Чувствате ли се грозна

  • 9 415
  • 120
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 5 924
`ми на, сред толкоз `убавици търся си сродна душа Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 3 611
Чувствах се гроzна, докато бях дебела  Confused Сега обаче съм слаба  Party

# 2
  • Мнения: 1 403
Понякога изпадам в такива мисли  Rolling Eyes ама мъж ми като ми каже две хубави думи и....   Crazy се 4увствам отново красива

Последна редакция: чт, 09 ное 2006, 16:13 от dorotey

# 3
  • Мнения: 1 616
Понякога се чувствам грозна. За жалост не мога да се похваля, че винаги съм в блестяща форма, а дори когато съм блестяща, не съм напълно блестяща! Wink С други думи, да живее декоративната козметика!

# 4
  • Мнения: 463
често се чувствам грозна, уморена, смотана и дебела.
всичко е въпрос на самочувствие.

# 5
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Не.Ако започна да се чувствам грозна ще сам изпаднала в депресия.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Сигурно няма да ми повярвате, но дори и на мен ми се случва!  Mr. Green
Много съм критична към себе си.

# 7
  • Мнения: 4 076
Никога и го казвам съвсем искрено.Понякога-както сега,болна съм Sad-знам,че не съм във форма-но в никакъв случай не виждам грозно лице в огледалото.Дори и край мене да се разхождат манекени в блестяща форма и грим,или някой да не ме харесва поради ...знам ли,не съм негов/неин тип,ЕГН и т.н...това изобщо не ме притеснява.

# 8
  • Мнения: 361
понякога,зависи от настроението  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 1 006
Оооо, и още как!
Чувствам се грозна, ама то е по-скоро състояние на психиката, а не реакция при визуализация в отразяващи повърхности!
Всъщност, и красива се чувствам по същите причини.

Да ви кажа право, досега не съм успяла да видя истински грозен човек - не знам как, ама във всеки виждам по нещо хубаво Peace
Айде, гръмнете ме сега! Mr. Green

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Чак грозна-не, ама чат-пат съм бая отрепана  Crazy, ама като мазна малко боички и лъсна фасадата  Mr. Green, пак съм си.... Василиса ....Прекрасна  bowuu

# 11
  • Мнения: 2 386
Чувствам се грозна, ама то е по-скоро състояние на психиката, а не реакция при визуализация в отразяващи повърхности!
Всъщност, и красива се чувствам по същите причини.


И аз така...

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 5 924
Сигурно няма да ми повярвате, но дори и на мен ми се случва!  Mr. Green
Много съм критична към себе си.
сигурно няма да повярваш, но за тази фраза имам някакво "дежа вю" Laughing

# 13
  • Мнения: 11 747
Понякога и аз като по-горните,се чувствам тъпа,дебела,грозна и смотана! SickОсобено напоследък,че съм качила доста кила,а досега съм била все слаба! EmbarassedДобре,че от време на време се чувствам и хубава! bowuu

# 14
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Ами,чак грозна не но понякога изпадам в разни размисли,каква бях-каква станах!Има моменти в който като се погледна в огледалото и видя повяхналата кожа от недоспиване,малките бръчици вече около очите и подпухналите очи,тогава се чувствам зле,но все още не грозна!

# 15
  • Мнения: 8 505
Не.Може би сте прави,че е състояние на психиката.Аз обаче съм болен оптимист и позитивист (има ли изобщо такава дума) и няма как да се почувствам грозна Crazy

# 16
  • Мнения: 2 631
Сигурно няма да ми повярвате, но дори и на мен ми се случва!  Mr. Green
Много съм критична към себе си.

И на мен понякога!  Peace

# 17
  • Мнения: 6 155
Сигурно няма да ми повярвате, но дори и на мен ми се случва!  Mr. Green
Много съм критична към себе си.

 rotfImao rotfImao rotfImao   


Случва ми се понякога  Crazy

# 18
  • Мнения: 337
ами мяй не Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 5 289
Е чак пък грозна Rolling Eyes,когато не се чувствам хубава,се чувствам не чак толкова хубава,ми тъй де.Неможе да се чувстваш и красива и грозна,или или.

