Манго тема - 18

  • 80 771
  • 963
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 14 471
Ето



Намаля само червената блуза

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 9 688
Не намалява нищо маркирано с New Collection, а едното детско яке мисля го виждам точно в тази колекция.

# 47
  • Мнения: 14 471
Не намалява нищо маркирано с New Collection, а едното детско яке мисля го виждам точно в тази колекция.

Всъщност като отидеш на детски дрехи, заглавната страница пак е с този код и като натиснеш shop отваря страница с продуктите, за които би трябвало да важи намалението. Всичките неща в кошницата ми ги има там.

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 9 688
Сигурно нарочно са го направили така, но пък изрично са написали, че не важи за New collection.

# 49
  • Мнения: 3 231
Може ли да ми измерите колко е дълга тази рокля?
кой размер - аз имам 42?

# 50
  • Мнения: 3 708
Някой им али от тези панталони,хубави ли са и как са като размер?
https://www.mangooutlet.com/bg/women/trousers/cotton-leggings-wi … html?c=56&n=1

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Може ли да ми измерите колко е дълга тази рокля?
кой размер - аз имам 42?
Моля те измери го, ще ме ориентира. Ако е удобно и талия и бюст, за да преценя кой номер да поръчам.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 3 242
Може ли да ми измерите колко е дълга тази рокля?
Моите са размер М. Ширина на талия 36 см, на бюста 44 см, дължина от врата до долу 95 см. Имат еластичност. Според мен са умалени с номер, по принцип поръчвам S, но тези М са ми добре.

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Много благодаря!

# 54
  • Мнения: 488

Дами, моля ви да споделите дали действително тази рокля идва умалена с 1 номер. Аз нося S размер и поръчах същия  номер, но ако ще ми е тясна, да отказвам поръчката. По принцип имам коремче и не ми харесва да ме описват в тази част дрехите. Благодаря на отзовалите се.

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 9 688
Мога да измеря S, защото вече имам синята от основния сайт.
Под мишниците е около 41см
Талия - 34см
на ханша някъде около 43-44см меря.
Имайте предвид, че платът има лека еластичност.
Честно казано по принцип влизам в ХС, макар че напоследък леко ми опъват, сега поръчах С и ми е добре, та може би има склонност да е леко умалена, но не много. По-скоро, заради еластичността, ще е различно как ви стои, аз не исках да я опъвам никъде, затова взех С.
Също обръщам внимание, че посочените два модела (от друга потребителка и мен) май не са съвсем идентични.

# 56
  • Мнения: 2 608
Някой им али от тези панталони,хубави ли са и как са като размер?
https://www.mangooutlet.com/bg/women/trousers/cotton-leggings-wi … html?c=56&n=1
Харесват ми , ще взема един 36.
Взех от тези-

https://www.mangooutlet.com/bg/women/trousers/zip-pocket-slim-fi … html?c=83&n=1

Много хубава кройка и плат , но 34 ми е малък.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 3 242
Да, NBM, моите не са точно същия модел, но платът е същият, а и кройката около талията и ханша ми се струва да е идентична. Ръкавите на сегашните обаче са по-добре измислени като че ли, та затова поръчах една червена М.
Благодаря, че даде размерите на S - правилно съм предположила, че ще ми е малка в талията и на бюста.

Между другото бях взела и два панталона от тази серия в обичайния ми размер 36. Оказаха се доста тесни, та ги размених.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 3 242
Не мога да редактирам последното си мнение, та добавям ново с отзиви за една малка, но сполучлива поръчка. Трите неща заедно с доставката излязоха 60 лв. Simple Smile

Jeans cropped straight fit размер 36. Много хубави, платът не е от онези твърдите, а цветът е чудесен.

Paperbag jeans размер S. Тези са ми любими Purple Heart Много мека и приятна материя, моделът стои чудесно. Вероятно и в XS щях да вляза, но щяха да ми стоят като на първите снимки. На мен ми стоят като на снимката на модела с кучето Simple Smile . Цветът е светло бежов. Много, много хубави.

Houndstooth print straight trousers 36. Хубав, стои добре. Има и черно коланче. Имам и полата от същата материя, ще дебна и сакото, дано го намалят.

Последна редакция: пн, 31 яну 2022, 19:23 от Ясмина

# 59
  • София
  • Мнения: 1 698
Напоследък не мога да си уцеля размера! Панталони - от 36 до 40, на късмет! За топовете - от твърдо М минах на С, най-редовно ги нося на шивачка. Сега греда и с пуловерите. Поръчах тази красота, страхотен е, но С ми е малък, ще се пръсна от яд , много ми харесва! https://www.mangooutlet.com/bg/women/cardigans-and-sweaters/zebr … 7005929.html?c=05  Дали ако го изпера и го поразтегна, ще успея да го разширя?

Общи условия

Активация на акаунт