Чувствате ли се грозна

  • 9 407
  • 120
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 505
Не.Може би сте прави,че е състояние на психиката.Аз обаче съм болен оптимист и позитивист (има ли изобщо такава дума) и няма как да се почувствам грозна Crazy

# 16
  • Мнения: 2 631
Сигурно няма да ми повярвате, но дори и на мен ми се случва!  Mr. Green
Много съм критична към себе си.

И на мен понякога!  Peace

# 17
  • Мнения: 6 155
Сигурно няма да ми повярвате, но дори и на мен ми се случва!  Mr. Green
Много съм критична към себе си.

 rotfImao rotfImao rotfImao   


Случва ми се понякога  Crazy

# 18
  • Мнения: 337
ами мяй не Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 5 289
Е чак пък грозна Rolling Eyes,когато не се чувствам хубава,се чувствам не чак толкова хубава,ми тъй де.Неможе да се чувстваш и красива и грозна,или или.

# 20
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Чак грозна-не, ама чат-пат съм бая отрепана  Crazy, ама като мазна малко боички и лъсна фасадата  Mr. Green, пак съм си.... Василиса ....Прекрасна  bowuu
А така, да се види коя е най-голямата хубавица (пък после лифтинг да съм си правела, как пък не.  Joy).  Mr. Green
Когато родих и за две седмици се подух като балон, се чувствах като Квазимодо. Не исках да си покажа носа навън, само нощем по сенките. Е, тогава се чувствах грозна.
Грозна се чувствах и преди месец, когато се изприщих от крем за лице. При мен пъпките винаги са били рядкост - за една говоря, а сега имах повече, отколкото на 10, когато бях болна от шарка. Е, как да се чувстваш красива, ми кажете? Laughing Слава богу, отмина и ей ме на, в пълен бабиейрски блясък.  Flutter

# 21
  • Мнения: 5 362
Не.Може би сте прави,че е състояние на психиката.Аз обаче съм болен оптимист и позитивист (има ли изобщо такава дума) и няма как да се почувствам грозна Crazy
Peace

# 22
Чак грозна-не, ама чат-пат съм бая отрепана  Crazy, ама като мазна малко боички и лъсна фасадата  Mr. Green, пак съм си.... Василиса ....Прекрасна  bowuu
А така, да се види коя е най-голямата хубавица (пък после лифтинг да съм си правела, как пък не.  Joy).  Mr. Green
Когато родих и за две седмици се подух като балон, се чувствах като Квазимодо. Не исках да си покажа носа навън, само нощем по сенките. Е, тогава се чувствах грозна.
  Flutter



# 23
  • Мнения: 2 897
Не Naughty
Въпреки,че съм много самокритична,не съм се чувствала грозна Thinking

# 24
  • Мнения: 35 968
не, по-скоро уморена понякога
освен това след една определена възраст по-привлекателна е поддържаната жена, а не красивата и запусната

# 25
  • Мнения: 18 542
Надали има някоя, която винаги да се чувства хубава, а тази, която го твърди със сигурно послъгва  Laughing

# 26
  • Мнения: 1 546
О,да! Понякога, когато имам bad - hair day както се казва  Laughing ... или ми цъфне някоя прИкрасна пъпка...или пък просто ми е едно смачкано и криво. Confused

# 27
  • Мнения: 1 424
Ами случва се да се чувствам грозна  Rolling Eyes зависи от настроението ми.Понякога,когато ме налегнат черни мисли се мисля  за грозна и дебела  Confused

# 28
  • Мнения: 13 769
`ми на, сред толкоз `убавици търся си сродна душа Rolling Eyes

Ами намери я  Mr. Green

Ама сега като отслабна и си сменя прическата и гардероба, ще останеш сама  Crazy Пък ако и поумнея, цена няма да имам Wink

# 29
  • Мнения: 288
   Грозна-не.Само дето отвреме навреме се чувствам неподстригана, позакръглена, посмачкана.И като тръгна на шопингтерапия изпадам в ужас- огледалата криви, модата една грозна-грозна, дрехите едни тесни-тесни.Тогава влизам в една сладкарница, където всичко ми е по мярка, и след като поема необходимата доза ендорфини, пак съм си първа хубавица Mr. Green!

Общи условия

Активация на акаунт