# 20
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Чак грозна-не, ама чат-пат съм бая отрепана  Crazy, ама като мазна малко боички и лъсна фасадата  Mr. Green, пак съм си.... Василиса ....Прекрасна  bowuu
А така, да се види коя е най-голямата хубавица (пък после лифтинг да съм си правела, как пък не.  Joy).  Mr. Green
Когато родих и за две седмици се подух като балон, се чувствах като Квазимодо. Не исках да си покажа носа навън, само нощем по сенките. Е, тогава се чувствах грозна.
Грозна се чувствах и преди месец, когато се изприщих от крем за лице. При мен пъпките винаги са били рядкост - за една говоря, а сега имах повече, отколкото на 10, когато бях болна от шарка. Е, как да се чувстваш красива, ми кажете? Laughing Слава богу, отмина и ей ме на, в пълен бабиейрски блясък.  Flutter

# 21
  • Мнения: 5 362
Не.Може би сте прави,че е състояние на психиката.Аз обаче съм болен оптимист и позитивист (има ли изобщо такава дума) и няма как да се почувствам грозна Crazy
Peace

# 22
Чак грозна-не, ама чат-пат съм бая отрепана  Crazy, ама като мазна малко боички и лъсна фасадата  Mr. Green, пак съм си.... Василиса ....Прекрасна  bowuu
А така, да се види коя е най-голямата хубавица (пък после лифтинг да съм си правела, как пък не.  Joy).  Mr. Green
Когато родих и за две седмици се подух като балон, се чувствах като Квазимодо. Не исках да си покажа носа навън, само нощем по сенките. Е, тогава се чувствах грозна.
  Flutter



# 23
  • Мнения: 2 897
Не Naughty
Въпреки,че съм много самокритична,не съм се чувствала грозна Thinking

# 24
  • Мнения: 36 032
не, по-скоро уморена понякога
освен това след една определена възраст по-привлекателна е поддържаната жена, а не красивата и запусната

# 25
  • Мнения: 18 542
Надали има някоя, която винаги да се чувства хубава, а тази, която го твърди със сигурно послъгва  Laughing

# 26
  • Мнения: 1 546
О,да! Понякога, когато имам bad - hair day както се казва  Laughing ... или ми цъфне някоя прИкрасна пъпка...или пък просто ми е едно смачкано и криво. Confused

# 27
  • Мнения: 1 424
Ами случва се да се чувствам грозна  Rolling Eyes зависи от настроението ми.Понякога,когато ме налегнат черни мисли се мисля  за грозна и дебела  Confused

# 28
  • Мнения: 13 784
`ми на, сред толкоз `убавици търся си сродна душа Rolling Eyes

Ами намери я  Mr. Green

Ама сега като отслабна и си сменя прическата и гардероба, ще останеш сама  Crazy Пък ако и поумнея, цена няма да имам Wink

# 29
  • Мнения: 288
   Грозна-не.Само дето отвреме навреме се чувствам неподстригана, позакръглена, посмачкана.И като тръгна на шопингтерапия изпадам в ужас- огледалата криви, модата една грозна-грозна, дрехите едни тесни-тесни.Тогава влизам в една сладкарница, където всичко ми е по мярка, и след като поема необходимата доза ендорфини, пак съм си първа хубавица Mr. Green!

# 30
  • Мнения: 5 317
понякога

# 31
# 32
  • Мнения: 1 986
 Чак пък грозна не съм се чувствала Thinking,но пък че е имало какво да се желае- да Peace Всеки има такива дни на "непоносимост към собствената персона" Wink

# 33
  • Мнения: 221
не
прекалено съм убава  Crazy

# 34
  • Мнения: 2 956
често се чувствам грозна, уморена, смотана и дебела.
всичко е въпрос на самочувствие.

Peace и аз така...

