Манго тема - 18

  • 81 133
  • 963
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 8 785
Поръчала съм сако за ММ, но в бързината друг номер…

Та сега трябва да го връщам.
Някой беше питал за изпращане с dhl? Колко струва чрез тях вместо с пощите?

Пуснах го я размените, но се съмнявам да се намери желаещ, затова предпочитам да го върна.

# 301
  • Мнения: 865
Коментирали ли сте тези обувки? Или някой да ги има?

# 302
  • Мнения: 1 678
Аз ги имам, хубави са, но сгреших да взема по-малкия номер и ми теснеят. Мисля ги още .

# 303
  • Мнения: 1 000

Някой дали има тази, за помощ с размер, колебая се дали не е умалена, особено в бюста. Ето и подобна https://shop.mango.com/bg-en/women/dresses-and-jumpsuits_c20249297. Btw, не по темата,  на абс. същата цена са и в др сайтове, където има и отстъпка и бързо безплатно връщане Simple Smile

Последна редакция: пт, 15 апр 2022, 13:21 от BrightT

# 304
  • Мнения: 865
Аз ги имам, хубави са, но сгреших да взема по-малкия номер и ми теснеят. Мисля ги още .
А може ли снимка на живо как изглеждат или дали са по-обикновен модел отпред или имат малко по-особенна форма?

# 305
  • Мнения: 1 846
Здравейте, момичета за острите обувки на манго с един номер по-големи ли трябва да си взема? Не виждам таблица с размери и се притеснявам да не са малки или пък големи.
Да, уточня от този тип.

# 306
  • Мнения: 727
Здравейте! От години пазарувам от Манго, но напоследък нещо вече не съм сигурна какво ще дойде. Материи различни от снимките, размери неотговарящи, но това което получих днес направо ме ядоса. Поръчах това https://www.mangooutlet.com/bg/women/dresses-and-jumpsuits/ruche … &busqref=true , получих мръсно бял парцал със следи от керемиден фон дьо тен.
Та като ми мине ядът се връщам назад, за да прочета как ставаше връщането😡

Последна редакция: пт, 15 апр 2022, 20:16 от Hope17

# 307
  • Мнения: 714
irriska, благодаря. Аз май ще изчакам...нещо се колебая за размера...Ти точен номер ли поръча? Аз съм бюст, не пищен, но има и ме притеснява, че там ще поеме обем и може да  опъва, ако е М. Иначе нося Л, но рокли на Манго  Л ми зяпат под мишниците 🙄
Моята е точен номер. Нося Л и това поръчах.

# 308
  • Мнения: 226
Момичета,
искам да попитам следното: поръчах боти, изпратиха ми два различни номера. Върнах ги. Преведоха ми парите за тях. Но не и за пощенските разходи ( в пратката съм приложила разписката). Писах им - нищо вече седмица.
При вас отделно ли са превеждали разходи за транспорт и за колко време?
Може би трябва пак да им пиша?

# 309
  • Сливен
  • Мнения: 4 089
Пиши до откат.

# 310
  • Мнения: 3 922
Аз писах два пъти. След втория, ми взстановиха  пощенските.

# 311
  • Мнения: 994
И аз два пъти. На ударени се правят.

# 312
  • Мнения: 8 785
Искам да попитам при връщане къде отбелязвате банковата сметка?

Колебая се дали да Заменя за друг размер сако или да искам връщане на сумата.

Постоянно Не е наличен размерът и се чудя какво да заявя, в случай че изобщо не ми намерят номер, ще ми възстановят ли парите?

А когато връщате използвате ли същия кашон или купувате нов?
Само ако са изпратени с пощата ли възстановяват сумата за разходите ?

# 313
  • Пловдив
  • Мнения: 4 154
Искам да попитам при връщане къде отбелязвате банковата сметка? - в сайта в профила Ви

Колебая се дали да Заменя за друг размер сако или да искам връщане на сумата. - пишете за замяна, ако не е наличен, те сами ще Ви кажат, че ще върнат сумата

Постоянно Не е наличен размерът и се чудя какво да заявя, в случай че изобщо не ми намерят номер, ще ми възстановят ли парите? - да, ще върнат парите за самата стока.

А когато връщате използвате ли същия кашон или купувате нов? - същия кашон

Само ако са изпратени с пощата ли възстановяват сумата за разходите ? - разходи за пощенски се възстановяват само ако е дефектен артикулът - за аутлета става въпрос. От основния сайт връщането е безплатно

# 314
  • Мнения: 3 922
Въпреки, че в сайта пише, че дрехите при връщане трябва да са в същия кашон, от нашата поща ми го върнаха, и ги сложиха в един от техните жълти бабъл-пликове. Нямаше проблем впоследствие с Манго и ми възстановиха всичко. Така, че може да не използвате техния кашон. И без това тежи към 300-400 гр само той, а цената на пратките е на килограм.

Общи условия

Активация на акаунт