Манго тема - 18

  • 80 960
  • 963
  •   1
Отговори
# 285
  • Бургас
  • Мнения: 1 135
Идвам с новина, че поръчките от 10 и 11 март са вече в България.
Проверете пратките си.
Утре очаквам да се похвалите с новите си придобивки.

# 286
  • Мнения: 2 702
Аз чакам утре риза, поръчана на 26 вечерта.
Днес поръчах и две от блузите с къс ръкав, за които споделиха потребителки, че са доволни.

# 287
  • Мнения: 107
Здравейте, за съжаление моята първа поръчка от манго аутлет беше неуспешна и се налга да върна якето, защото ми е голямо. Мога ли да го върна с DHL например или с друга куриерска фирма, както пише на сайта им? какъв е вашия опит?
3. SEND THE ITEM

Visit any courier service and send your parcel. Alternatively, and for greater security, send it by registered mail or with acknowledgement of receipt.

# 288
  • Мнения: 1 167
С БГ пощи е най-евтино.

# 289
  • Мнения: 1 147
Идвам с новина, че поръчките от 10 и 11 март са вече в България.
Проверете пратките си.
Утре очаквам да се похвалите с новите си придобивки.

Тъкмо получих смс от Еконт, а я бях отписала. Поводът за който ми трябваха нещата мина де, но пак ще си я взема.

# 290
  • София
  • Мнения: 1 737
Получих днес поръчка от 14.03. Но два артикула липсват. А платих цялата сума. На кого да се оплача 🥺

# 291
  • Мнения: 7 182
На мен вместо рокля ми пратили тениска,  която струва сигурно наполовина от цената на роклята, писах им - най-любезно ме молели да съм им върнела грешния артикул и това е, пиша им пак - кога ще получа моя артикул - ами когато получат те грешния, върнат от мен, ако имат моя - щели да го пратят. Трето писмо - а ако го нямате, пак питам - тогава ще върнем парите. Да отбележа във формата - в коя форма питам, след като в нея са отбелязани само поръчаните от мен артикули, къде да отбележа върнатия, няма такава графа. Ами да го отбележа... Laughing
С трима различни водих кореспонденция..., отказах се да връщам, ще загубя и пощенски и още нерви, а и грешния артикул вероятно. Не си струва, но обслужването е ужасно.

# 292
  • Мнения: 282
Две сгрешени поръчки имам.Хайде при едната нещата се наредиха,защото момичето ,чиято поръчка беше при мен,ми възстанови парите .Така и не получих моята поръчка.Втория път обаче получих съвсем различна рокля,която за нищо те ставаше.Отделно имам няколко артикула с дефекти.Трудното връщане и комуникация  с тях, напълно ме отказаха да пазарувам повече от сайта,въпреки че има хубави  попадения.

# 293
  • Мнения: X
Някой има ли тази рокля?
https://www.mangooutlet.com/bg/women/dresses-and-jumpsuits/frill … 7008640.html?c=43
Да сподели за горната част- отваря ли се под мишниците? Не искам да стеснявам, но по- малката може да опъва...

# 294
  • София
  • Мнения: 1 737
Споделям какво се случи, след като получих пратка без 2 артикула във вторник. Писах им веднага, отговориха мигновено! В петък парите ми бяха по сметката! Доволна  😊

# 295
  • pomorie
  • Мнения: 848
Някой има ли от тези модели дънки?Ако може да ме насочите ,като размери,понеже са 100% памук...https://www.mangooutlet.com/bg/women/jeans/mom-100-cotton-jeans_ … 7001059.html?c=99.      https://www.mangooutlet.com/bg/women/jeans/dart-slouchy-jeans_87044044.html?c=68

# 296
  • Мнения: 713
Някой има ли тази рокля?
https://www.mangooutlet.com/bg/women/dresses-and-jumpsuits/frill … 7008640.html?c=43
Да сподели за горната част- отваря ли се под мишниците? Не искам да стеснявам, но по- малката може да опъва...
Взех тази рокля миналата година и е много хубава. Не се отваря под мишниците при мен, но стърчеше на раменете. На дъщеря ми й лепна и й я дадох.

# 297
  • Варна
  • Мнения: 3 247
Една малка поръчка получих днес и всичко е ОК.
Риза размер S. Много много съм доволна, мека материя, стои отлично, има и еластичност.

Пуловер размер S. Имам от преди розовия, сега получих ягодата. Много мек и чудесен модел, като за 7 лв. е отличен.

Яке размер S в бежово. Много ми хареса. Ръкавите идват малко къси, да го имате предвид. За мен е ОК и като материя, размер и модел.

# 298
  • Мнения: X
irriska, благодаря. Аз май ще изчакам...нещо се колебая за размера...Ти точен номер ли поръча? Аз съм бюст, не пищен, но има и ме притеснява, че там ще поеме обем и може да  опъва, ако е М. Иначе нося Л, но рокли на Манго  Л ми зяпат под мишниците 🙄

Последна редакция: нд, 10 апр 2022, 22:54 от Анонимен

# 299
  • Мнения: 1 846
Здравейте, момичета за острите обувки на манго с един номер по-големи ли трябва да си взема? Не виждам таблица с размери и се притеснявам да не са малки или пък големи.

Общи условия

Активация на акаунт