Военни кораби и изтребители в България

  • 6 932
  • 241
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 40

Вместо да направят база в Крим по времето, когато Русия е най-слаба, американците пращат храна на руснаците, което според тебе е въплъщение на римското правило "разделяй и владей"? Това само ти го разбираш. А може би и ти не го разбираш.

А защо тогава кримските граждани избраха да се присъединят към Руската федерация, а не към сатаНато и САЩ?
Май не им е харесала храната на янките. Да не е била развалена?

Чувал съм, че преди години американците и на България били "помогнали" с някаква мухлясала царевица.

Не знам някой да е избирал нещо в Крим. Когато въоръжени автоматчици в анонимни униформи, купени от будките за вестници, провеждат "избори" или "референдум", това само в Русия се нарича избори или референдум.

# 166
  • Мнения: X
Добре бе!
Защо населението на Донецк и Луганск не искат да си останат в прозападната Украйна ами искат Русия?

# 167
  • Мнения: 12 364
Добре бе!
Защо населението на Донецк и Луганск не искат да си останат в прозападната Украйна ами искат Русия?

Не мисля, че искат Русия. По-скоро искат федерализация.

ПП Или пък Русия не ги иска, или е по малко от двете.

# 168
  • Мнения: 335

Вместо да направят база в Крим по времето, когато Русия е най-слаба, американците пращат храна на руснаците, което според тебе е въплъщение на римското правило "разделяй и владей"? Това само ти го разбираш. А може би и ти не го разбираш.

А защо тогава кримските граждани избраха да се присъединят към Руската федерация, а не към сатаНато и САЩ?
Май не им е харесала храната на янките. Да не е била развалена?

Чувал съм, че преди години американците и на България били "помогнали" с някаква мухлясала царевица.

Не знам някой да е избирал нещо в Крим. Когато въоръжени автоматчици в анонимни униформи, купени от будките за вестници, провеждат "избори" или "референдум", това само в Русия се нарича избори или референдум.
Доказателства да имаш за подчертаното, щото ако нямаш това е клевета. А иначе че незнаеш че кримчани са избирали нещо, си е твой личен проблем.

# 169
  • инфантилно и разглезено хлапе
  • Мнения: 1 615
Американските крадци и измамници ни превръщат в окупационна зона.
Щели да ни пращат окупационна войска.

Това почти сигурно ще отблъсне всякакви чужди инвеститори от българската икономика за години напред.

https://fakti.bg/world/648740-baidan-skoro-prashtam-voiski-v-iztochna-evropa

Последна редакция: нд, 30 яну 2022, 09:31 от BlueIce

# 170
  • Мнения: 3 350
Страхотна новина !
Чакаме ги да ни пазят и от руските тролове.
Благодаря на американското посолство в България ! Благодаря ви Херо Мустафа !

# 171
  • СИ
  • Мнения: 4 403
Добре бе!
Защо населението на Донецк и Луганск не искат да си останат в прозападната Украйна ами искат Русия?

То и при нас шепа комуняги искаха да ни правят 16-та реСпублика, за да си пазят властта, разбирай задниците. В Донецка, Луганска, Приднестровска и прочие "републики", какво мислиш, че е? Няколко съветски крадльовци го играят сепаратисти и се изказват от името на всички останали, докато са насочили автоматите към тях. Руснаците са специалисти по такъв тип "освобождение"...!

# 172
  • инфантилно и разглезено хлапе
  • Мнения: 1 615
А ти кой беше, че се изказваш от името на руски граждани, анонимно, в някакъв форум?
Откъде да знаем дали американските империалисти не са ти насочили автомат към главата, и да са те принудили да ни пълниш главите с пропаганда.

# 173
  • Мнения: 3 350
Bluelce,
Пожелавам ти да почнат да ти плащат в рубли заплатата. Ахахаххаха

# 174
  • Мнения: 12 364
Добре бе!
Защо населението на Донецк и Луганск не искат да си останат в прозападната Украйна ами искат Русия?

То и при нас шепа комуняги искаха да ни правят 16-та реСпублика, за да си пазят властта, разбирай задниците. В Донецка, Луганска, Приднестровска и прочие "републики", какво мислиш, че е? Няколко съветски крадльовци го играят сепаратисти и се изказват от името на всички останали, докато са насочили автоматите към тях. Руснаците са специалисти по такъв тип "освобождение"...!

Аз лично не изключвам да е като навсякъде където има сепаратисти и хора с нееднакъв език и история в рамките на една страна. Цивилизованото решение е е автономия в рамките на съответната страна и известни права.

# 175
  • СИ
  • Мнения: 4 403
А ти кой беше, че се изказваш от името на руски граждани, анонимно, в някакъв форум?
Откъде да знаем дали американските империалисти не са ти насочили автомат към главата, и да са те принудили да ни пълниш главите с пропаганда.

