За цената на златото?

  • 6 174
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 495
В Стара Загора, и в двата магазина които миналата седмица посетих, цената му беше 28лв.за грам WinkМного скъпо в София беее Shocked

# 16
  • София
  • Мнения: 6 798
Информация от 11.09 - 35лв при арабина на Пиротска, 45 в един магазин на Солунска, пак 45 в ЦУМ...

# 17
Здравейте пак съм аз,но относно сравнението, че цената на златото в Турция и Хасково е еднаква ме съмнява защото повечето магазини тук зареждат от Турция и това ме кара да си мисля че е по евтино там..  newsm78   /защото все пак си слагат и процент отгоре/ Thinking



ако разбера че е изгодно златото в Турция непременно ще ви уведомя.. Wink  bouquet

# 18
V Turciq cenata za gram zlato bila 15 $ i nagore zavisi ot zlatoto  Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 185


Нямам си представа много от улиците около женският пазар.....ще се опитам да обясня все пак - има паргинк и преди не беше, но в момента те таксуват за синя зона, като пресечка на Пиротска е....как обяснявам само ooooh!....ако вървиш от халите по Пиротска ще стигнеш до тази къща - голяма е и се вижда.
Би ли обяснила пак къде се намира точно,че нещо не разбрах Praynig Peace

# 20
  • Мнения: 3 360
Ха,направо ме изумихте с цените ShockedКак 45лв?
Вярно ,че в Пловдив варира според изработката от 25 до 31 лв.Скоро обикалях и това е прясна информация!
Разгледай в заложните къщи и мен ако питаш -направи си разходка до друг град ако трябва-това са луди пари бе..... Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 17 407
Включвам се с един тъп въпрос.... В заложните къщи може ли да се обменя злато или само се продава newsm78

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Венера - мисля, че не. Или по-скоро, ти залагаш нещо. Плащат ти го и ако си харесаш нещо друго от там, си го купуваш. Та май в този смисъл е замяната в заложните къщи.

П.П: Честита бременност   bouquet и леко до края, а и най-вече накрая   bouquet

# 23
  • Мнения: 17 407
Шани, благодаря за отговора и пожеланията! И аз си мислех, че не може, ма рекох да питам...

Общи условия

Активация на акаунт