Неподходящи мъже

  • 13 740
  • 361
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 9 555
Моите отношения с неподходящ мъж продължават вече близо 2г. с няколко раздели и събирания. Мъжът е проблемен, обременен от семейната си история. След като си тръгнах за пореден път се върнах при него. И ето пак проблем - наскоро беше арестуван, лежа 24ч. в ареста, предстои дело, ще бъде осъден условно. Не знам какво да правя. Никого не съм обичала така силно , щастливи сме заедно, без него съм като болна, но подозирам, че проблемите, които създава няма да спрат. Близките ми много се настроиха против него.
Имам позната,която влезе в затвора заради любимият си иначе мутра. Само го казвам като факт.

# 331
  • София
  • Мнения: 19 507
Истина е, че на младини човек обича по-идеалистично и без много задни мисли. По възможност трябва да си го изживее, пък нататък - както дойде. Както пее Жо Дасен, слушах го сутринта:
"Да се чувстваш добре, да се чувстваме сами на света.
Да нямаш нищо, но да имаш целия живот."

Последна редакция: пт, 25 фев 2022, 13:24 от Cuckoo

# 332
  • Мнения: 3 350
Истина е, че на младини човек обича по-идеалистично и без много задни мисли. По възможност трябва да си го изживее, пък нататък - както дойде. Както пее Жо Дасен, слушах го сутринта:
"Да се чувстваш добре, да се чувстваме сами на света.
Да нямаш нищо, но да имаш целия живот."
Ти освен руски и френски ли панимаеш ? 🤣

# 333
  • София
  • Мнения: 19 507
Ти освен руски и френски ли панимаеш ? 🤣
Mais oui. Но английски ми е силата, френският беше отдавна.

Руски съм учила 10 години. Нормално за това време да го науча, ако за други е непосилно.... най-лесно се оплюват чуждите постижения. Гледам, че доста дечица се тълпят в 133-то, значи още е популярен.

# 334
  • Мнения: 3 350
Ти освен руски и френски ли панимаеш ? 🤣
Mais oui. Но английски ми е силата, френският беше отдавна.

Руски съм учила 10 години. Нормално за това време да го науча, ако за други е непосилно.... най-лесно се оплюват чуждите постижения. Гледам, че доста дечица се тълпят в 133-то, значи още е популярен.
Да, да, панятна. Сигурно с отвращениЯ гавориш тези 2 капиталистически езика ?

# 335
  • Мнения: 2 353
Mais oui. Но английски ми е силата, френският беше отдавна.
Мога само да ти се възхищавам.
За съжаление примерите тук във форума са много, когато говорим за хора само с български, който обаче не им е силата.

Последна редакция: пт, 25 фев 2022, 16:43 от Abuto

# 336
  • София
  • Мнения: 19 507
Да, да, панятна. Сигурно с отвращениЯ гавориш тези 2 капиталистически езика ?
Правилното е "с отвращением", както е вицът: Пью - но с отвращением…
Ако не знаеш, работещи в западните служби са учили (и сигурно още учат) руски. Вероятно на теб никакъв не ти се удава - ни социалистически, ни капиталистически. Но за това не са виновни Путин и Русия.

Съжалявам за офтопика, съфорумката спори не само с мен, но обърка темите.

# 337
  • Мнения: 3 350
А само с руски става ли да те вземат на Запад ? М?

# 338
  • Paris, France
  • Мнения: 14 473
А само с руски става ли да те вземат на Запад ? М?

Да. Без никакъв проблем. 🥳

# 339
  • София
  • Мнения: 19 507
Невена, ти ли знаеш или този стълб на НАТО?
Леле, да си трая, че току-виж я направили минитстър на отбраната, нали се търсят по-верни натовци от Янев.

# 340
  • Мнения: 6
Знам, че е малко извън темата, но ми се случва нещо много странно! Запознах се случайно с един мъж уж на бъзик, когато излизаме всеки път получавам дежа вю, писахме си всеки ден по цял ден, имахме взаимотношения всичко беше супер, повече от перфектно, той проявяваше грижа, внимание, към мен, когато ме прегръща пуслът му изскача, много е нервен и притеснителен покрай мен, даже бих казала неадекватен, но в последно време просто се крие от мен, като ми повтаря че е празен и не иска да ме наранява, не знам какво значи това, повтаря ми, че е мислел че в него има неща, които може да даде на другият,той всъщност ги дава, но това е отделен въпрос, когато се погледнем в очите усещам едно такова топло чувство, благо, нещо дълбоко, но не знам какво се случва, някой би ли ми помогнал, защото съм бвзсилна

# 341
  • София
  • Мнения: 35 332
Кое не разбра?
Остави го и продължавай натам.

# 342
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 315
Сигурно има друга.
Ние как се очаква да помогнем?!

# 343
  • Мнения: 6
Само повтаря, че нямало да повярва на жена, като му казах, защо просто не ми каза че не ме иска той ми каза, смяташ ли че знам какво искам,

# 344
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 315
Мъже с проблеми и личностни разстройства ли ти трябват?
Ако да, продължавай да се занимаваш...

Общи условия

Активация на акаунт