Чувствате ли се грозна

  • 9 445
  • 120
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 658
Май напоследък често ми се случва да си мисля че съм грозна/по-скоро-отрепана/ Откакто почнах и работа - не ми стига времето занищо, безкрайно уморена съм и нямам желание за нищо друго освен за smile3524

# 106
  • Мнения: 1 290
Грозна не,но дебела да  Rolling Eyes

# 107
  • Мнения: 1 165
Грозна не е точната дума, но не мога да кажа , че няма моменти, в които се чувствам със спаднало самочувствие и си мисля, че съм непривлекателна.Добре, че бързо ми минава, поне засега. Simple Smile

# 108
  • Мнения: 560
Да бе,грозна-ми то ми иде да си посегна....толкоз си се аресвам! smile3532

# 109
  • Мнения: 4 195
Не, разбира се.Никога.

# 110
  • Мнения: 7 723
Първите 3-4 дена от месечния ми цикъл се чувствам доста зле. Имам чувството, че съм най- грозната и отблъскваща жена на света  Shocked
Е, на петия всичко си идва на място - възвръща ми се тонуса и настроението, а това влияе и на външния ми вид  Peace

# 111
  • Мнения: X
Понякога.....

# 112
  • Мнения: 25
Не! Понягога се чувствам отпаднала... 

# 113
  • Мнения: 1 354
Понякога когато видя някоя страшна красавица,колкото и да е изкуствена,се чуствам идиотски.Финансовите възможности на много момичета им позволяват да са като модели,с идеални фигури,дрехи,абе цялостна визия,обаче аз не съм сред тях и може би това е причината.Случва ми се да се смятам за грозна,но не повече от три пъти в седмицата Wink

# 114
  • Мнения: 9 131
Понякога когато видя някоя страшна красавица,колкото и да е изкуствена,се чуствам идиотски.Финансовите възможности на много момичета им позволяват да са като модели,с идеални фигури,дрехи,абе цялостна визия,обаче аз не съм сред тях и може би това е причината.Случва ми се да се смятам за грозна,но не повече от три пъти в седмицата Wink
При мен е същото Confused
Често се подтискам от факта, че хората с големи финансови възможности могат да си позволят да се обличат и да носят красиви неща.
Няма какво да се заблуждаваме...красивите неща струват пари. Вече стана така, че дори "Димитровградските" дрешки са на безумни цени Rolling Eyes

# 115
  • У дома
  • Мнения: 96
НЕ, НЕ И НЕ !!!

# 116
  • Мнения: 2 492
Мацки , какви са тези теми ... чуствате ли се грозни ?!? Crazy
Всеки има лоши дни , ставаш , поглеждаш се и оооооооо ужас това аз ли съм , пъпчица тук , тена малко бледичък , косата заела странна форма ... обуваш си дънките , тръгваш да закопчаеш копчето и ?!? лелле и съм надебеляла . #Cussing out
Ама в такъв ден , аз не си казвам ... грозна съм , а просто си казвам , че не ми е ден и трябва да се вземат някакви мерки по наболелите въпроси ... а не да се тръшна , грозна съм , дебела съм ... дрън , дрън .
Тя и Дженифър Лопес си има кофти дни , а да не говорим за снимки на известни актриси , модели , притежаващи милиони , обградени от фризьори , гримьори и каквото още се сетите и пак хванати в такива моменти , дето аз още не съм се виждала , а пък за моя външен вид си се грижа само аз .
На мен от малка родителите ми постоянно са ми повтаряли колко съм красива , колко съм чаровна и т.н. Ясно , че едва ли съм била най - красивата , но това е по - добрия вариант ! ThinkingПолзата от цялата работа , имам самочуствие , на което трудно повлиява нещо . Laughing
А имам приятелки , красиви като капки и какво , като малки са им спестявали добрите думи с цел да не ги "развалят " , нямат самочуствие , обличат се безлично , защото ги е страх да изпъкнат , страх ги е какво мислят хората за тях . Crossing Arms
Винаги ще има по - красиви , по - умни , по - богати , но трябва да разберете едно , никога няма да има втора като вас , същата , всяка от вас е уникална и трябва да се държи точно като такава .
Айде казах си лекцията , но нямаше как да се сдържа , на подобни изказвания ... били грозни , както баба ми казваше ... нямате си работа !!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 117
# 118
  • Sofia
  • Мнения: 7 041
Вече стана така, че дори "Димитровградските" дрешки са на безумни цени Rolling Eyes

Нещо не разбрах!  newsm78

# 119
  • Мнения: 2 159
не ми се е случвало Naughty

Общи условия

Активация на акаунт