Чувствате ли се грозна

  • 9 432
  • 120
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 317
понякога

# 31
# 32
  • Мнения: 1 986
 Чак пък грозна не съм се чувствала Thinking,но пък че е имало какво да се желае- да Peace Всеки има такива дни на "непоносимост към собствената персона" Wink

# 33
  • Мнения: 221
не
прекалено съм убава  Crazy

# 34
  • Мнения: 2 956
често се чувствам грозна, уморена, смотана и дебела.
всичко е въпрос на самочувствие.

Peace и аз така...

# 35
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
...ами не всеки ден съм в блестяща форма, но общо взето не се оплаквам!

# 36
  • Мнения: 502
колкото и нескромно да прозвучи -харесвам се Wink, е имало е случаи когато не съм одобрявала външния си вид,но като цяло се харесвам.

# 37
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
понякога

# 38
  • Мнения: 3 453
Дори не ми е минавало през ума камо ли да го чувствам

# 39
  • Мнения: 4 076
Надали има някоя, която винаги да се чувства хубава, а тази, която го твърди със сигурно послъгва  Laughing
И защо да го правя?Да избивам някакви комплекси ли?Не,че нямам,намират се,но наистина се чувствам така.И още по-хубавото е,че хората край мене ги виждам или красиви,или само неподдържани.Всеки вижда това,което иска да види Peace

# 40
  • Мнения: 6 461
Не ...... Flutter.на красавица като мен дума не може да се каже че е грозна камо ли да се чувства такава............. Crazy... Mr. Green

# 41
  • Мнения: 2 849
Понякога , да . Rolling EyesСкоро със сестра ми разглеждахме мои снимки ,стари ,ами то друг човек видях . Rolling EyesСега съвсем се изоставих нещо ,понякога нямам  време и желание и да се среша . Embarassed

# 42
  • Мнения: 7 430
Чак грозна не, но не се чувствам добре в собствената си кожа  Tired

# 43
  • София
  • Мнения: 5 606
Грозна не се чувствам в никакъв случай, но откакто родих се чувствам дебела!!! Ама иначе не грозна

# 44
  • Мнения: 661
колкото и нескромно да прозвучи -харесвам се Wink, е имало е случаи когато не съм одобрявала външния си вид,но като цяло се харесвам.
И при мен е така!

Общи условия

Активация на акаунт