Доколото виждам, нещо си се пооплел малко...! Какви руски граждани? Къде? Ако ще ни обясняваш за етнически руснаци в Украйна или някъде другаде, това е съвсем друга работа.
Да се изказвам от името на руски граждани? Защо? Те не са ми интересни. Да си стоят в Русия, не ми пречат. Ако може само да си приберат крадливите ръце и да спрат да ми обясняват за лошия Запад и как България страдала под тежко Европейско робство. Пропагандата е ясно откъде идва. Русофилските номера ги знаем, продажниците също. Рубладжиите се виждат и разпознават отдалеко.

# 176
  • Мнения: 12 364
Доколото виждам, нещо си се пооплел малко...! Какви руски граждани? Къде? Ако ще ни обясняваш за етнически руснаци в Украйна или някъде другаде, това е съвсем друга работа.
Да се изказвам от името на руски граждани? Защо? Те не са ми интересни. Да си стоят в Русия, не ми пречат. Ако може само да си приберат крадливите ръце и да спрат да ми обясняват за лошия Запад и как България страдала под тежко Европейско робство. Пропагандата е ясно откъде идва. Русофилските номера ги знаем, продажниците също. Рубладжиите се виждат и разпознават отдалеко.

Странно, че на мен никой не ми обяснява такива неща. Сериозно ли се срещат някъде освен в някакви тежки жълтини, които трябва доста усърдно да търсиш?

# 177
  • СИ
  • Мнения: 4 403

Странно, че на мен никой не ми обяснява такива неща. Сериозно ли се срещат някъде освен в някакви тежки жълтини, които трябва доста усърдно да търсиш?


Какви жълтини? По форумите общо взето е едно и също. Едни и същи преповтарящи се мнения и теми за Русия. До втръсване. За миролюбивата Русия и лошия Запад. Навсякъде едни и същи претоплени манджи за съветски коли, техника и какви ли не глупости. Отвсякъде се носи тежка миризма на спарени зелени чорапи!

# 178
  • Мнения: 12 364

Странно, че на мен никой не ми обяснява такива неща. Сериозно ли се срещат някъде освен в някакви тежки жълтини, които трябва доста усърдно да търсиш?


Какви жълтини? По форумите общо взето е едно и също. Едни и същи преповтарящи се мнения и теми за Русия. До втръсване. За миролюбивата Русия и лошия Запад. Навсякъде едни и същи претоплени манджи за съветски коли, техника и какви ли не глупости. Отвсякъде се носи тежка миризма на спарени зелени чорапи!

Да, нормално е по форуми да има мнения за миролюбивата Русия и лошия Запад, както и за лошата Русия и миролюбивия запад. Ако погледнеш този форум, има и хора, които предпочитат квартални магазини, докато други хвалят супермаркетите. Едни си боядисват посивелите коси, други не. Естествено е да има различни мнения.

Но не съм срещала сериозни руски анализи, които да твърдят, че България страда от членството си в ЕС. Ако усилено не ги търсиш, едва ли ще ги намериш.

ПП Лично аз също съм привърженик на тезата за миробюливата Русия и лошата НАТО, освен това се радвам на членството ни в ЕС, като се надявам, че Европа рано или късно ще се еманципира. Така че има всякакви вариации.

# 179
  • инфантилно и разглезено хлапе
  • Мнения: 1 615
Ако може само да си приберат крадливите ръце и да спрат да ми обясняват за лошия Запад и как България страдала под тежко Европейско робство. Пропагандата е ясно откъде идва. Русофилските номера ги знаем, продажниците също. Рубладжиите се виждат и разпознават отдалеко.

А-у-у... "крадливите ръце" Smiley Ама много злоба се събрала в теб, бе човек! Сигурно някой руснак ти е изял компота с вилица, или някоя рускиня те е набила?
Я ни светни какво крадат руснаците от теб?
-----------
Натовските ястреби получавате душевен екстаз като плащате по 90 ст/киловат за "демократичен" американски ток? Да? Smile Обаче сте изчезващ вид. До 2070-та няма да ви има. Просто ще изчезнете от лицето на планетата Земя.

Последното преброяване показва, че българи в България са останали под 6 мил., останалото са малцинства. До няколко години само Москва ще стане колкото три Българии...
А ти продължавай да сипеш злоба по адрес на руснаците.

Болгария станет государством цыган и мигрантов
https://rus.bg/esche/smi-o-bolgarii/smi/29280-pravda-ru-bolgariy … sygan-i-migrantov

Последна редакция: нд, 30 яну 2022, 16:12 от BlueIce

Общи условия

Активация на акаунт