Манго тема - 18

  • 80 861
  • 963
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1
Здравейте!Поръчах едно палто от аутлета на Манго и го платих с картата си.Ако не го взема от куриера и директно го върнат,ще ми върнат ли парите или трябва задължително да го взема и върна с бгПощи?

# 31
  • София
  • Мнения: 700
Да, няма намаления като предишните години
А в секцията дънки е пълна скръб - едни и същи цветове и модели сигурно от 7-8 месеца се мотаят...
Направо изгубих хъс за пазаруване Grinning Grinning

# 32
  • Мнения: 2 657
Аз установих, че Зара са още по- пълна скръб- там всичко, което поръчах, замина обратно.
Масовка стана неотговарящи номера, нискокачествени материи, грозни кройки и дрехи с евтин вид.
На Манго дънките са идея по- добре от тези на Зара.
Криза, какво да се прави!😂И тях ги е налегнала.

# 33
  • София
  • Мнения: 700
О, от Зара имам няколко греди и там не припарвам...
Съгласна съм, че са по- зле, а не си обяснявам защо магазините им са препълнени винаги, а опашките за пробните са до входа....

# 34
  • Мнения: 4 571
Защото са евтини дрехите и все още много хора смятат, че да си облечен в дрехи на Зара е някакъв престиж.
Чакам пратка от Манго сега. Дребни неща, под 10лв, ще дам отчет.

# 35
  • Мнения: 2 657
Какъв престиж, какви пет лв?
Говорим за влошаване на качеството на материите, разминаване в номерацията и т.н . Много добре помня как изглеждаха дрехите на Зара преди десетина години и как се чудих кое да избера от няколко, а сега и с компромис не мога да се прежаля за едно.
И кое му е евтиното на едно палто за 150 лв. или панталон за 60? Не мисля , че с подобни цени трябва да изглеждат като парцали.

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 9 725
Абсолютно се съгласявам, все по-трудно е да се намери нещо хубаво в Манго, а Зара вече дори не си правя труда да влизам, от поне година нищо не съм харесала там. Минах на други марки в търсене на по-добро качество.
Иначе да кажа, че се харесвам в тази рокля:
https://shop.mango.com/bg/%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8/%D1%80%D0%BE% … 7015130.html?c=56
Материята е изкуствена (ех, какви хубави рокли имам от Манго отпреди няколко години), но кройката е добра и стои хубаво.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 3 245
NBM Аз имам същите рокли в тъмносиньо и бежово линк взети за по 20 лв от аутлета. Много хубави, имам и саката към тях. Единствено леко ми опъват на ръкавите като вдигам ръцете Simple Smile

# 38
  • Мнения: 713
Вчера се възползвах от кода за -30 % и пуснах следните неща, като хванах сгрешеното сако в моя размер:

Скрит текст:

За дъщеря ми връхна дреха от изкуствена кожа и рокля:
Скрит текст:
Скрит текст:

И да покажа как стои черното овърсайз палто, което решихме да оставим:
Скрит текст:
Скрит текст:
Не са много добри снимките, но може да се добие представа.

# 39
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Ех, че хубаво гардеробчееее...

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 9 725
NBM Аз имам същите рокли в тъмносиньо и бежово линк взети за по 20 лв от аутлета. Много хубави, имам и саката към тях. Единствено леко ми опъват на ръкавите като вдигам ръцете Simple Smile

Благодаря за информацията, всъщност все още ги има в аутлета, пуснах една червена:
https://www.mangooutlet.com/bg/women/dresses-and-jumpsuits/tailo … 7010030.html?c=70
С кода за -30% излезе 25лв, чудесна цена.
Пуснах и това долнище в сиво за 17.50:
https://www.mangooutlet.com/bg/women/trousers/knit-jogger-style- … 7084039.html?c=02

# 41
  • Мнения: 3 252
И аз имам роклите и саката и съм супер доволна. Аз имам синя и бежова рокля. Купувах ги на 20-тина лева преди 2 години.

# 42
  • Мнения: 14 490
Опитвам се да пусна поръчка в аутлета с кода за 30 %, но от 109 лв. ми намаля само 3 лв. Не мога да разбера защо, всичко е от намалените продукти, общо 5 неща (от детската секция, но то важи и за там).

Някой ако има идея?

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Може ли да ми измерите колко е дълга тази рокля?

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 9 725
Не намалява всичко. При мен едни обувки не се намалиха. Дай скрийн на кошницата, за да пробваме с твоите неща.

Общи условия

Активация на акаунт