Чувствате ли се грозна

  • 9 423
  • 120
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 212
Най - си се харесвам себе си  Wink

# 76
  • Мнения: 3 932
Не особено  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 372
Не, никога не съм се чувствала грозна във физическия смисъл на думата.
Но отговорих на анкетата с "понякога" защото се чувствам грозна, когато постъпя грозно  - примерно разкрещя се на някой или обидя някой без човека да има вина,или пък когато си изкарам яда на най-близките ми хора и на тези които най-много ме обичат.
Е, тогава не мога да се понасям.

Мда, и аз съм точно така...  Confused

# 78
  • Мнения: 1 186
Понякога са ме налягали такива мисли Rolling Eyes...... но попринцип,изглеждам добре Flutter ИлИ поне се опитвам да изглеждам добре Peace.....Жената независимо как изглежда и как е облякана,трябва да има самочувствие и нагласа че изглежда О.К.......така си мисля АЗ Peace

# 79
  • Мнения: 730
Не Naughty
Въпреки,че съм много самокритична,не съм се чувствала грозна Thinking

Аз също Peace

# 80
  • Den Haag
  • Мнения: 1 851
не  Crossing Arms

# 81
  • Мнения: 2 952
я  си спомнете хубавичко ....всеки се е чувствал грозен понякога  Grinning В разни , разнообразни настроения  Crazy

# 82
  • Мнения: 2 759
     Чувствам се, да. Ако случайно срещна бившия самочувствието ми пада за секунди. Чувствам се грозна и глупава, на всичкото отгоре и ужасно дебела. Все си представям, че ще го срещна, облечена в невероятна рокля с гол гръб и високи токове, че и една моткаща се до кръста коса.. И той ша са разплаче от умиление какво е загубил, ша ма помоли да са върне, пък аз ша го отблъсна... Ама на.

# 83
  • Мнения: 5 103
Не Naughty
Въпреки,че съм много самокритична,не съм се чувствала грозна Thinking

Аз също Peace
И аз Peace

# 84
# 85
  • Мнения: 1 910
Хич не се сещам да се питам подобни неща напоследък.

# 86
  • Мнения: 2 952
     Чувствам се, да. Ако случайно срещна бившия самочувствието ми пада за секунди. Чувствам се грозна и глупава, на всичкото отгоре и ужасно дебела. Все си представям, че ще го срещна, облечена в невероятна рокля с гол гръб и високи токове, че и една моткаща се до кръста коса.. И той ша са разплаче от умиление какво е загубил, ша ма помоли да са върне, пък аз ша го отблъсна... Ама на.

 Joy Grinning ВрЪхтЪТ Grinning

# 87
ами аз много често защото майками го вика това.много често се караме,по няколко пъти на ден и много ме пбижда по много начини и ме прави да се чувствам най долната.тя всъщност така ми го вика де.грозно долно същество!!!и съм дошла от нея уж!не жяржам да има майки по зле от мойта!!ж момента се чувствам много грооооозна!!!!!!!

# 88
  • Мнения: 79
Mnogo riadko. Sega se 4uvstvsm krasiva.

# 89
  • Мнения: 510
Не. Чувствала съм се в недобра форма, но все си казвам: "ще се наспя", "ще се подстрижа" или "от утре по 100 коремни преси" (ама кога е това утре не се знае Wink).

Общи условия

Активация на акаунт