# 35
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
...ами не всеки ден съм в блестяща форма, но общо взето не се оплаквам!

# 36
  • Мнения: 502
колкото и нескромно да прозвучи -харесвам се Wink, е имало е случаи когато не съм одобрявала външния си вид,но като цяло се харесвам.

# 37
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
понякога

# 38
  • Мнения: 3 453
Дори не ми е минавало през ума камо ли да го чувствам

# 39
  • Мнения: 4 076
Надали има някоя, която винаги да се чувства хубава, а тази, която го твърди със сигурно послъгва  Laughing
И защо да го правя?Да избивам някакви комплекси ли?Не,че нямам,намират се,но наистина се чувствам така.И още по-хубавото е,че хората край мене ги виждам или красиви,или само неподдържани.Всеки вижда това,което иска да види Peace

# 40
  • Мнения: 6 461
Не ...... Flutter.на красавица като мен дума не може да се каже че е грозна камо ли да се чувства такава............. Crazy... Mr. Green

# 41
  • Мнения: 2 849
Понякога , да . Rolling EyesСкоро със сестра ми разглеждахме мои снимки ,стари ,ами то друг човек видях . Rolling EyesСега съвсем се изоставих нещо ,понякога нямам  време и желание и да се среша . Embarassed

# 42
  • Мнения: 7 430
Чак грозна не, но не се чувствам добре в собствената си кожа  Tired

# 43
  • София
  • Мнения: 5 606
Грозна не се чувствам в никакъв случай, но откакто родих се чувствам дебела!!! Ама иначе не грозна

# 44
  • Мнения: 661
колкото и нескромно да прозвучи -харесвам се Wink, е имало е случаи когато не съм одобрявала външния си вид,но като цяло се харесвам.
И при мен е така!

# 45
  • Countryside
  • Мнения: 11 635
Понякога изпадам в такива мисли  Rolling Eyes ама мъж ми като ми каже две хубави думи и....   Crazy се 4увствам отново красива
И аз така  Party  Party  Party
Всичко е до самочуствие и вътрешен мир. Ако сама не се харесваш, не очаквай другите да припадат по теб Whistling

# 46
  • Мнения: 3 164
Чувствам се всякак,по-добре от колкото-никак Simple Smile

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 7 000
Сигурно няма да ми повярвате, но дори и на мен ми се случва!  Mr. Green
Много съм критична към себе си.
сигурно няма да повярваш, но за тази фраза имам някакво "дежа вю" Laughing

И аз!  Wink
Все пак звучи по -приемливо от изявленито "Аз съм красавица"!

И в най-лошата си форма не успявам да стана грозна!    Grinning

# 48
  • Мнения: 1 059
понякога да, но попринцип не

# 49
  • Мнения: 5 140
Смятам, че не ми липсва самочувствие,....но понякога наистина не се приемам за красавица.
Но гласувах с НЕ.

# 50
  • Мнения: 9 095
не, определено се харесвам, още повече като видя погледа на любимия  Heart Eyes

# 51
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
понякога да, но попринцип не
Peace

# 52
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Случва се понякога

# 53
  • Мнения: 6 164
Никога! Shocked
Понякога се чувствам по-малко хубава, но чак пък грозна!
Stop

# 54
  • Мнения: 689
Мм да... в момента се чувствам точно така, дано само това да е период и да премине скоро.
А ти Яна 2 в 1 да не би да се мислиш за грозна, айде виждала съм те/поне така смятам, де/  - хващаш око.

