Чувствате ли се грозна

  • 9 429
  • 120
  •   1
Отговори
# 90
# 91
  • Дъблин
  • Мнения: 331
Понякога. Особено рано сутрин хич не се харесвам  Rolling Eyes

# 92
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Ами чак грозна не, но понякога се чувствам нехубава. Обик. се случва, когато косата ми не е заела желаната от мен форма или когато ми е излезла някоя и друга пъпка. Mr. Green

# 93
  • Мнения: 4 473
Ами чак грозна не, но понякога се чувствам нехубава. Обик. се случва, когато косата ми не е заела желаната от мен форма или когато ми е излезла някоя и друга пъпка. Mr. Green

Именно Mr. Green

# 94
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Имам такива дни, за съжаление.

# 95
  • София
  • Мнения: 462
винаги така съм се чувствала, дори и когато знам, че съм изглеждала прилично, че и дори добре. дори и на сватбата си така се чувствах. тамън почвам да се съвземам и срещам някоя подигравателна физиономия на улицата и край, за съжаление това е положението Cry

# 96
  • Мнения: 3 334
Понякога се чувствам грозна. За жалост не мога да се похваля, че винаги съм в блестяща форма, а дори когато съм блестяща, не съм напълно блестяща! Wink С други думи, да живее декоративната козметика!

все едно аз съм го писала Wink

# 97
  • Мнения: 528
Понякога се чуствам грозна, смотана и смешна Cry
Много кофти чуство, добре че бързо ми минава Crazy

# 98
  • Мнения: 463
     Чувствам се, да. Ако случайно срещна бившия самочувствието ми пада за секунди. Чувствам се грозна и глупава, на всичкото отгоре и ужасно дебела. Все си представям, че ще го срещна, облечена в невероятна рокля с гол гръб и високи токове, че и една моткаща се до кръста коса.. И той ша са разплаче от умиление какво е загубил, ша ма помоли да са върне, пък аз ша го отблъсна... Ама на.

 Peace Joy Joy Peace

# 99
  • Мнения: 2 147
Хей,момичета я стига  Crazy"няма грозни жени има мъже (хора),които не могат да ги оценят".
Може понякога да нямам настроение  Hugмакар и рядко да се случва ,но никога не се чувстван грозна!!!!А и всеки си има своя красота newsm78

# 100
  • Мнения: 126
На моменти съм.Има дни ,месеци в които се чувствам хубава,но има и обратното-дни ,в които се чувсвам грозна.

# 101
# 102
  • Мнения: 11 574
често се чувствам грозна, уморена, смотана и дебела.
всичко е въпрос на самочувствие.

И при мен е така.За съжаление. Sad

# 103
  • Мнения: 1 691
Ще излъжа, ако кажа, че няма моменти, в които се чувствам... не особено привлекателна.
И все пак не се чувствам грозна!

# 104
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
На моменти съм.Има дни ,месеци в които се чувствам хубава,но има и обратното-дни ,в които се чувсвам грозна.

Ох,и аз така един ден се харесвам Wink,а на другия не Confused.Според мен е въпрос на насроение Flutter,колкото си по усмихтат деня,толкова се чувстваш по-красива!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт