Манго тема - 18

  • 80 961
  • 963
  •   1
Отговори
# 255
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Vanian - Благодаря много, може и да са съм се надценила и май ще ми е голямо. Изглежда, че ще го връщам.
Не бързай да го отписваш първо го пробвай.Вталено е якето,но не силно както показаното по-горе червено,но пък със суитчър и по спортна визия стои много сладко,а и щом другото ти е ХЛ това няма да ти е толкова огромноо,че да не се трае все пак са два съседни размера.

# 256
  • Мнения: 530
Някакви новини относно забавените поръчки от 10-11.03.? Има ли вече доставени такива? Аз все още чакам, но май започвам да губя надежда:(

# 257
  • Варна
  • Мнения: 3 247
Някакви новини относно забавените поръчки от 10-11.03.? Има ли вече доставени такива? Аз все още чакам, но май започвам да губя надежда:(
В понеделник получих поръчка, направена на 13.03.

# 258
  • Мнения: 1 147
При мен няма никакво движение, поръчката е изпратена уж на 11.03. Нямам и имейл, че имат някакъв проблем и не знам да я чакам ли изобщо.

# 259
  • Бургас
  • Мнения: 10 358
И аз взех да губя надежда, че ще си получа роклите. А две от тях страшно ги искам. 🙁

# 260
  • Мнения: 809
Моята поръчка от 10 .03 ще я доставят уж днес . Сумата по наложения е различна от тази в поръчката та да видим ..... чудя се дали да не я откажа направо .

# 261
  • Пловдив
  • Мнения: 4 145
Би трябвало тези дни да има раздвижване с поръчките, защото вчера получих моята от 17-ти, за която бях получила онзи мейл за забавянето.
Дано всички получат забавените поръчки!

# 262
  • Мнения: 273
И аз още не съм получила поръчката от 11 март. Получих мейл за забавяне, но от тогава нищо. В сайта на Еконт няма данни за пратката.

# 263
  • Бургас
  • Мнения: 10 358
Има намаление в Аутлета и си поръчах отново двете рокли от злополучната поръчка на 10.03 на същите цени. Дано само този път да ги получа.

# 264
  • София
  • Мнения: 495
Може ли да споделите кои рокли сте харесали?

# 265
  • Бургас
  • Мнения: 10 358
Тази е едната https://www.mangooutlet.com/bg/women/dresses-and-jumpsuits/flora … &busqref=true
И тази другата - https://www.mangooutlet.com/bg/women/dresses-and-jumpsuits/flora … &busqref=true

В поръчката от 10.03 имах още една, но за нея размислих и този път не я поръчах.
Ако дойде първата пратка с трите рокли, в което се съмнявам вече, ще я откажа.

# 266
  • Мнения: 383
Момичета, някоя получи ли поръчка от 17.03. Чудя се да я чакам ли въобще.

# 267
  • Мнения: 2 702
Втората рокля я имам, подплатата прозира и трябва да се носи с друга, нося С размер - като торба ми е, без колан не става.

# 268
  • Мнения: 75
Моята поръчка от 11.03 също все още не идва, а имам и една от 25.03, но се чудя дали и тя ще дойде..

# 269
  • София
  • Мнения: 2 066
Мария, аз имам първата рокля. Хубава е за тази цена. Взех XS и даже ми е леко тясна в кръста - тоест според мен си отговаря. Ако случайно дойде моята поръчка от 10.03 мисля да я откажа. Пренасочих предвидените пари в друга покупка вече Blush

Аз бях поръчала тази: https://www.mangooutlet.com/bg/women/dresses-and-jumpsuits/flowy … 7045956.html?c=56 за 25лв и само за нея леко ме е яд.

Общи условия

Активация на акаунт