# 55
  • Мнения: 27 524
Не, чак грозна никога не съм се чувствала. Непривлекателна в даден момент - да, но грозна - не.

Не мисля, че има грозна жена в буквалния смисъл на думата, една усмивка, един чар променят нещата. Пък и не може всички да са красавици  Wink

# 56
  • Мнения: 1 101
Никога не съм се чувствала грозна  Naughty

# 57
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Понякога и аз като по-горните,се чувствам тъпа,дебела,грозна и смотана! SickОсобено напоследък,че съм качила доста кила,а досега съм била все слаба! EmbarassedДобре,че от време на време се чувствам и хубава!





И аз ! wavey

# 58
  • София
  • Мнения: 3 271
Не, не се чувствам така , но гласувах за последната опция - тогава бях , като кит, не се понасях Mr. Green

# 59
  • София
  • Мнения: 36 034
Никога   Peace

# 60
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не, чак грозна никога не съм се чувствала. Непривлекателна в даден момент - да, но грозна - не.

Не мисля, че има грозна жена в буквалния смисъл на думата, една усмивка, един чар променят нещата. Пък и не може всички да са красавици  Wink
Ами
Не, чак грозна никога не съм се чувствала. Непривлекателна в даден момент - да, но грозна - не.

Не мисля, че има грозна жена в буквалния смисъл на думата, една усмивка, един чар променят нещата. Пък и не може всички да са красавици  Wink
Ами така си е! Подкрепям!

# 61
  • Мнения: 412
Чувствам се всякак,по-добре от колкото-никак Simple Smile
много хубаво казано Simple Smile...и аз малко така  Rolling Eyes
Особено грозна се чувствам, когато не се оцени някоя красивост, която съм изрекла  Twisted Evil
Чувствам се грозна до Натали Портман или хм даже Джей Ло (за тези се сетих без да се замисля, а замисляйки се бих се чувствала грозна до още много жени...)
Чувствам се грозна, когато се натъкна без предупреждение на огледало, на което не му е там мястото  Wink...тогава се чувствам и ниска  Grinning
Чувствам се грозна, когато към мен е насочена камера /фотоапарат.
И съм в мир със себе си  Flutter

...а до Пенелопе Крус как се чувствам  Joy

Последна редакция: пт, 10 ное 2006, 13:52 от chandra

# 62
  • София
  • Мнения: 1 621
Чак грозна - не. Има моменти, в които не се харесвам достатъчно, но бързо ми минава. Flutter

# 63
  • Мнения: 3 268
Грозна -никога! Naughty

# 64
# 65
  • Мнения: 2 596
Понякога, всъщност, доста често.

# 66
  • Центъра на Вселената...
  • Мнения: 97
чувствам, че има какво още да се желае

# 67
Не, грозна не се чувствам. Чуствам се, обаче уморена, и това влияе на външния вид, за съжаление. Кремчета за това не помагат.

# 68
  • Мнения: 8 917
Не винаги съм се чувствала красива, но никог несъм се чувствала грозна. Според мен грозен човек не съществува - всеки има хубави черти и е достатъчно тяхното подчертаване и грижа за тях Peace

# 69
  • Мнения: 242
Не, никога не съм се чувствала грозна във физическия смисъл на думата.
Но отговорих на анкетата с "понякога" защото се чувствам грозна, когато постъпя грозно  - примерно разкрещя се на някой или обидя някой без човека да има вина,или пък когато си изкарам яда на най-близките ми хора и на тези които най-много ме обичат.
Е, тогава не мога да се понасям.

# 70
  • Мнения: 636
Грозна никога не съм се чувствала- даже си падам малко нарцис hahaha
Намирам си кусури, но то е някакъв маниакален стремеж към съвършенство по-скоро.

# 71
  • София
  • Мнения: 7 097
Последната опция... Rolling Eyes Тогава не се чувствах грозна, ама сега като си гледам снимките, май не съм била първа убавица... Sad

# 72
  • Мнения: 2 910
Понякога изобщо не се харесвам.

# 73
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Да. С 20 кг отгоре съм и ако облека тесни дрехи ми изпъкват месата а ако облека широки съм като гардероб. Освен това косата ми окапа и се изправи след раждането и виси като метла на раменете ми. Най-гадното е че се гледам постоянно като вървя по коридора защото вратата на банята ми е огледало от външната страна.

