Онлайн пазаруване от ZARA и групата INDITEX - V тема

  • 60 953
  • 770
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 6 697
Аз ги ползвам за пазар. Найлонки не ползвам от много време.
Торби от waikiki или от зара ползвам.
От зара са тънки повечето и не стават за пазар. Поръчвала съм обувки - дойдоха с  торбичка много хубава - с логото на зара, плътна, с две малки дръжки. В Лидл ходя с на зара торбата Joy Joy

# 571
  • Мнения: 478
И аз съм с добри впечатления към техните торбички и понякога в тези малките на Zara събирам бельо/бански за изпът много са практични.

# 572
  • Мнения: 2 651
На Зара торбичката, която имам, не е с две дръжки, а с връзка, която може да се стегне.
Материята е като едноврвмешния тензух.

Последна редакция: вт, 05 юли 2022, 10:23 от Mateah

# 573
  • Мнения: 17 986
Сега е моментът- с безплатна доставка са.
Лесно се връща, бързо превеждат пари по сметка.
Имат и минус 10% при абониране за бюлетин.

Резервд ли са с безплатна доставка? Не виждам да пише на сайта

# 574
  • Мнения: 226
И аз използвам торбите на Зара, Масимо и  Уайкики за бельо, чорапи, чехли за баня...все дреболии в куфарите при пътуване.

Също събирам вътре умалелите дрешки на бебето, докато се съберат достатъчно за вакум торба.

И имаме една за домашно изпечения ни хляб.

# 575
  • Мнения: 4 246
Бяха с безплатна доставка до вчера!
Скрит текст:
Сега е моментът- с безплатна доставка са.
Лесно се връща, бързо превеждат пари по сметка.
Имат и минус 10% при абониране за бюлетин.

Резервд ли са с безплатна доставка? Не виждам да пише на сайта

# 576
  • Мнения: 226
Доволна съм от връщането в Zara. Светкавично бързо си получих парите.

Мислех, че ще изчакам по-големите им намаления, но ..... не ги дочаках. Вече направих доста поръчки в други магазини и май ще прескоча до Zara отново чак за зимните намаления Joy

# 577
  • Мнения: 4 012
Искам да ви попитам ако връщам в магазин, мога ли да заявя връщането чак като отида в магазина?
Ще се опитам днес да мина от там, но искам чак когато отида да го заявя, а не предварително, защото ще пътувам и тн.
Става ми сложно. Не съм връщала дл сега в магазин и не знам каква е процедурата.

# 578
  • Мнения: 84
Няма проблем да отидеш направо в магазина, показваш поръчката си от телефона и те маркират, че е върната. Парите обикновенно ги връщат в картата до няколко дни или седмица.

# 579
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 450
Искам да ви попитам ако връщам в магазин, мога ли да заявя връщането чак като отида в магазина?
Ще се опитам днес да мина от там, но искам чак когато отида да го заявя, а не предварително, защото ще пътувам и тн.
Става ми сложно. Не съм връщала дл сега в магазин и не знам каква е процедурата.
Щом ще ходиш в магазин, не трябва да заявяваш нищо през приложението за връщане. Просто отиваш на касата, показваш си баркода от поръчката на телефона и те ти маркират връщането и ти дават бележка. Пазиш я докато ти върнат парите, защото, ако има някакъв проблем тя е доказателство, че наистина си върнала стоките в магазина им

# 580
  • Мнения: 4 012
Благодаря ви за отговорите.
Мислех пе ще си получа парите на място, но и така е окей.
Хубав ден на всички! 💐

# 581
  • Мнения: 160
Мами, здравейте! Искам да закупя един артикул от Зара в Галерия Мол Бургас, обаче дамите там не искат да го запазят, докато изпратя човек от Еконт. Може ли съдействие. 60 лв.  е. Мога да изпратя паричките веднага. Благодаря!

# 582
  • София
  • Мнения: 9 470
Благодаря ви за отговорите.
Мислех пе ще си получа парите на място, но и така е окей.
Хубав ден на всички! 💐
В Зара никога до сега не са връщали пари на каса. Пари се връщат по оригиналното платежно средство.

# 583
  • Мнения: 4 012
Да, Копче. Аз до сега не съм в връщала он-лайн, но в магазин и логиката е напълно правилна, но явно аз съм я малко поукрасила. 😅
Оправих се бързо и бяха любезни. Много опашки обаче. А ходих на обед. Вечер не ми се мисли какво е.
Трябва да дам отзиви за каквото закупих, но ще се опитам след няколко дни, че сега съм малко заета Simple Smile

Последна редакция: пт, 08 юли 2022, 22:34 от Lale_Lili

# 584
  • София
  • Мнения: 2 044
Здравейте 😊
Кратък отчет от последната поръчка:

Лигав дебел плат, дълъг ми е и като цяло не съм "уау"


Приятна за лятото материя, но трудно се облича (или аз не успях да намеря от къде да разкопчея)


Хубав замисъл, но странно изпълнение в горната част.

Всичко си отива обратно.
Беше коментирано в темата, че ако се върне цяла поръчка с платена доставка че връщат и нея. Това сега тако ли е и ако се върне в магазин важи ли също?

Общи условия

Активация на акаунт