Болки,тежест и стягане в гърдите.

  • 570
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здравейте,
На 24 съм и от седмица насам получавам много странни болки и усещания в гърдите. Стягане,тежест при поемане на въздух и болки,хрипане и кашлица ,която е много на рядко(няколко пути на ден).Отива чак към гърба ми ,но интересното и стряскащо е ,че получавам болки към кръста, към бъбреците,стомаха и то като стрели и отминава ,но на често. Вчера записах за час за Пулмолог -вътрешни болести ,но чак в Петък в 17ч. Предполагам ,че ще ми правят рентген и изследвания и чак в понеделник,вторник ще разбера. А аз до тогава може да съм полудяла Confounded Тъй като живея в Слънчев бряг и няма много лекари ,а и да има са с часове за много напред,както и в Бургас и просто вече притеснението надделява. Интересното е ,че не съм карала Ковид и знам ,че не е последствие от това. Но забелязох тази сутрин,тъй като съм пушачка,дръпна си няколко пъти и почват болките,до преди това имах си ,но не толкова тежки. Моля ако някой е изпитвал подобно нещо или има информация да сподели.
Благодаря Blush

# 1
  • Мнения: 1 409
Ако пулмологът не открие нищо, насочете се към кардиолог и невролог след това. На мен малко ми прилича на невралгия, но не се наемам да слагам диагнози.

# 2
  • Мнения: 321
Имате вече час за лекар, изчкахте до тогава. Желая ви успех и дано не  нещо притеснително.

Общи условия

Активация на акаунт