За болката по време на цикъл

  • 16 664
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 527
няколко дни преди цикъла имам болки а като ми дойде направо  smile3514без обезболяваш ти не мога......завиждам благородно Embarassedна тези които не усештат ништо

# 16
  • Мнения: 62
Денят, в който ми идва са страшни болки-не минавам без Аулин (който не върши кой знае каква работа, де  Cry) Няколко часа след като ми дойде М, болката отшумява... Изпадала съм в нещо като треска-изтръпват ми ръцете и краката-направо не знам къде се намирам. Абе кофти работа... И днес започва да ме боли корема, а аз така се надявах на 9 месеца спокойствие от МЦ..  Close Този път обаче, от няколко дни усещам някакво боцкане или придърпване ниско долу, което не е типично за моя цикъл.. Някой имал ли е такова "боцкане"?

# 17
  • Мнения: 497
Като спрях хапчетата около година пак нищо не усещах, но като почнахме да бебеправим, елате ме вижте hahaha, ям като луда 10 дни преди да ми дойде, гръдите ми стават двойни, боли ме кръст, ужас  Sick иначе нямам болки в корема - голямо успокоение  Joy

# 18
  • Мнения: 780
охххх Close много болна тема ми е това
и аз ям като луда една седмица по-рано болят ме гърдите корема откачам от него кръста главата абе пълна програма а освен това вдигам температура в деня в който дойде М и повръщам  Sick

# 19
  • Мнения: 2 120
След навършването на 33 години цикълът ми стана нормален, в смисъл не ме боли зверски. Забелязах, че с времето вече съм на 36 се нормализира, по-обилен, по-безболезнен. От 20 до 30 години ме болеше зверски. Сигурно съм с късно съзряване, хи-хи. Mr. Green

На мен отвратителни са ми няколко дни около овуто, пада ми кръвното, гади ми се и т.н.

# 20
  • Мнения: 2 825
Преди да започнем бебеправенето имах много болезнен цикъл, не можех място да си намеря първия ден. Като започнахме опитите стана още по болезнен, тъпчех се с обезболяващи и пак беше кошмарно. Радвах се, че беше много кратък - 4 дена, рядко 5  Simple Smile Сега, след аборта, е направо песен, почти не го усещам, но пък стана доста по-дълъг, понякога стига до 9 дена  #Cussing out  Малко преди да ми дойде и първия ден чувствам леко неразположение.
Гърдите винаги са си ме болели няколко дни преди цикъла (5-7), от както бебеправим тези дни се увеличиха на 14 дена, т.е. от ову до лелката. Болят целите, като тежести ги усещам  Blush и се подуват.
В месеца, в който забременях, имах ужасни ПМС и по-странни болки в гърдите - станаха огромни, но болката беше съсредоточена около зърната.
Дано съм ти помогнала, Стеф  Simple Smile
А ти се радвай, че не те боли, отвратително е всеки месец да ги преживяваш тия болки.

# 21
  • Мнения: 2 270
При мен няма разлика от преди опитите за бебче и след тях - нечовешки болки; първия ден направо място не си намирам от болка и съответно през 2 часа  - спазмалгон (течен), често в такива състояния си мисля, че умирам!

# 22
  • Мнения: 329
Стеф  и аз съм като теб.Нито гърдите ме болят или се оголемяват преди М нито имам силни болки.Получавам леки болки първият ден и от вторият вече нищо .Так че не се притеснявай не си само ти така.

# 23
  • Мнения: 780
pretty какъв е тоя спазмалгон бе мила  newsm78 ще си направиш стомаха на нищо  Thinking защо не пробваш с аулин и солпадеин мисля че са по-добри а пък и като гледам май си като мен аз преди само с течен аналгин, бусколизин и витамин С/микс/ спасявах положението но откакто пия тия двете съм супер и не ми се налага да ги пия през два часа а само сутрин и вечер достатъчно е няма болка   bouquet
пробвай  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 35 952
Нищо не усещам, не ме боли Peace

Преди да родя бях винаги с дисменорея

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
На мен пък тоя аулин така ми разбърка течението, пих го аз една сутрин в 4 усетих че ми идва, събудих се от болка и  го пих за болката помогна, но течението се обърка на другия ден 2 цял ден нямаше нищо  и вечерта пак текна доста обилно, и това се повтрои и на 4 ден май. А иначе ми тече 3 дни силно и  после само ми цапа.
Преди да забременея пак го бях пила ама не помня тогава дали стана така.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
Да чукна на дърво,но откакто родих нещата коренно се промениха /към по-добро/.

Преди почти нямаше в случай без болка,в най-добрия случай поносима болка и на пръсти се броят случаи ,в които съм минавала без обезболяващи.Сега понякога не усещам ,понякога имам лек дискомфорт ,но хапчета не съм пила.Разликата е,че сега ПМС ме хваща 1 седмица предварително,а преди беше непосредствено дни преди "гостите" и в продължителността /по-кратка/ и обилността в първите дни/по-голяма/.Дано така да си остане,че преди беше ужасно Praynig

Засега гласувам ,че не ме боли.

# 27
  • Мнения: 2 270
ro6ko, само това ми помага; пробвала съм всичко!!! Cry

# 28
  • София
  • Мнения: 3 271
Гласувах с втората опция - така се чувствам Mr. Green

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 328
И при мен цикълът е доста странен. В началото само теква малко, колкото да подскаже, че идва, но на следващия ден болките са нетърпими /стигала съм и до инжекции/ без значение дали е лято или зима. Гърдите ми обикновено започват да болят 4-5 дни преди датата на мензиса. В момента се опитвам да забременея. Странното в последния ми цикъл е, че нямах абсолютно никакви болки, нито дискомфорт, гърдите не ме боляха и като цяло течението беше по-слабо от обикновено. Дали е необичайно и трябва ли да отида на лекар? Дайте съвет... Praynig

Общи условия

Активация на акаунт