Манго тема - 18

  • 80 935
  • 963
  •   1
Отговори
# 945
  • Варна
  • Мнения: 1 952
Здравейте!
Бихте ли казали това яке дали си отговаря на размера - уголемени /умалени ?
За първи път ще поръчвам Simple Smile

https://www.mangooutlet.com/bg/boys/jackets-and-coats/hood-quilt … 754.html?c=99&n=1

# 946
  • Мнения: 2 559
Здравейте, и аз поръчах доста неща в петък - и лятни за мен и за децата. Обаче нямам опит с размерите им, за мен поръчах дънки 38ми номер, аз си нося 38ми, отговарят ли си? От рокля поръчах С, нямаше по-голяма, дано не е къса. Поръчах и Л един гащеризон, изобщо сбирщина, каквото имаше. На децата взех по-големи, че нали за лятото и пролетта, пък и минавам сушилня - там как е , умалени ли са?

# 947
  • Сливен
  • Мнения: 4 062
за мен детското е умалено,за дънки си отговарят поне това което съм купувала,с изключение на модел Elza/Elsa,ако го има.Той е умален с 1 номер.

# 948
  • Мнения: 4 438
Писала съм няколко пъти до центъра за обслужване да ми отменят поръчка, напревена преди минути. Отговарят автоматично, че не е възможно.
Комуникацията с тях е все по-тромава.

# 949
  • Мнения: 1 166
Детското е умалено, а дънките си отговарят. Като цяло, според мен, си отговарят номерата за възрастни. Може би сега с тази оувърсайз мода може да се получи някоя грешка в преценката.

# 950
  • Мнения: 2 559
Супер, за децата поръчах по-големи, значи ще са им добре. Благодаря ви много, чакам с нетърпение и ще се похваля Simple Smile

# 951
  • Мнения: 152
Моето дете носи 98-ми номер / 2-3 години и от новородено дрехите са му голяма част от Манго аутлет. Всичко е точно, не бих казала умалени за по-малки деца.

# 952
  • Мнения: 532
Здравейте,от поръчка от Mango с 2 артикула пуснах заявка за куриер,но ме нямаше ,когато той дойде и съответно в профила си артикула е изчезнал от възможност за връщане.Пуснах заявка за другия за да мога да го извикам отново☺Проблем ли е да пусна първия артикул ,когато той дойде?

# 953
  • Мнения: 2 559
Моето дете носи 98-ми номер / 2-3 години и от новородено дрехите са му голяма част от Манго аутлет. Всичко е точно, не бих казала умалени за по-малки деца.
Моето е на 3,4 год, купувам й 104/110, като 104 са й точни , та купувам вече повече 110, защото минава и през сушилня (води се май 4-5год). Поръчах й клинчета за 5-6 год, но и да са дълги не е проблем. На каката поръчах 2-3 тениски за 164 см, тя е висока 146-150 , нищо че е на 8,6 год Simple Smile. Но и да са дълги пак не е проблем, може на мен да станат, аз съм едва 165 Simple Smile

# 954
  • Мнения: 3 922
Поне с един-два номера са умалени детските. Многократно е коментирано.

# 955
  • Мнения: 592
Макар и с по 4-5лв надолу от спрямо миналата седмица, доста от нещата ги няма, особено детските. Доволна съм, че не чаках до вчера-днес.

Последна редакция: пн, 21 ное 2022, 14:21 от greenbabybee

# 956
  • Мнения: 5 313
Момичета, тази рокля дали отговоря на номера https://www.mangooutlet.com/bg/women/dresses-and-jumpsuits-long/ … 328.html?c=43&n=1 ?

# 957
  • Мнения: 36 032
Моля някой да пусне нова тема.

# 958
  • София
  • Мнения: 2 636
Здравейте, и аз поръчах доста неща в петък - и лятни за мен и за децата. Обаче нямам опит с размерите им, за мен поръчах дънки 38ми номер, аз си нося 38ми, отговарят ли си? От рокля поръчах С, нямаше по-голяма, дано не е къса. Поръчах и Л един гащеризон, изобщо сбирщина, каквото имаше. На децата взех по-големи, че нали за лятото и пролетта, пък и минавам сушилня - там как е , умалени ли са?

Аз също нося 38-ми размер за дънки и тези, които съм поръчвала са ми ок. Но съм си купувала по-широки модели, не знам скини примерно дали ще са добре. Размер S си отговаря. На мен М ми е голям за рокли. Ако носите S, L гащеризон ще Ви е вероятно много широк. За детето каквото съм поръчвала е било точно.

# 959
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Поръчах два съседни размера за по сигурно.

Общи условия

Активация на акаунт