Бременни кърмачки?

  • 39 382
  • 617
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 829
Пепеляшка, страхотни предложения, много благодаря и аз за идейките! Мартин например още от преди раждането на бебата започна старателно да се прави на бебе, а сега е още по-зле. Явно ще трябва да го оставя "да го надживее"  Rolling Eyes

иначе той се приспособи да спи в своя стая - преместихме го около 3 седмици преди беба да се роди, но все още таткото спи на матрак в неговата стая, за да не го е страх сам. Особеното при нас е, че неговата стая е на 2рия етаж, а нашата спалня - на 1вия + стръмни стълби с 2 решетки за обезопасяване - една в горния край и една в долния  Crazy Не знам кога ще можем да го оставим да спи сам там.

# 106
  • София
  • Мнения: 4 381
Хайде и аз да се разпиша в темичката  Mr. Green Тези дни разбрах приятната изненада, а аз се чудех защо започна да ми става неприятно от кърменето. Особено лявата гърда почти не я предлагам. За сега дясната се понася. Кърмата силно намаля, започнаха промените в гърдите. В началото дори си мислех, че имам някакви други проблеми с гърдите и тичах до мамолога. Не можах да повярвам, като ми каза, че съм "абсолютно здрава жена към днешна дата". След няколко дни реших да си направя тест и така, появиха се 2 чертички.

Ще следя темата с интерес.

Леко бременеене и приятно кърмене  Mr. Green

Ей, Хедра, умееш да подготвяш почвата за новите попълнения  Heart Eyes

# 107
  • Мнения: 4 242
Ееее, страхотна новина! Hug Заслужаваше си чакането Simple Smile
Честито viv4o, лека и красива бременност ти желая и безпроблемно кърмене и занапред!   bouquet

# 108
  • Мнения: 1 896
Честито, viv4o!  Hug Много се радвам за теб и особено за това, че мистерията се разбули  Laughing
Желая ти прекрасни преживявания в очакване на бебчето и след това. Най-леката и щастлива бременност!

# 109
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Честито, Вивчо, леко бременеене и по-малко болезнени гърди!

# 110
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 840
Честито, Вивчо! Аз без бой си казвам, че излюбопитствах от Хедра за кого става дума и много се зарадвах! Сега мога да ти честитя официално Grinning

# 111
  • Германия
  • Мнения: 8 103
viv4o честито и лека newsm03

# 112
  • София
  • Мнения: 6 287
Честито и лека бременност! Heart Eyes

# 113
  • София
  • Мнения: 4 381
Благодаря, момичета, за милите пожелания  Hug

# 114
  • Мнения: 4 242
Открих топлата вода  Blush Нали кърмата спирала чак към 5-6 месец? При мен спря в края на 3-я, при положение че като забременях, се беше увеличила драстично. Гърдите ми наедряха значително поне с няколко размера, освен това и зърната ми станаха по-стегнати и твърди. Ива, свикнала с мекотата и еластичността преди, сега суче само зърното, правя забележка да отвори хубаво уста, захапва добре, но се "изнизва" само след секунди. Не мога и мога да я убедя да суче правилно, та сега само се залъгва според мен. Защото от болката всеки път се свивам и кърмата така и си отиде, макар тя да твърди че има млекце, което миришело много хубаво  Joy освен че е сладко.
Да видим какво ще се случи като дойде бебето  Thinking

# 115
  • Мнения: 541
Мери при мен болката изчезна защото и Борис спря да ме търси и да сучи, вече 10 дена, само от  време на време идва и ги гали и ги целува, аз си мисля че при нас беше това с кърменето, но да видим като се появят догодина бебоците, каква ли ревност ще е . Че и на кой по напред  Laughing


А на Viv4o  лека бременност желая, Честито да е, малко със закъснение както винаги.....

# 116
  • Мнения: 4 242
Да, аз знам че болката в зърната е от неправилния начин на засуквне, понеже и млякото почто го няма, Ива се стреми да си "изкара" все пак и забива горните зъби, чак белези оставя.
Явно все пак докопва нещичко, тия дни цялото семейство бяхме на легло от някакъв летен грип, сополи, гърло и отпадналост, беше ужасно, но Ива се размина тотално!

# 117
  • София
  • Мнения: 4 381
И Калина вече суче със зъби и нещата стават още по-болезнени. Дори усещам, че ареолата вече не е така еластична, както преди и това още повече затруднява положението.
Вече започнах да наблягам повече на приказките, как ще има много мляко и амчетата няма да ги боли, след като се роди бебето. Не знам още колко време ще издържа да я кърмя. Опитвам се бавно и постепенно да я отбия. До сега не съм й отказвала амче, но определено се пазария за кратко и внимателно сучене.

# 118
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
При мен нещата вървят към отбиване. Вече кърма нямам, само по няколко капки. И Мартина много лесно я убеждавам, че няма мляко и тя пуска.

# 119
  • Мнения: 594
Браво на вас! Аз докато се наканя да се запиша в темата и минах в отбора "бивши бременни кърмачки". От няколко дни мойто зверче отказва да суче, поглежда ме дяволито , казва "не" и бяга да си играе с баща си. Ще видим каква песен обаче ще запее като се появи бебчо  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт