Бременни кърмачки?

  • 39 439
  • 617
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 541
Еххх вие сте си добре, а аз как ще се оправям с трима догодина, на кой край да се завъртя, още от сега съм се замислила, но ще видим тогава.

Очаквам предложения  Laughing

# 91
  • София
  • Мнения: 6 318
Е, супер, Heart Eyes как се радвам на мама с близначета, аз тайничко се надявах вторият път да са двечки и в началото все питах доктора сигурен ли е, че вижда само едно бебе. Laughing

# 92
  • Мнения: 1 896
За спането честно казано и аз съм в чуденка и съм оставила нещата на импровизация. Ние сме във Варна и първите месеци ще сме без таткото, но леглото не е достатъчно голямо да се събираме тримата, поне не така че да ни е удобно. Засега спя с Жоро, а за бебето има едно мъничко и много удобно кошче, което мога да сложа до себе си. Но така или иначе ще го вземам при мен нощем и не знам как ще се поместваме тогава - може би ще се обръщам на обратно с главата - щото Жорката все още идва късичък и долната част на леглото е просторна  Laughing
Други идеи включват допълнително матраче на пода за баткото, но в началото той определено ще е по-чувствителен към местене отколкото бебето. А после ще се преместим и конфигурацията ще е друга, тогава ще има по-голямо поле за различни варианти.

# 93
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 856
Предложения от мен за сън Simple Smile
На запад се продават готови, но и тук могат да се направят лесно от майстори или по-сръчни половинки (аз всеки случай някой ден с второ ще заложа на такова):

http://common.csnstores.com/common/categories/large/21305.jpg
http://www.minitots.com/i/di.asp?image=/i/AR8200LG.jpg&w=500&h=500
http://www.mybondingbabies.com/catalog/images/nice.JPG
http://www.inventiveparent.com/babybunk.jpg


Вариант от плат (и дунапрен+платнена конструкция, по всяка вероятност):
http://www.pregnancystore.com/images/Snuggle%20Nest/Deluxe%20Snu … %20Bed%20Baby.jpg


За мама, татко, по-голямо дете + близнаци, виж, не се сещам за идеи  newsm78 Освен един кинг-сайз матрак 250 широк на 210 дълъг и всички натъркаляни на него...

# 94
  • Мнения: 4 242
Еххх вие сте си добре, а аз как ще се оправям с трима догодина, на кой край да се завъртя, още от сега съм се замислила, но ще видим тогава.

Очаквам предложения  Laughing

С близнаци ще е малко по трудно, но общо взето пак същото, децата едно до друго съвсем в началото, после като започнат да шават повечко можеш да си направиш разделител от дунапрен с калъф от плат (нямам снимка в момента), като огромна дълга пура. А и докато поотраснат, може голямото дете да е готово да се отдели и тогава близнаците ще са ти от двете страни. Heart Eyes
 При теб за начало ще проработи по скоро обратния на моя вариант (освен ако голямото дете не е вече отделено в собствено легло), бебетата в обща кошара (примерно еднoто долния, другото в горния край) долепена до спалнята а голямото дете до теб от другата страна  Rolling Eyes

# 95
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Аз само да издам под секрет, че ще има още едно попълнение към бременните кърмачки - ама ще оставя сама да си каже Laughing Просто много се зарадвах и изненадах, тъй че гледам да изклюкаря веднага Blush

# 96
  • Мнения: 4 242
ееее Хрис, ама не може да подлагаш на такъв тормоз бременните тука, грехота, айде да се издава бързо Heart Eyes

# 97
  • София
  • Мнения: 6 318
Да не си ти? Hug

# 98
  • Мнения: 1 896
Eй, Хедра, верно хвърли бомба!
Довечера кат ме гепи безсънието, ще прехвърлям наум форумните кърмачки да се чудя коя може да е - вместо овце да броя  Mr. Green

# 99
  • Мнения: 8 242
Аз само да издам под секрет, че ще има още едно попълнение към бременните кърмачки - ама ще оставя сама да си каже Laughing Просто много се зарадвах и изненадах, тъй че гледам да изклюкаря веднага Blush

Аз май го знам туй  Mr. Green (не съм аз  Crazy).. Ама понеже чух малко случайно разговора..
Тя ще си каже като реши  Hug

# 100
  • Мнения: 4 242
аааа мацкииии  Naughty забравили сте що е туй бременно безсъние явно, пък като има и какво да ти чопли мисълта съвсем  Crazy

# 101
  • Мнения: 8 242
Аз пък се навъртам тука, че искам да ви ставам колежка.. Ама ме е шубе още и се надъхвам  Mr. Green

# 102
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Духи, давай, нищо страшно няма Grinning

Ох, да ви се оплача, че да ми мине, по-скоро а си излея яда. На гости при свекито е нейната майка, т.е. бабата на мъжа ми, и живеят на долния етаж. Вчера имахме нагости един братовчед, и те бяха естествено. И по някое време Мартина се сети да си поиска. Вече го казва с цяло изречение "Цица цока мако още"/превод Искам цица да цокна още малко/. И оная ми ти бабка като започна. А, стига вече, на другото няма да има коластра, с прясно мляко ще го захранваш, коремчето ще я боли Мартина, и още, и още. Мъжът ми я отряза, но на следващя път се повтори. Този път и свекито пригласяше. Трябва да я отбиеш, че като отидеш да раждаш и после няма как да й даваш, че веднъж отбита не е хубаво. Аз разбрах намека за "лошите очи", обаче мъжът ми явно не го знае и попита защо. След отговора "Ами ще урочосва" и на нея се развика. Знам, че не трябва да им се връзвам, ама се дразня като все мрънкат на тая тема. И то и двете нямат никакъв опит с кърменето, едната е с 4 деца, кърмени по 0-20 дена, свекито също толкова.
Хайде, опаках ви се Sad

# 103
  • Мнения: 4 242
А Микки споко, и моята баба ме тормози всяка вечер като ходя да си полея градинката, изскача ми със същите аргументи, все едно по учебник са ги учили едно време а  Joy

# 104
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Споко, ама понякога ми кипва. Ама пред гостите не вървеше да се поозъбя, както аз си знам. Те и двете вече не смеят да ми пилят на главата с бабините девитини, защото знаят, че не си мълча. Затова явно използваха да си го кажат все пак.

Общи условия

Активация на акаунт