# 74
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
рядко, но се е случвало  Laughing

# 75
  • Мнения: 1 212
Най - си се харесвам себе си  Wink

# 76
  • Мнения: 3 932
Не особено  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 372
Не, никога не съм се чувствала грозна във физическия смисъл на думата.
Но отговорих на анкетата с "понякога" защото се чувствам грозна, когато постъпя грозно  - примерно разкрещя се на някой или обидя някой без човека да има вина,или пък когато си изкарам яда на най-близките ми хора и на тези които най-много ме обичат.
Е, тогава не мога да се понасям.

Мда, и аз съм точно така...  Confused

# 78
  • Мнения: 1 186
Понякога са ме налягали такива мисли Rolling Eyes...... но попринцип,изглеждам добре Flutter ИлИ поне се опитвам да изглеждам добре Peace.....Жената независимо как изглежда и как е облякана,трябва да има самочувствие и нагласа че изглежда О.К.......така си мисля АЗ Peace

# 79
  • Мнения: 730
Не Naughty
Въпреки,че съм много самокритична,не съм се чувствала грозна Thinking

Аз също Peace

# 80
  • Den Haag
  • Мнения: 1 846
не  Crossing Arms

# 81
  • Мнения: 2 952
я  си спомнете хубавичко ....всеки се е чувствал грозен понякога  Grinning В разни , разнообразни настроения  Crazy

# 82
  • Мнения: 2 759
     Чувствам се, да. Ако случайно срещна бившия самочувствието ми пада за секунди. Чувствам се грозна и глупава, на всичкото отгоре и ужасно дебела. Все си представям, че ще го срещна, облечена в невероятна рокля с гол гръб и високи токове, че и една моткаща се до кръста коса.. И той ша са разплаче от умиление какво е загубил, ша ма помоли да са върне, пък аз ша го отблъсна... Ама на.

# 83
  • Мнения: 5 103
Не Naughty
Въпреки,че съм много самокритична,не съм се чувствала грозна Thinking

Аз също Peace
И аз Peace

# 84
# 85
  • Мнения: 1 910
Хич не се сещам да се питам подобни неща напоследък.

# 86
  • Мнения: 2 952
     Чувствам се, да. Ако случайно срещна бившия самочувствието ми пада за секунди. Чувствам се грозна и глупава, на всичкото отгоре и ужасно дебела. Все си представям, че ще го срещна, облечена в невероятна рокля с гол гръб и високи токове, че и една моткаща се до кръста коса.. И той ша са разплаче от умиление какво е загубил, ша ма помоли да са върне, пък аз ша го отблъсна... Ама на.

 Joy Grinning ВрЪхтЪТ Grinning

# 87
ами аз много често защото майками го вика това.много често се караме,по няколко пъти на ден и много ме пбижда по много начини и ме прави да се чувствам най долната.тя всъщност така ми го вика де.грозно долно същество!!!и съм дошла от нея уж!не жяржам да има майки по зле от мойта!!ж момента се чувствам много грооооозна!!!!!!!

# 88
  • Мнения: 79
Mnogo riadko. Sega se 4uvstvsm krasiva.

# 89
  • Мнения: 510
Не. Чувствала съм се в недобра форма, но все си казвам: "ще се наспя", "ще се подстрижа" или "от утре по 100 коремни преси" (ама кога е това утре не се знае Wink).

