да й носи тежката чанта и други такива мили неща - приветствам моментално. Засега изоставаме.

# 57
  • София
  • Мнения: 9 111
Какви боеве? Аз работя до мола и дори не съм разбрала.

# 58
  • София
  • Мнения: 2 855
zazu, разпространиха отново видео с бой на момиче в Парадайс мол. Отново агресия между деца. Полудявам от това, буквално.

# 59
  • Мнения: 856
Имаше репортажи за тях.
Единия беше в квартал Лагера, а другия в мола.
 Все пубери.
Най лошото е , че едни се бият , други гледат и снимат.

Общи условия

Активация на акаунт