Спам тема(Винено - любовен Спам!) - от 01.02. до 28.02.22г.

  • 18 903
  • 884
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 13 137
Аааа Joy това са оправдания! Аз се прибрах с 7 сутринта и пак сколасах да си направя баничка Heart

# 616
  • Мнения: 19 728
Ти си по-млада. Stuck Out Tongue

# 617
  • Мнения: 13 137
Чак пък по-млада Joy

# 618
  • София
  • Мнения: 11 182
Милинки никой не се научи да прави...

Много готино се получи снощи, жалко само, че така ни натупахте Stuck Out Tongue Winking Eye .

Ццц, днес на НДК не пих биришка 😔, накъде отива този свят.щ?

# 619
  • Мнения: 11 531
Цял ден навън, са се прибирам и фърлих ени флейки във фурната, баси якото време

# 620
  • Мнения: 17 646
каде плашиш ората

# 621
  • Мнения: 17 253
Фърли едно очо на "Ергена" да видиш що е то плашило накуп и на квадрат. МилиБоже, голям смях. Joy

# 622
# 623
  • Мнения: 13 540
ЗдравО!

Аз вчера бех по разходки. Балчик, Крапец, Дуранкулак. Духаше, но беше слънчево поне. На пикник бех до мУретУ.
Скрит текст:




# 624
  • Мнения: 8 495
Беше забавна петък вечер Heart Eyes
Вчера едва станах от леглото. Не трябваше да пия ред бул Grinning Ходих аз на разходка из планините. Ако не ми ставаше лошо по завоите, щях и да се насладя на гледката от пътуването Grinning

# 625
  • София
  • Мнения: 11 182
Казах ти, Мини, ама не слушаш Stuck Out Tongue Winking Eye . Ще поправим таз несправедливост другия път.

Рейчеее, приказноо! Ох, ох, нямам търпение да го видяаа! Благодаря ти!

Тез мадами снощи едва ги гледах, докъм половината. Що за дебилия? Отчайващо просто Disappointed

# 626
  • Мнения: 17 253
Добро утро! Grinning
Ох, снощи такъв купон с тоя Ергенин. Joy
Страшен сеир. Отдавна не се бях смяла така. Жалко, че Джастев не ги изтърпя и се оттегли в покоите си. Докато се дивеше на киборгите, пускаше смешни забележки и направо си направихме съботния купон. Joy А и в темата за предаването беше супер смешно. Направиха ми вечерта дет се вика.

# 627
  • Мнения: 8 495
Така е, Дайс, каза ми. Ама не слушам Joy

Да се оплача и тук. Котаракът сутрин така издивява и скача като обезумял, че две сутрини ми скочи на лицето и ме надра. Дупето бе "погалено" и после идва да ми се мазни Grinning

# 628
  • Мнения: 10 326
Котките спят, аз пия бира, домакинската работа не се върши сама Sad

# 629
  • София
  • Мнения: 11 182
Права си, Норче, баня, прахосмукачка, оправяне....ол инклузив.

Общи условия

Активация на акаунт