# 90
# 91
  • Дъблин
  • Мнения: 331
Понякога. Особено рано сутрин хич не се харесвам  Rolling Eyes

# 92
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Ами чак грозна не, но понякога се чувствам нехубава. Обик. се случва, когато косата ми не е заела желаната от мен форма или когато ми е излезла някоя и друга пъпка. Mr. Green

# 93
  • Мнения: 4 473
Ами чак грозна не, но понякога се чувствам нехубава. Обик. се случва, когато косата ми не е заела желаната от мен форма или когато ми е излезла някоя и друга пъпка. Mr. Green

Именно Mr. Green

# 94
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Имам такива дни, за съжаление.

# 95
  • София
  • Мнения: 462
винаги така съм се чувствала, дори и когато знам, че съм изглеждала прилично, че и дори добре. дори и на сватбата си така се чувствах. тамън почвам да се съвземам и срещам някоя подигравателна физиономия на улицата и край, за съжаление това е положението Cry

# 96
  • Мнения: 3 334
Понякога се чувствам грозна. За жалост не мога да се похваля, че винаги съм в блестяща форма, а дори когато съм блестяща, не съм напълно блестяща! Wink С други думи, да живее декоративната козметика!

все едно аз съм го писала Wink

# 97
  • Мнения: 528
Понякога се чуствам грозна, смотана и смешна Cry
Много кофти чуство, добре че бързо ми минава Crazy

# 98
  • Мнения: 463
     Чувствам се, да. Ако случайно срещна бившия самочувствието ми пада за секунди. Чувствам се грозна и глупава, на всичкото отгоре и ужасно дебела. Все си представям, че ще го срещна, облечена в невероятна рокля с гол гръб и високи токове, че и една моткаща се до кръста коса.. И той ша са разплаче от умиление какво е загубил, ша ма помоли да са върне, пък аз ша го отблъсна... Ама на.

 Peace Joy Joy Peace

# 99
  • Мнения: 2 147
Хей,момичета я стига  Crazy"няма грозни жени има мъже (хора),които не могат да ги оценят".
Може понякога да нямам настроение  Hugмакар и рядко да се случва ,но никога не се чувстван грозна!!!!А и всеки си има своя красота newsm78

# 100
  • Мнения: 126
На моменти съм.Има дни ,месеци в които се чувствам хубава,но има и обратното-дни ,в които се чувсвам грозна.

# 101
# 102
  • Мнения: 11 555
често се чувствам грозна, уморена, смотана и дебела.
всичко е въпрос на самочувствие.

И при мен е така.За съжаление. Sad

# 103
  • Мнения: 1 691
Ще излъжа, ако кажа, че няма моменти, в които се чувствам... не особено привлекателна.
И все пак не се чувствам грозна!

# 104
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
На моменти съм.Има дни ,месеци в които се чувствам хубава,но има и обратното-дни ,в които се чувсвам грозна.

Ох,и аз така един ден се харесвам Wink,а на другия не Confused.Според мен е въпрос на насроение Flutter,колкото си по усмихтат деня,толкова се чувстваш по-красива!  bouquet

# 105
  • Мнения: 658
Май напоследък често ми се случва да си мисля че съм грозна/по-скоро-отрепана/ Откакто почнах и работа - не ми стига времето занищо, безкрайно уморена съм и нямам желание за нищо друго освен за smile3524

# 106
  • Мнения: 1 290
Грозна не,но дебела да  Rolling Eyes

# 107
  • Мнения: 1 165
Грозна не е точната дума, но не мога да кажа , че няма моменти, в които се чувствам със спаднало самочувствие и си мисля, че съм непривлекателна.Добре, че бързо ми минава, поне засега. Simple Smile

# 108
  • Мнения: 560
Да бе,грозна-ми то ми иде да си посегна....толкоз си се аресвам! smile3532

# 109
  • Мнения: 4 184
Не, разбира се.Никога.

# 110
  • Мнения: 7 723
Първите 3-4 дена от месечния ми цикъл се чувствам доста зле. Имам чувството, че съм най- грозната и отблъскваща жена на света  Shocked
Е, на петия всичко си идва на място - възвръща ми се тонуса и настроението, а това влияе и на външния ми вид  Peace

# 111
  • Мнения: X
Понякога.....

# 112
  • Мнения: 25
Не! Понягога се чувствам отпаднала... 

# 113
  • Мнения: 1 354
Понякога когато видя някоя страшна красавица,колкото и да е изкуствена,се чуствам идиотски.Финансовите възможности на много момичета им позволяват да са като модели,с идеални фигури,дрехи,абе цялостна визия,обаче аз не съм сред тях и може би това е причината.Случва ми се да се смятам за грозна,но не повече от три пъти в седмицата Wink

# 114
  • Мнения: 9 100
Понякога когато видя някоя страшна красавица,колкото и да е изкуствена,се чуствам идиотски.Финансовите възможности на много момичета им позволяват да са като модели,с идеални фигури,дрехи,абе цялостна визия,обаче аз не съм сред тях и може би това е причината.Случва ми се да се смятам за грозна,но не повече от три пъти в седмицата Wink
При мен е същото Confused
Често се подтискам от факта, че хората с големи финансови възможности могат да си позволят да се обличат и да носят красиви неща.
Няма какво да се заблуждаваме...красивите неща струват пари. Вече стана така, че дори "Димитровградските" дрешки са на безумни цени Rolling Eyes

# 115
  • У дома
  • Мнения: 96
НЕ, НЕ И НЕ !!!

# 116
  • Мнения: 2 492
Мацки , какви са тези теми ... чуствате ли се грозни ?!? Crazy
Всеки има лоши дни , ставаш , поглеждаш се и оооооооо ужас това аз ли съм , пъпчица тук , тена малко бледичък , косата заела странна форма ... обуваш си дънките , тръгваш да закопчаеш копчето и ?!? лелле и съм надебеляла . #Cussing out
Ама в такъв ден , аз не си казвам ... грозна съм , а просто си казвам , че не ми е ден и трябва да се вземат някакви мерки по наболелите въпроси ... а не да се тръшна , грозна съм , дебела съм ... дрън , дрън .
Тя и Дженифър Лопес си има кофти дни , а да не говорим за снимки на известни актриси , модели , притежаващи милиони , обградени от фризьори , гримьори и каквото още се сетите и пак хванати в такива моменти , дето аз още не съм се виждала , а пък за моя външен вид си се грижа само аз .
На мен от малка родителите ми постоянно са ми повтаряли колко съм красива , колко съм чаровна и т.н. Ясно , че едва ли съм била най - красивата , но това е по - добрия вариант ! ThinkingПолзата от цялата работа , имам самочуствие , на което трудно повлиява нещо . Laughing
А имам приятелки , красиви като капки и какво , като малки са им спестявали добрите думи с цел да не ги "развалят " , нямат самочуствие , обличат се безлично , защото ги е страх да изпъкнат , страх ги е какво мислят хората за тях . Crossing Arms
Винаги ще има по - красиви , по - умни , по - богати , но трябва да разберете едно , никога няма да има втора като вас , същата , всяка от вас е уникална и трябва да се държи точно като такава .
Айде казах си лекцията , но нямаше как да се сдържа , на подобни изказвания ... били грозни , както баба ми казваше ... нямате си работа !!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 117
# 118
  • Sofia
  • Мнения: 7 000
Вече стана така, че дори "Димитровградските" дрешки са на безумни цени Rolling Eyes

Нещо не разбрах!  newsm78

# 119
  • Мнения: 2 159
не ми се е случвало Naughty

# 120
  • Мнения: 240
Едва ли има жена която в даден момент да се колебае във външния си вид! Напоследък често изпадам в такива настроения и винаги едно посещение във фризьорския салон помага! Убедена съм че няма грозни жени! Следовтелно и аз не съм такава! Иначе защо ме заглеждат често???? Просто мислете позитивно и само най-хубавото за себе си! Hug Peace

Общи условия

Активация на акаунт